که Keir Starmer?

Keir Starmer جدید رهبر حزب کارگر در بریتانیا به عنوان سیاست شکل توسط coronavirus – “در هیچ شک من درک مقیاس وظیفه جاذبه موقعیتی که ما در آن هستیم. ما باید یک کوه به صعود است.”

Keir Starmer برنده کار رهبری توسط یک زمین لغزش – “طرفداران بر این باورند که آقا Keir موثر خواهد بود در برگزاری این دولت به حساب در طول زمان همه گیر — و فراتر از آن — با توجه به درک جزئیات است.”

بدون بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول’

این ویروس در معرض شکنندگی جامعه ما است. آن را برداشته یک پرده. بیش از حد بسیاری داده خواهد شد بیش از حد. برخی از ما را از دست داده اند بیش از حد. ما می دانیم در قلب ما همه چیز در حال رفتن به تغییر.

ما می توانیم به وضوح در حال حاضر که کلید کارگران واقعا هستند. هنگامی که ما از طریق این خواهید بود زیرا ما بیمه خدمات درمانی کارکنان مراقبت از ما و کارگران ما آمبولانس درایور های اضطراری ما, خدمات ما, پاک کننده ما باربرها. از آن خواهد شد به دلیل کار سخت و شجاعت هر کلید کارگر به عنوان آنها در زمان این ویروس نگه داشته و کشور ما رفتن. برای بیش از حد طولانی آنها شده است گرفته شده برای اعطا و پرداخت ضعیف. آنها در گذشته و در حال حاضر آنها باید برای اولین بار.

همچنین نگاه کنید…

  • 10 نقطه طرح “بر اساس اخلاقی مورد برای سوسیالیسم اینجا جایی است که من ایستاده است.”
  • Keir Starmer: معقول رادیکال – “سابق مدافع حقوق بشر خواهان متحد نه تنها مشکل حزب کارگر اما در کشور است.”
  • Keir Starmer نیست که شما فکر می کنم او است – “تمام عمر خود را به حول سیاست و عدالت اجتماعی شکل های طولانی از شب او را صرف در بیمارستان به عنوان یک کودک با او به شدت بیمار و مادرش, حقوق بشر مورد او به عنوان یک جوان مدافع مبارزه علیه دولت و شرکت های بزرگ — و این مشکلات در حال حاضر با آن مواجه هستند و برادر که در یک سبب شیوع بیمه خدمات درمانی و اجتماعی مراقبت از سیستم است.”

و حالا…

  • ویروس میسازد لخت سستی از قرارداد اجتماعی – “رادیکال اصلاحات مورد نیاز برای ایجاد یک جامعه است که کار خواهد کرد برای همه است.”
  • اصلاحات رادیکال — معکوس غالب سیاست جهت از چهار دهه گذشته — نیاز به قرار دادن بر روی میز است. دولت را مجبور به قبول یک نقش فعال تر در اقتصاد است. آنها باید خدمات عمومی به عنوان سرمایه گذاری به جای بدهی و به دنبال راه هایی برای ایجاد بازار کار کمتر نا امن. توزیع مجدد خواهد دوباره در دستور کار; امتیازات از افراد مسن و ثروتمند در سوال. سیاست تا زمانی که به تازگی در نظر گرفته گریز از مرکز مانند پایه درآمد و ثروت و مالیات را باید در مخلوط.

  • یک عمدا ناکارآمد دولت است که پژمرده دور زیر 40 سال از ضد دولت ایدئولوژی – “داشتن صالح دولت و بوروکراسی و پر رونق بخش خصوصی ناسازگار نیست.”
  • پیتر Frase: چهار آتی – “وجود دارد بنابراین چهار ترکیب منطقی از دو مخالفان منابع فراوانی در مقابل کمبود و egalitarianism در مقابل سلسله مراتب است.”
  • این است که سرمایه داری تهدیدی برای دموکراسی است ؟ – “مورخ Karl Polanyi بر این باور بودند که ظلم و ستم از بازار آزاد باعث می شود ما در معرض خطر فاشیسم یک نظریه است که طنین دوباره امروز.”

ارسال شده توسط kliuless (0 دیدگاه کل) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im