چرا دوار تلفن همراه?

“از آنجا که در یک شیک, مزاحم, صفحه نمایش لمسی جهان hyperconnected مردم با استفاده از گوشی های آنها هیچ کنترل بیش از و یا درک من می خواستم چیزی است که می تواند به طور کامل معدن شخصی و کاملا لمسی در حالی که همچنین به من بهانه ای برای ارسال پیامک. ” جاستین haupt ارسال را توسعه داده است واقعا فوق العاده گشتن دوار تلفن همراه. بسیاری دیگر از پروژه های جذاب هستند در صفحه نمونه کارها. ارسال شده توسط jenkinsEar (9 نظر تعداد) 15 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
که نابغه است و من آرزو می کنم من می تواند به او هدیه کریسمس لیست چرا که او به نظر می رسد دقیقا همان نوع مناسب از دانشمند دیوانه به شما یک اسباب بازی پرنده که لانه در مقاله های ویدیوئی.
ارسال شده توسط dorothyisunderwood در 4:30 بعد از ظهر روز 11 فوریه [3 علاقه]
من می خواهم یک.
ارسال شده توسط notsnot در 4:30 بعد از ظهر در فوریه 11
بهترین وب!
ارسال شده توسط Glomar پاسخ در 4:34 PM در فوریه 11
هر چند شما روبرو می شوند یک هکر سرگرمی پروژه تا کاملا اجرا آن را می دهد یک امید. (این خوب است که مردم در حال کشف چگونگی ساخت Led چشمک زدن. من نیازی به شنیدن در مورد آن.) این فوق العاده است! و باعث می شود من به طور جدی در نظر گرفتن اطراف به اتمام آلومینیوم-قوطی-و-رشته هدست بلوتوث پروژه ای است که نشسته است, رها در یک کشو برای 14 سال است.

در حال حاضر که من و همسر جان در یک شهر دور و بدون مناسب و معقول تلفن همراه دسترسی اما با سرعت اینترنت من در واقع استفاده از گوشی به عنوان یک گوشی در ماه. من هرگز این کار استفاده کنید. اما آن را بزرگ.

در طریق کلیک کردن به این هنرمند صفحه و متوجه من می دانم که آنها را در یک حرفه ای در زمینه. . . من کمتر تحت تاثیر قرار, اما من کمتر شگفت زده کرد..
ارسال شده توسط eotvos در 4:36 PM در فوریه 11

این لعنتی قوانین
ارسال شده توسط Sokka شات برای اولین بار در 4:39 PM در فوریه 11
من soooo می خواهید یکی از این.
مطمئن شوید که برای مطالعه کردن او پروژه های دیگر. ذهن جذاب در محل کار وجود دارد.
ارسال شده توسط Thorzdad در 4:40 PM در فوریه 11
من فرض آن می آید با یک آدرس کتاب و قلم خود اویزان از زنجیره ای و یا این است که یک ارتقا ؟
ارسال شده توسط جیم در austin در 4:41 PM در فوریه 11
خوب است که در کل nother سطح از sparkfun پروژه ست.
ارسال شده توسط pwnguin در 4:45 ب. ظ روز 11 فوریه
اگر من به حال پول من می mod یکی از این و آن را به یک تلفن همراه و یک زمان فوق العاده, راه رفتن در خیابان صحبت کردن با طناب آویزان.
ارسال شده توسط dances_with_sneetches در 4:57 PM در فوریه 11

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im