خواهد Barco مارتینز هنوز هم با آتلانتا ایران پس از تابستان ؟

در طول زمان عادی آتلانتا ایالات اتحاد دو بازیکن ترحم مارتینز و Ezequiel Barco — که فرض بر این بود اهداف باشگاه در اروپا و مکزیک است.

اما به دلیل COVID-19 این نیست زمان عادی.

آتلانتا ایالات جمهور دارن Eales گفت که با توجه به آنچه اتفاق می افتد در ورزش, او پیش بینی کرد که ویندوز تحت تاثیر قرار خواهد شد. ترین لیگ در سراسر جهان از جمله لیگ را تعطیل بدون ری استارت در افق.

صحبت در دوشنبه Eales به نظر نمی رسد بیش از حد نگران آینده دو بازیکن.

“برای ما که بازیکنان ما تحت قراردادهای بلند مدت,” او گفت:. “ما یک مدل است که ما نگاه به امضای بازیکنان که ارزش داشته باشد اما لازم نیست همیشه قصد فروش این بازیکن ، ما دیده ایم که با Josef مارتینز.

“ما می تواند انعطاف پذیر باشد ما می توانیم زیرک. ما در حال رشد لیگ. ما فقط باید برای دیدن چه چیزهایی لرزش با انتقال پنجره پایین خط و بر این اساس واکنش نشان می دهند.”

Barco, 21 است 10 گل و هفت پاس گل در 43 ظاهر با این باشگاه است. زمان بازی شده است تحت تاثیر آسیب های متعدد. سالم در این فصل این هافبک در حال حاضر با به ثمر رساند دو گل در دو بازی. Barco خریداری شد توسط آتلانتا ایالات متحده در سال 2018 از Independiente برای یک گزارش هزینه از $13.5 میلیون.

مارتینز 26 گل پنج گل با نه کمک در 34 حضور در آخرین فصل اول خود را با این باشگاه است. او خریداری شده از آرژانتین River Plate برای یک MLS رکورد هزینه نقل و انتقال از $15.95 میلیون. مارتینز دو پاس گل در این فصل است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im