که صاحب خود را ،

NBA 2K ضربان کپی رایت مورد بیش از LeBron را خالکوبی (Law360 paywall): یک قاضی فدرال منهتن حکومت پنج شنبه که Take-Two Interactive نمی تواند شکایت برای نقض قوانین حق تکثیر بیش از خالکوبی بر روی LeBron James و دیگران در NBA 2K بازی های ویدئویی و گفت: هنرمندان تاتو به بازیکنان اتوماتیک مجوز زمانی که آنها امضا بدن خود را: “بی چون و چرای واقعی رکورد به وضوح پشتیبانی مناسب استنتاج که tattooists لزوما اعطا بازیکنان nonexclusive مجوز برای استفاده از خالکوبی به عنوان بخشی از اشکال جسمانی خودت منع کن.” مرتبط با: که صاحب خود را ، هنرمندان خال کوبی پاسخ (یوتیوب)

‘NBA 2K’ ناشر ضربان کپی رایت کت و شلوار بیش از LeBron James’ خالکوبی (هالیوود):

بلوط جامد طرح که ادعا کرد به صاحب کپی رایت به طرح های تاتو بر روی بدن ستاره NBA LeBron James Kenyon Martin and Eric Bledsoe ثبت آن طرح دعوی در دادگاه در اوایل سال 2016. شاکی هدفمند تصویری ناشر بازی Take-Two Interactive بیش از گفته های غیر مجاز کپی از کسانی که طرح های تاتو در NBA 2K حق رای دادن. […] Take-Two به تازگی مورد ضرب و شتم طرح دعوی در دادگاه-و برنده به اندازه کافی بزرگ به طور بالقوه حل سوال شده است که گردش در محافل حقوقی همیشه از یک هنرمند خال کوبی پس از شکایت و حل و فصل با برادران وارنر بیش The Hangover Part II بیش از یک تولید مثل مایک تایسون صورت تاتو. در واقع پنج شنبه نظر می آید فقط یک هفته پس از یک قاضی در یک مورد جداگانه خودداری کرد برای پایان دادن به یک, تا تو, حق, طرح دعوی در دادگاه در برابر WWE.
[…] Swain می نویسد که تمام عوامل حاکم بر تجزیه و تحلیل از استفاده منصفانه نکته نسبت به متهم. با توجه به هدف و شخصیت استفاده کنید برای مثال او می نویسد: “در اینجا بی چون و چرای شواهد نشان می دهد که متهمان با استفاده از خالکوبی تحول است. اول NBA 2K ویژگی های کپی دقیق از طرح های تاتو هدف آن در نمایش خالکوبی کاملا متفاوت از هدف که خالکوبی در اصل ایجاد شده است. خالکوبی در ابتدا به عنوان وسیله ای برای بازیکنان به خودشان را از طریق هنر بدن. متهمان تکثیر خالکوبی در بازی های ویدئویی به منظور دقت بیشتر به تصویر کشیدن بازیکنان و خاص از خالکوبی قابل مشاهده نمی. این uncontroverted شواهد در نتیجه نشان می دهد که خالکوبی بودند در NBA 2K برای یک هدف — به طور کلی شناختنی از بازی آمار و ارقام به عنوان توصیفاتی از بازیکنان — متفاوت تر از آن است که آنها در ابتدا ایجاد شده است.”

بلوط جامد طرح v بازی 2K تفاهم نامه نظر و دستور (سند Cloud)

قبلا: توسط مایک تایسون را به صورت منبع باز?

ارسال شده توسط not_the_water (7 نظر تعداد) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

مقاله اصلی paywalled. هر جایگزین ؟
ارسال شده توسط Ickster در 10:22 AM در مارس 28
آینده بدوی فقط نگه می دارد tessellating.
ارسال شده توسط Burhanistan در 10:41 AM در مارس 28 [1 علاقه]
لعنتی. اگر کسی که می شود تو خود را نمی کند تصویر بدن خود را با خالکوبی بر روی آن و سپس چه کسی ؟ آن را مانند مشتریان بوم مهم نیست که چگونه هنرمندان ممکن است در مورد آن احساس.
ارسال شده توسط grumpybear69 در 10:49 AM در مارس 28 [3 علاقه]
در اینجا است که یک nonpaywalled هالیوود گزارشگر مقاله. کسانی که نمی خواهم DocumentCloud را زنگ ها و سوت ممکن است پیدا کردن مستقیم PDF لینک به این نظر مفید است.

این خوب است که دادگاه به این نتیجه حق اما این عهد به چه شدید به نفس بیش از حد در IP قانون واز این است که حتی یک سوال.
ارسال شده توسط: نه چیزی در 10:58 AM در مارس 28 [1 علاقه]

همه چیز از یک “سوال” تا زمانی که آن را می توانید تصمیم مورد قبول واقع شده است.
ارسال شده توسط استقلالی در 10:59 AM در مارس 28
من یک زخم بر روی پیشانی از سقوط یک پرواز از پله ها در سن دو که به نظر می رسد بسیاری مانند آرم نایک. من در زندگی دائمی ترس و ذخیره پول من بسیار ریز حساب های دریایی
ارسال شده توسط Dumsnill در 11:08 AM در مارس 28
متهمان با استفاده از خالکوبی تحول است.

متعجب IANAL اما واضح است بحث من دقیقا برعکس است: که پس از Take-Two را هیچ چیز به طور خاص تحول و یا خاص به خالکوبی است که آنها نه به عنوان یک شی در حق خود (موضوع مالکیت معنوی حمایت) اما به عنوان یک ویژگی از افراد (LeBron James و دیگران) که تایید استفاده از خود شباهت (گفت شباهت از جمله خالکوبی).

اگر شما می توانید به عنوان مثال قرار دادن خالکوبی بر روی شخصیت های قرار دادن LeBron را خالکوبی در Kenyon یا هر آنچه که خواهد بود به همان اندازه (یا حتی بیشتر) تحول از آی پی اصلی اما کمتر دفاع از آنها استفاده کنید چرا که آنها در حال درمان به عنوان هنر-قطعات حقوق خود را نه به عنوان ویژگی های خاص مثل.
ارسال شده توسط jackbishop در 11:23 AM در مارس 28

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>