با چهار نهایی لغو هزاران نفر از بسکتبال اهدا

هزاران نفر از بسکتبال که استفاده شده است برای یک چهار نهایی مربوط به رویداد در مرکز شهر آتلانتا این آخر هفته داده خواهد شد و به پسران و دختران باشگاه های مترو آتلانتا.

آتلانتا بسکتبال میزبان کمیته روز جمعه گفت که از 3200 استفاده نشده بسکتبال و T-پیراهن اصل در نظر گرفته شده برای “نهایی چهار دریبل” کودکان و نوجوانان رویداد اهدا خواهد شد.

کالج بسکتبال نهایی چهار و فرعی حوادث لغو شد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. مرحله نیمه نهایی شد و باید به بازی شده شنبه و قهرمانی بازی دوشنبه در مرسدس بنز ورزشگاه.

محلی میزبان کمیته و NCAA نیز اهدا 1,500 لباس که پوشیده شده اند توسط داوطلبان کار نهایی چهار جشن به 19 شهر آتلانتا بخش از پارک ها و مراکز تفریحی است که باید اصلاح برنامه های خود را برای ارائه وعده های غذایی برای دانش آموزان در مدرسه و تعطیلی. لباس خواهد شد که با توجه به بزرگسالان خدمت به وعده های غذایی شامل مارک پولو کوتاه و کلاه و پانچو, همه, همراه, در یک طناب کشی کیسه, همراه با یک چراغ قوه.

با وجود لغو نهایی چهار میزبان کمیته گفت: NCAA را سالانه پنجم “خوانده شده به چهار نهایی” برنامه جلب ثبت شرکت در سراسر مترو آتلانتا. برخی از 359 مدارس ابتدایی در 20 شهرستان و 38,600 دانش آموزان کلاس سوم شرکت کننده در چهار ماه برنامه که با هدف بهبود مهارت خواندن با ارائه دسترسی رایگان به هزاران کتاب از طریق یک پلت فرم دیجیتال.

“خدمت به عنوان شهر میزبان برای چهار نهایی بسیار فراتر از بازی های, و این مهم است که ما تشخیص تاثیر مثبت در دانش آموزان سراسر گرجستان از مدارس ابتدایی به ما دانشگاه های پیشرو گفت:” کارل Adkins, مدیر اجرایی آتلانتا میزبان کمیته. “فعالانه و توجه به جزئیات است که رفت و به برنامه ریزی و آماده سازی و … چیزی است که کل آتلانتا جامعه باید افتخار کنیم و ما سپاسگزار به چنین باور نکردنی همکاران که وجود دارد در هر مرحله از راه است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im