با AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه به تعویق افتاد, پلیس هشدار می دهند در برابر اجرای دوره 4 جولای

با Atlanta Journal-Constitution هتل هفت افراز جاده مسابقه به تعویق افتاد و در این سال آتلانتا اداره پلیس هشدار داد مردم در برابر در حال اجرا و یا راه رفتن البته در چهارم جولای.

APD که در یک صدای جیر جیر جمعه که البته نخواهد بود و بسته به ترافیک ماشین در روز استقلال.

با هشتگهای از جمله #MyPersonalPeachtree و #APDCares به اداره پلیس گفت: در صدای جیر جیر است که مردم باید به جلوگیری از در حال اجرا و یا راه رفتن در این دوره در روز شنبه به دلایل ایمنی.

در این مسابقه شده Peachtree هر خیابان چهارم جولای سال 1970 اما در این سال با توجه به کروناویروس همه گیر شده است به تعویق افتاد تا روز شکرگزاری, Nov. 26.

آتلانتا آهنگ باشگاه, مدیر اجرایی, غنی Kenah گفت: AJC دو ماه پیش زمانی که تصمیم برای به تعویق انداختن اعلام شد که هدایت این بود که “وجود دارد نه فقط به اندازه کافی اطلاعات در این زمان به اندازه کافی تست و جامعه پزشکی فقط می تواند راحت با آوردن هزاران نفر از مردم با هم به سرعت.”

[خلاصه]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *