که آماده برای برخی از هاکی مو????

ایالتی مینه سوتا دبیرستان تمام هاکی مو تیم بازگشته است. آه آنها ما را خیلی نگران سال گذشته گفت که این امر می تواند نهایی سال سوم دبیرستان مینه سوتا امور خارجه همه هاکی مو تیم!! آن را سخت به تصویر اواسط ماه مارس بدون آن و در حال حاضر ما لازم نیست که. ما نگرانی برای پیت به خاطر! در اینجا ما در حال حاضر!

آن بوده است ملایم زمستان برای کاهش 2/3 مینه سوتا در این سال است. به عنوان یک ماده در واقع امروز پیش بینی ترین روز سال: اول 60*+ روز. اکثریت قریب به اتفاق Minnesotans خواهد شد خارج از چشمانتان در آن عجیب و غریب, روشن, چیز, در, آسمان, سازمان ملل متحد hunching شانه های خود را برای اولین بار در 4 ماه گرفتن کور بسیار رنگ پریده پوست در معرض برای اولین بار از سال و خندان مثل doofuses به دلیل آن بهار است. و آنچه می آید با بهار ؟ دبیرستان هاکی.

هاکی Tourneys بیش از دیروز بنابراین ما باید برخی از برندگان اینجا.
مهتومدی (نام داکوتای برای “خرس سفید دریاچه” که اتفاق می افتد به نام شهر در سراسر دریاچه…که همچنین به نام خرس سفید دریاچه) ضرب و شتم هرمانتاوون در OT برای اولین بار به کلاس یک عنوان. هرمانتاوون به نمایندگی از Northland به ریاست برگشت بزرگراه 35 را شکست داد و پس از تسلط نه تنها این فصل بلکه بیشتر به عنوان بازی. بیایید امیدوار باشیم که آنها در متوقف Tobie را به گرفتن برخی از رول دارچین.

به عنوان برای کلاس AA مدارس: به عنوان یک بومی Minneapolitan من خوشحالم که به گزارش این کیک خواران در خانه مانده و گریه به خود hotdish این سال است. کسانی که خوب کودکان و نوجوانان از هیل-موری ضرب و شتم دشت بهشت. کرم سالاد, راه راه و mullets فراوانند. فقیر دشت بهشت شده است ضرب و شتم دو بار در فینال در دو سال گذشته است. اسلاید بیش از این گریه hotdish, ادینا.

ما هیجان زده برای دیدن که MSHSAHHT است. حتی اگر شما را پشتیبانی نمی کند هاکی مو (و چرا که نه ؟ هاکی مو عشق است) شما می توانید پشتیبانی Hendrickson بنیاد حمایت از سورتمه تطبیقی کور و ویژه هاکی. هاکی برای همه و هاکی مو یک چیز زیبا است.

ارسال شده توسط خاکستری اردک (3 نظر تعداد) 7 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

Criminy پیت dat را جدی سالاد بر روی صفحه نمایش در.
ارسال شده توسط slkinsey در 12:08 PM در 8 مارس
اوه fer cripes خاطر این heckuva معامله پس از آن.
ارسال شده توسط Ber در 12:17 PM در 8 مارس
جو پرا مذاکرات به شما در مورد هاکی ،
ارسال شده توسط ssmug در 1:05 ب. ظ در 8 مارس [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de