محتوای مقاله ادامه یافت

شرق سن ديگو در جنوب کاليفرنيا، نزديک به ۴۰۰ آتش نشان با آتش دره نبرد کردند که بيش از ده هزار جریب را در جنگل ملی کليولند سوزاند. ویدئو به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد آتش نشانان استفاده از شعله های آتش، هوا ضخیم با خاکستر و embers آتش.

فروغ تنها در مهار 1٪ بود به عنوان مقامات صادر دستورات تخلیه بیشتر در صبح روز دوشنبه و اعلام استقرار هواپیماهای نظامی برای کمک به مبارزه با شعله های آتش به سرعت در حال گسترش است.

اواخر روز یکشنبه گاوین نیوزوم فرماندار کالیفرنیا به دلیل آتش سوزی ها وضعیت اضطراری در شهرستان های فرزنو، مادرا، ماریپوزا، سن برناردینو و سن دیگو اعلام کرد که این وضعیت همچنین باعث شد سرویس جنگل آمریکا به طور موقت برخی جنگل های ملی از جمله جنگل ملی سیرا، جنگل ملی آنجلس و جنگل ملی سن برناردینو را ببندد.

اپراتور سیستم های مستقل کالیفرنیا که بیشتر شبکه برق گلدن استیت را اداره می کند، بار دیگر از مصرف کنندگان خواست مصرف انرژی را قطع کنند و گفت آتش سوزی ها را در سراسر خطوط برق تهدیدآمیز ایالت زیر نظر دارد.

در بیانیه ای آمده است: “انتظار می رود درجه حرارت برای سومین روز متوالی بالاتر از حالت عادی باشد و تقاضای برق را بالا می برد، در درجه اول از استفاده از تهویه مطبوع.” (Reporting by Maria Caspani in New York; ویرایش توسط استیو اورلوفسکی و لزلی آدلر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im