چرا آمریکایی ها در یک دسته بندی جداگانه’ وقتی که می آید به مرز محدودیت

اتاوا — نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد اکثر اتباع خارجی خواهد بود ممنوع از ورود به کانادا برای کمک به کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus اما شهروندان ایالات متحده معاف هستند. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد آن حرکت می کند.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

چرا در حال حاضر ؟

دولت لیبرال مواجه شده است افزایش فشار برای بستن مرزها در هفته های اخیر به عنوان بیشتر کشور شده اند تحمیل توانست کنترل که به آنها اجازه ورود به. دولت فدرال بارها و بارها در دفاع از موقعیت خود را توضیح داد که قوی تر مرز اقدامات به احتمال زیاد نمی خواهد کار کند و در واقع ممکن است عواقب نامطلوب. مقامات حمایت برای یک علم مبتنی بر رویکرد است.

اما آمریکا و کانادا پیشی 400 مورد از این ویروس ترودو گفت: علم تغییر کرده بود.

“ما در حال حاضر به نقطه ای که در آن مشاوره از مقامات بهداشت عمومی است که مرز اضافی اقدامات در بالای اجتماعی فاصله اقدامات ما در حال تشویق در داخل کشور است که ترکیبی از راست به حرکت به جلو” او به خبرنگاران گفت: در خارج از محل اقامت خود را.

دکتر ترزا Tam ارشد بهداشت عمومی افسر گفت: بسیاری از موارد تایید شده در کانادا هنوز متصل به مسافران و گسترش خود را به تماس.

چرا آمریکایی ها ؟

ترودو و وزرای او خواسته شد تا بارها و بارها به همین دلیل بازدید کنندگان از ایالات متحده, که در آن وجود چندین جیب پایدار جامعه انتقال هنوز در حال ورود به کانادا.

به نظر می رسد به پایین آمدن به تجارت با ترودو با اشاره به “سطح از ادغام بین دو کشور.”

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland گفت: کانادا-آمریکا از مرز یک “راه نجات” و “کاملا حیاتی به زندگی روزمره مردم که زندگی می کنند در هر دو طرف است.” ایمنی عمومی وزیر بیل بلر با اشاره به کارگرانی که از مرز عبور در هر جهت و هر روز برای رسیدن به محل کار. وزیر بهداشت Patty Hajdu وجود دارد گفت: همچنین “بحرانی” زنجیره تامین است که تکیه بر باز کردن مرزهای بین دو کشور برای مواد غذایی و دیگر کالاهای ضروری.

را مرز اقدامات هنوز هم موثر باشد ؟

مقامات بهداشت عمومی در ادامه به نظارت بر, اثر, اجتماعی فاصله و مرز جدید اقدامات باید در گسترش این ویروس در کانادا است.

تام گفت: مرز اقدامات فقط یک لایه از حفاظت و آنها هرگز کامل است.

آمریکایی ها و کانادایی ها هم هشدار داده شده است برای جلوگیری از غیر ضروری در سفر خارج از کشور خود هستند.

بلر گفت که باید از کاهش تعداد گردشگران و بازدید کنندگان غیر ضروری به کشور کانادا. هر کسی که می آید از ایالات متحده خواهد بود “به شدت تشویق” به خود منزوی به مدت دو هفته برای جلوگیری از پتانسیل گسترش ویروس به کانادا. او گفت که به این معنی است که کانادا آن را احساس می کند می تواند مدیریت هر ورودی موارد با اقدامات غربالگری.

می تواند این اقدامات را تغییر دهید ؟

قطعا آن را برای تلفن های موبایل که در راه است. پیام مقامات و سیاستمداران نگه داشته تکرار جمعه است که آنها همچنان به نظارت بر وضعیت از نزدیک و آماده به اقدام دیگر در روزهای آینده.

تام گفت: کانادا به دنبال مطمئن شوید که ایالات متحده در موسسه “اقدامات خاص” برای محدود کردن گسترش ویروس در درون خود مرزها خواهد بود و نظارت بر وضعیت نیز وجود دارد. او نگفت چه کسانی اقدامات خواهد بود.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 16 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de