وحشی نگاه به ساخت آغازی جدید در صورت Oilers بعدی

الکس Galchenyuk فقط خوشحال بود که یک فرصت است. حتی اگر خود مربی جدید دین Evason بود خیلی عصبی به سازمان دیده بان.

Galchenyuk گل تساوی هدف با کمتر از پنج دقیقه در سمت چپ تنظیم و سپس برنده در دور پنجم از ضربات پنالتی به عنوان مینه سوتا وحشی شکست میزبان ونکوور کناکز 4-3 شنبه شب به Evason اولین پیروزی به عنوان NHL مربی.

وحشی وارد پنج شنبه پنج امتیاز از یک کارت وحشی در کنفرانس غرب نگاه به ادامه فشار خود را نسبت به یک نقطه حذفی زمانی که آنها بازی جمعه شب در ادمونتون.

Evason که در زمان بیش به عنوان مربی موقت زمانی که بروس Boudreau اخراج شد در فوریه. 14 بهبود به 1-1-0.

“این شگفت انگیز” Evason گفت. “شما شنیدن چیزهایی که اتفاق می افتد به یک دلیل و تمام کسانی که همه چیز. به من سه فرزند در اینجا عالی بود.”

Evason پسر بود و با این تیم به عنوان بخشی از پدران و مربیان سفر. دو دختر خود را که در بریتیش کلمبیا نیز در آن حضور داشتند.

به عنوان Galchenyuk skated در گلزنی در ضربات Evason بستری او تبدیل به دور از عمل است.

“من می دانستم که در آن کودکان و نوجوانان شد و همه پدران و مربیان,” او گفت:. “من فقط نگاه کردن در من سه تا از بچه ها نشسته در جلو و تماشای واکنش خود را.

“هر سه نفر از آنها شروع به پریدن کرد به طوری که من می دانستم که ما به ثمر رساند.”

آن را تقریبا به عنوان مهم برای Galchenyuk به دست آورد هفته گذشته در یک تجارت است که فرستاده Jason Zucker به پیتسبورگ. او گل تساوی با هدف 4:45 چپ در قوانین و مقررات.

Galchenyuk بازی فقط پنج شیفت در مجموع 3:02 در بازی نهایی با پنگوئن در فوریه. 8.

“دوم من رو داد و ستد در اینجا, من می دانستم که من که قرار بود به یک فرصت بزرگ و رو به چوب با آن کار سخت و انجام بهترین من می توانم برای کمک به پیروزی تیم” Galchenyuk گفت. “شاد من کمک (چهار شنبه).”

آن Galchenyuk اولین گل در چهار بازی با مینه سوتا است.

“من فکر می کنم بدیهی است که گرفتن یکی از اولین آن وزن خود را روی شانه های” Galchenyuk گفت. “اما این پیروزی راه ما آن بود فوق العاده ویژه به خصوص با پدر در میان جمعیت. نمی تواند بهتر از آن است.”

کوتاه دست Oilers رنج می برد 2-1 اضافه کاری شکست در خانه به لیگ پیشرو بوستون در روز چهارشنبه.

سام Gagner شمارش تنها ادمونتون هدف در بازی قدرت در اوایل دوره سوم به کراوات نمره در 1-1.

“آن را با ارزش نقطه برای ما, اما آنچه که ما می خواهم به یاد بگیرند که از این بازی این است که ما نیاز به برخی از تکبر راه رفتن در اوایل” Gagner گفت. “ساخت بازی می کند تحت فشار و داشتن اعتماد به نفس با جن در دوره اول (زمانی که Oilers شد outshot 10-2) را تعیین کرده اند تا ما بهتر است. اما ما چیتی راه ما را به یک نقطه. وجود دارد مقدار زیادی به مثل در برابر واقعا تیم خوب است.”

Oilers بدون کانر McDavid (چهار آسیب) Joakim Nygard (دست) کریس راسل (ضربه مغزی), جیمز نیل (پا) و اسکار Forum (شانه). آنها نیز از دست رفته زاک Kassian به دلیل تعلیق.

“اگر شما می خواهید به یک تیم خوب و برگشتی شما باید به آن عمق” Oilers defenseman اتان خرس گفت. “بچه ها در حال افزایش و آن را خوب است برای دیدن.”

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>