با همه چیز درهم فناوری Ogletree هنوز روشن کارشناسی ارشد رویای

اندی Ogletree های حاکم آمریکا تازه قهرمان از Georgia Tech هنوز هم معتقد است که او به پول بلیط خود را به بازی در کارشناسی ارشد این سال است. او را به فکر می کنم که خود را در چشم انداز 2020 راه اندازی یک حرفه ای حرفه ای بازی دست نخورده است. به انجام در غیر این صورت خواهد بود برای صرفنظر کردن فقط بیش از حد به این ویروس.

اما آن را پیچیده است. همه چیز بسیار پیچیده است.

با همه در برزخ, چرا نباید به یک مرد جوان با مراجع و گلف طراحی تغذیه به پاره پاره کننده بیش از حد ؟ و البته هیچ تورنمنت گلف است که فراتر از واقعیت های سخت امروز حتی lordly کارشناسی ارشد.

به عنوان یک زن 21 ساله که می تواند یک توپ گلف پیگیری سفارشات بهتر از اکثر شما فقط باید به برخی ایمان به آینده است. و ایمان در یک رویداد که همیشه به نظر می رسید به اندازه افسانه به واقعیت است.

“من فکر می کنم آنها هنوز هم در حال رفتن به یک کارشناسی ارشد در این سال – که خود امید” Ogletree گفت: در اوایل این هفته بیش از این گوشی در درایو خود را به آتلانتا از گردش به کلید های فلوریدا با چند نفر از دوستان و تکنولوژی هم تیمی.

“من به نقطه ای که من دارم فکر می کنم من نمی خواهد بازی در کارشناسی ارشد این سال است. در حال حاضر من فقط از نوع تلاش برای دریافت پاسخ. در حال حاضر آن را به هر چیز دیگری.”

برای Ogletree بیش از یک رویای تحت محاصره هفته گذشته است.

پنج شنبه گذشته آنها کشیده پلاگین در کالج گلف فصل Tech مربی بروس Sprague اعلام به اندازه طول یک عاطفی, تیم, جلسه, ناگهان, پایان حداقل یک ارشد دانشگاهی حرفه ای. حتی به عنوان بازیکن تعلق می گیرد اضافی واجد شرایط بودن به دلیل coronavirus خاموش Ogletree علاقه مند نیست. او فارغ التحصیل در مه با آمریکا هستم عنوان کرد در ماه اوت گذشته در پینهورست در دست جهان 13-رتبه بندی تازه کار, آماده به حرکت می کند.

او پاره پاره شد از یک تیم است که رتبه سوم را در کشور و پناه نیت واقعا بزرگ, finishing kick.

“این نوع از شوهر برای بیرون رفتن از این راه که ما تا به حال شانس زیادی برای پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی,” Ogletree گفت. “بود که هر کس هدف از آمدن به این سال است. این تیم شده است تمرکز من به مدت چهار سال در حال حاضر. آن را به سخت را به یک فرصت برای ایجاد یک اجرا در مسابقات قهرمانی ملی.”

سپس یک روز بعد دیگر FootJoy کاهش یافته است. پس از بیان پیش از آن در هفته که کارشناسی ارشد که قرار بود به بازی به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 9-12, آگوستا ملی رئیس Fred ریدلی اعلام کرد این مسابقات شده بود به تعویق افتاد. وجود دارد که از جمله کمبود یقین در حال حاضر هیچ کس نمی تواند می گویند زمانی که و یا اگر آن برگزار خواهد شد بعد از این سال.

تا به این لحظه اعلام Ogletree برگزار شد بر روی امیدوارم که کارشناسی ارشد را در رفتن به عنوان برنامه ریزی شده. “من فکر کردم که ممکن است انجام کاری بدون طرفداران,” او گفت:. “بدیهی است که نمی توانست ایده آل اما من ببینید که چگونه آنها می تواند انجام داده اند که شاید.

“است که باشگاه به طور خاص نشانی از یک کار بزرگ overthinking همه چیز. همه چیز خیلی دقیق و خیلی خوب است, من مطمئن هستم که آنها باید دلایل بسیار خوبی برای همه چیز آنها در حال انجام است. ما فقط آن را یک گام در یک زمان و ببینید چه اتفاقی می افتد.”

یکی از عجیب و جالب گلف داستان شده است را در خود نگه دارد. Ogletree سفر از شهر خود را از اتحادیه, از دست ندهید. (جمعیت تحت 2000) برای اولین بار توپ را روی گوه در آگوستا این نوع از شهر های کوچک احساس به آن است که belies خاصی والا باشگاه های کشور کلیشه.

و سپس اضافه کردن در زاویه ای است که به عنوان تازه قهرمان او برنامه ریزی شده بود به بازی دو روز اول با دفاع قهرمان تایگر وودز. آن را احتمالا نمی تواند بهتر از آن است.

اتحادیه آماده شد بیشتر به جشن می گیرند یکی از خود را دارد. تا به حال مدیر در یک باشگاه در نزدیکی نصف النهار که در آن جوان Ogletree گاهی اوقات دیده رانده را از طریق شب برای رسیدن به پینهورست فقط در زمان برای دیدن اندی تجمع از چهار پس از پنج سوراخ به ضرب و شتم جان Augenstein 2 و 1 در این 36-سوراخ آماتور ایالات متحده ، و تا به حال افتخار اعضای باشگاه در چیپ برای تبریک تابلوهای تبلیغاتی در سراسر این بخش از شرق و مرکزی می سی سی پی از جمله یکی که عملا بازیگران سایه خانواده Piggly Wiggly سوپر مارکت در اتحادیه ؟

زمانی که برای اولین بار می سی سی پی بومی برای برنده شدن در این کار به خانه بازگشت در پاییز با آمریکا هستم را Havemeyer جایزه wedged در صندلی عقب ماشین خود او داده شد, افراد مشهور, پلیس اسکورت در 25 مایل رانندگی در آلاباما مرز.

“ما همه به stinkin افتخار او” مادر ملیسا Ogletree گفت: یک بازدید کننده در اوایل این سال است. که شامل در اندازه بچه ها در خانم Ogletree را در کلاس اول ابتدایی در اتحادیه ابتدایی.

گسترده تر گلف جهان در مورد به رشد کمی بیشتر کنجکاو در مورد و آشنا با آن مرد جوان با تایگر وودز. شاید آن را کشف کنند که پسر از یک بقال به حال خود کمی تمرین تسهیلات خارج از Piggly Wiggly را که در آن او می تواند توپ و ضربه زدن به توپ به خالص قبل از تمیز کردن کف.

که شخص در حال بازی با ببر و دو برادر خود ساخته بود سوراخ خارج از خانه خود را که می تواند بازی به عنوان طولانی به عنوان 200 متری. آن را نگه دارید و مرتب و پسران حتی خرید سبزی استفاده می شود ماشین چمن زنی. نزدیک خیابان درخشید در ساعت های بی شماری از شب قرار دادن.

مدرسه خود را بالا تیم تمرین در یک 9-سوراخ par-36 دوره که در آن نشانه ای از جبهه تبلیغ $20 سبزی هزینه. Ogletree از دست داد کلاس AA دبیرستان دولتی فردی به عنوان یک هفتم زمانی که او در صدر یکی به آب در فینال سوراخ. درس آموخته سپس او برنده پنج بعدی.

تزئینات یک دیوار از قوطی حب دارو و غیره از یک ساختمان سخاوتمندانه تلقی محل باشگاه وانجمن یک زن و شوهر پلاک تحمل نام اتحادیه باشگاه گلف قهرمانان از طریق سال. Ogletree وجود دارد تا دو بار. او برنده اول خود را زمانی که او تنها 12 سال در اینجا در یک محل که در آن وجود دارد کمی لوکس به راه, ساختمان, شاد, سالم, ارتباط با گلف.

در اوایل او تا به حال ساخته شده است شهرت در منطقه شناخته شده نیست به صورت گسترده آن محبت برای گلف. “هر کس در اطراف در اینجا بود که همیشه او را به گفتن “شما در حال رفتن به یک کمی تایگر وودز’ ” مادرش گفت:. “اینکه از یک شهر کوچک ما نیست که بسیاری از گلف بازان در اینجا او تنها جوان باز است که شناخته شده بود در شهر. در همه جا رفت او کمی ببر. شما در حال رفتن به تلویزیون یک روز او شنیده ام که از همه. و او فقط می خواهم بگویم ” من امیدوارم.’ “

او نقطه تمام برداشت در لانه کلاغ های محله های بالای آگوستا ملی clubhouse که قرار نسل جوان آماتور در طول کارشناسی ارشد از نیکلاس به واتسون به Crenshaw به جنگل.

و Ogletree بود بنابراین آماده برای جفت کردن با قهرمان دفاع در ماه آوریل در آگوستا.

این بود که او صحبت کردن در یک ماه خوب قبل از coronavirus تحت سلطه بحث ملی:

“من همیشه سوپر با وسواس ببر مجذوب همه چیز در مورد او. هیچ چیز fazes او. او را متفاوت از هر کس دیگری. او همواره سرد به خصوص تحت فشار – putts او می کند و عکس او را می کشد خاموش چیزهایی که هیچ کس دیگری می کند.

“من استفاده می شود برای پوشیدن مسخره یقه وقتی که من بچه بودم. تا به حال کمی ببر headcover در راننده. من می خواهم لباس قرمز در دور نهایی گاهی اوقات. مانند هر دیگر بچه بودم با وسواس ببر.

“کارشناسی ارشد به طور کلی یک رویا به حقیقت می پیوندند اما به زوج با بت من باعث می شود آن را حتی بهتر است. من احساس می کنم این را به من برای هر چیزی من تا کنون تجربه در گلف. ببر در کارشناسی ارشد, بزرگترین جمعیت در جهان, بیشترین فشار است که من احتمالا تا به حال تجربه teeing آن را با ببر در عمده. من فکر می کنم آن را واقعا به من کمک برای بقیه زندگی من است. همه چیز خواهد بود یک کمی آسان تر از آن, من فکر می کنم.”

چگونه مرتب طرح شد:

لذت بردن از تجربه یک عمر در یک دوره که در آن سنت پیتر باید حفاظت از دروازه زوج با یک بت به بوت. رقابت برای قهرمانی ملی است. سپس نگاه به نرم افزار در سراسر زمان یادبود در ماه ژوئن

چگونه کثیف آن در حال حاضر:

آگوستا ملی ایستاده قانون است که ایالات متحده به کار برنده و نفر دوم) از سال قبل باید با حفظ این وضعیت از طریق اساتید به منظور بازی وجود دارد. این یک ادای احترام به بابی جونز و تازه میراث در باشگاه. Ogletree ممکن است به خوبی خواهید به نوبه خود نرم افزار در حال حاضر قبل از هر موکول کارشناسی ارشد می تواند ایفا کرده است. سخت به تصور کنید که آنها نمی خواهد چشم پوشیدن از این قانون با توجه به شرایط فوق العاده. اما این فقط یکی دیگر از ” اگر ” در یک خط طولانی از آنها.

و آنچه از آن برنامه را به نرم افزار ؟

“من باید برای دیدن هر آنچه مسابقات من احتمالا می تواند به بازی و یا اگر این مسابقات هستند و حتی رفتن به اتفاق می افتد یا نه” Ogletree گفت: در این هفته. “وجود دارد بیش از حد بسیاری از سوالات پاسخ داده شود در حال حاضر سعی کنید برای به دست آوردن هر نوع برنامه ریزی برای گلف حرفه ای.”

فقط در عرض چند روز همه چیز به نظر می رسید که خیلی امیدوار کننده و روشن تبدیل شده است بسیار پیچیده است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de