با Georgia Tech بازیکنان پراکنده جف کالینز است که در ایجاد انگیزه از دور

ایمنی اولین جف Collins مطمئن باشید. از طریق گروه, متن, رسانه های اجتماعی و حتی شاید از مد افتاده است, تلفن تماس, گرجستان فناوری مربی و کارکنان خود مانده اند در تماس با بازیکنان بی بازگشت به زادگاه خود و یا پناه در آپارتمان نزدیک دانشگاه پس از گسترش COVID-19 است متوقف روال موسسه و تیم فوتبال.

“فقط در تلاش برای انجام کار درست و تلاش برای امن و تلاش برای مطمئن شوید که همه مردم ما مراقبت و عشق و حتی مردم ما نمی دانیم که محافظت می شوند و ما را به نوع مراقبت از هر یک از دیگر از طریق اعمال ما و چیزهایی که ما می توانیم کنترل رفتن به جلو” کالینز گفت: چهارشنبه تلفنی با رسانه ها.

اما پس از ایمنی Collins یکی دیگر از اولویت بالا – حفاظت از پوند وزن که کت زرد انباشته شده از زمان آغاز تصدی خود را به عنوان به خوبی به عنوان قدرت سود ساخته شده در اتاق وزن.

“دستاوردهای مقاومت است که ما ساخته ایم و دستاوردهای اندازه که ما در طول سه ماه گذشته شده اند واقعا مثبت و بنابراین فقط در تلاش برای پیدا کردن راه های خلاق به مطمئن شوید که ما در حال نگه داشتن که رفتن” کالینز گفت.

برای کت و شاید هر تیم فوتبال کالج, این ماده در ساخت مطمئن شوید که بازیکنان همچنان به حفظ توده عضلانی و وزن چند جانبه را به چالش بکشد. به طور معمول بازیکنان خود را آموزش وزن در یک نظارت برنامه با هیچ کمبود وزنه برداری تجهیزات. آنها احاطه شده توسط هم تیمی های خود را در یک محیط از پاسخگویی.

با بسیاری از ورزشکاران در حال حاضر فاقد دسترسی به یک وزن, اتاق, نه به ذکر است مربیان و آموزش همکاران آنها نیز نیاز به خلاق به نگه دارید تا خود را بلند کردن برنامه های.

“من احتمالا در یک (گروه متن) پیام با قدرت کارکنان احتمالا 15 بار در روز فقط سعی کنید به نوآورانه و خلاق” کالینز گفت.

این تیم قدرت کارکنان توییتر حساب شده ویدئوها شامل سر قدرت مربی لوئیس Caralla نشان دادن تمرینات با استفاده از وزن پایین کوله پشتی صندلی و کودکان خود به عنوان تجهیزات. مربیان ارسال شده ویدئوها از خود رفتن را از طریق خود را تمرین.

“ما نمی توانیم هر یک از تمرینات اجباری و ما نمی, اما من فکر می کنم نکته جالب در مورد داشتن چنین جوان پر انرژی کارکنان مربیگری است که مربیان ما در واقع در حال انجام تمرینات است که مربی لیو و کارکنان خود را به ما ارائه,” کالینز گفت: “و من فکر می کنم که انگیزه و الهام بخش که بازیکنان ما می دانیم که مربیان در آن هستند با آنها.”

در همان زمان قبل از ترکیبی از شیوع COVID-19 و رخصتی بهار فرستاده بازیکنان به دور از پردیس بسیاری از آنها در برنامه های غذایی که در آن آنها به اتهام مصرف به عنوان بسیاری از 8000 کالری در روز. که معادل سه دومینو بزرگ پپرونی پیتزا یا هفت مک متوسط اندازه دسته کوچک موسیقی جاز وعده های غذایی. در حالی که آنها احتمالا نمی خواهد تلاش برای دیدار با سهمیه خود را تنها با همبرگر و پیتزا, آن را دشوار است به تصور بازیکنان مایل به گرفتن یک استراحت از چنین الگوی مصرف.

“هنگامی که شما کامل شما واقعا نمی خواهید به غذا خوردن دیگر” توهین آمیز مقابله با ژاک Quinney گفت: قبل از لغو بهار عمل.

که برای ماده, این احتمال وجود دارد نه یک صورتحساب مواد غذایی است که بسیاری از خانواده ها از اعضای تیم حفظ می تواند برای یک دوره طولانی از زمان. به این منظور تکنولوژی متخصص تغذیه لی توماس دستیار او چندلر ناکس و قدرت-و-مربی تهویه ژاک نی مونتاژ بسته های مراقبتی برای ارسال به حدود 16 Tech ورزشکاران از جمله بازیکنان فوتبال به عنوان برداشت توسط مربیان است.

هدف این است که برای کمک به بازیکنان بیشتر به راحتی خود را برآورده سوخت رسانی استانداردها و شاید به خانواده خود را شکستن. جمع آوری تنقلات مانند بادام زمینی-کره کراکر تشنجی ترکیبی نوین و بلغور جو دوسر که در دسترس هستند برای ورزشکاران در یک مرکز تغذیه در لبه مرکز و همچنین پس از تمرین پروتئین پودر سه کارکنان بسته بندی جعبه شنبه به ارسال به ورزشکاران مشخص شده توسط مربیان است. بیشتر می تواند در راه است.

“ما فقط پر کردن آنها را کامل به لبه” توماس گفت.

جعبه وزن حدود 10 پوند در هر. اتفاقا 10 پوند به طور متوسط هر بازیکن افزایش وزن که کالینز به چالش کشیده بود این تیم به متراکم کردن بعد از فصل به پایان رسید. کالینز گفت که چند موقعیت داشتند به مراتب بیش از این هدف و این که این تیم تا به حال نیز قدرت قابل توجهی داشت.

وجود چالش های دیگر – مدرسه سر گرفته خواهد شد دوشنبه با کلاس انجام می شود و در “آموزش از راه دور” با فرمت.

“من در تلاش برای تبدیل شدن به ماهر در Microsoft تیم همان چیزی است که تیم ما در حال رفتن به مجبور به استفاده از, و, واقعا, Georgia Tech در حال رفتن به استفاده از به جریان کلاس” کالینز گفت. “تدریس خصوصی جلسات سالن مطالعه همه کسانی که همه چیز در حال رفتن به ادامه اتفاق می افتد شروع دوشنبه.”

بی سابقه ای زمان خواهد شد که تاثیر آن بر کالینز و تیم خود را. در سراسر کالج, فوتبال, چشم انداز, نتایج فصل را به خوبی ممکن است به شکل چگونه تیم ها و بازیکنان رسیدگی به تمدید زمان دور از دانشگاه و هر یک از دیگر.

“ما فقط به طور مداوم در تماس با ما بچه ها و انگیزه آنها را الهام بخش آنها اتصال با آنها مطمئن شوید که خانواده خود را امن و محافظت شده” کالینز گفت. “بنابراین من فکر می کنم که ما مستعد قادر به رسیدگی به این در این زمان واقعا خوب است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>