نیویورک — با صدای بلند هورا و تشویق کارکنان پزشکی در نیویورک Northwell شبکه بهداشت و درمان استقبال 46 پرستاران در روز سه شنبه که وارد شده بود از سراسر ایالات متحده به تقویت بیمارستان ها به عنوان آنها مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

ایالات متحده و میر ناشی از رمان coronavirus صدر 24,000 روز سه شنبه با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. وجود دارد تقریبا 583,000 تایید موارد بیش از 200,000 که در ایالت نیویورک به تنهایی.

درمان تعداد زیادی از بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید است به چالش کشیده بیمارستان در ایالات متحده خود را کانون. آنها را درهم برای پیدا کردن به اندازه کافی هواکش و سایر تجهیزات و همچنین تخت و کارکنان.

Northwell بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در نیویورک گفته است: قرارداد, پزشکی, نیروی انسانی شرکت به کمک آن حفاظت از تلاش برای درمان بیماران در 18 بیمارستان در سراسر شهر نیویورک و لانگ آیلند و شهرستان Westchester.

این “کف زدن در” با ده ها تن از کارکنان تشویق با صدای بلند و برگزاری علائم گفت: “پرستاران قلب از بهداشت و درمان” و “خوش آمدید, بهداشت و درمان, قهرمانان” یک سورپرایز برای پرستاران که وارد در بعد از ظهر سه شنبه برای یک نیم روز جلسه آموزش. نقطه از ایالت از جمله کالیفرنیا, کارولینای جنوبی و ایندیانا آنها تحت آموزش در افراد اعم از عامل هواکش برای برخورد با سوابق پزشکی الکترونیکی.

“این بسیار دلگرم کننده برای دیدن بسیاری از پرستاران آمده از خیلی دور به ما کمک در زمان ما باید گفت:” مورین سفید, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس پرستار اجرایی در Northwell.

حدود 300 نفر از پرستاران را از دیگر مناطق بوده است داوطلب خدمت سربازی در طول سه هفته گذشته گفت: Launette Woolforde, Northwell ثبت نام و معاون رئیس جمهور برای آموزش پرستاری.

Marybella کول که وارد شده بود در نیویورک از, Lewiston, آیداهو گفت: جامعه مهم بود به او.

“وجود دارد هیچ بزرگتر تماس از چیزی شبیه به این,” او گفت:.

ریموند جنگل گفت: او را ترک کرده بود بچه ها و نوه ها در ایندیانا به طوری که او می تواند کمک کند.

“من هرگز افتخار بیشتر به یک پرستار است. این است که تا بحال حرفه ای ترین پاداش من تا به حال در زندگی من,” او گفت:. (گزارش شده توسط اندرو Hofstetter; نوشتن توسط برنادت Baum; ویرایش توسط Rosalba اوبراین)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im