که می گوید که امیدوار است آمریکا تجدید نظر خواهد کرد بودجه, اما تمرکز بر پایان دادن به همه گیر

ژنو — رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: او امیدوار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد تجدید تعلیق آن از بودجه اما که تمرکز اصلی در پایان دادن به این بیماری همه گیر و صرفه جویی در زندگی.

Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل گفت: ژنو کنفرانس خبری گفت: “من امیدوارم که انجماد از بودجه خواهد بود تجدید و آمریکا را بار دیگر به حمایت از کسانی که کار می کنند و همچنان به صرفه جویی در زندگی می کند.”

“من امیدوارم که ایالات متحده معتقد است که این مهم imvestment نه فقط به دیگران کمک کند اما آمریکا برای ایمن ماندن همچنین” Tedros گفت.

دکتر مایک رایان که بالا اضطراری کارشناس گفت که این مهم است به درک حیوانات ریشه های جدید کروناویروس که شروع به پریدن کرد به گونه مانع انسان در چین در اواخر سال گذشته اضافه کرد: “می توان آن را نقض کرده است.”

این که آمادگی خود را برای همکاری با سازمان ملل را سازمان غذا و کشاورزی (FAO) و سازمان جهانی برای بهداشت حیوانات (OIE) به انجام تحقیقات به منشاء حیوانی و ارائه کمک به دولت چین رایان گفت. (گزارش شده توسط استفانی Nebehay)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>