با NCAA tournament longshot چه Georgia Tech را NIT امید ؟

با سه بازی به بازی در فصل به طور منظم مسابقات NCAA به نظر می رسد طولانی ترین طولانی عکس برای Georgia Tech. در حالی که کت زرد نیست آن را رها — آنها می توانند با پیروزی در این ACC مسابقات و گرفتن لیگ اتوماتیک اسکله – ابتلای است در خارج وجود دارد به عنوان یک احتمال هر چند که نیاز به برخی از کار بیش از حد.

“اگر آن آمد که از هر فرصتی برای گسترش فصل خود را در حال رفتن به یک برکت و رحمت به خصوص برای ارشد” ارشد مرکز جیمز بانک ها گفت. اما “شما می دانید چه هر بچه می خواهد. شما می خواهید که یکی از درخشان لحظه ای که اتفاق نمی افتد در ابتلای. که اتفاق می افتد در NCAA است. ما سپاسگزار برای هر چه شانس ما, البته, اما ما در حال تلاش برای (NIT) در همه.”

Tech (14-14, 8-9 ACC) سعی خواهد کرد برای ادامه آن در اواخر فصل اجرا شنبه شب با یک بازی خانگی در برابر میامی (14-13, 6-11). یک پیروزی بیش از طوفان خواهد بود کت’ چهارم در پنج بازی گذشته و زنده نگه داشتن این امکان در پایان با یک .500 یا بهتر رکورد در لیگ برتر بازی کند.

مربی جاش Pastner هدف شده است را به پایان برساند در بالا و نه در کنفرانس جدول رده بندی – که به معنی کت خواهد اجتناب از بازی در اولین دور از این مسابقات است. تکنولوژی بازی های برگزار شده است و در اولین روز از این مسابقات در هر یک از Pastner اول سه فصل از دست دادن هر زمان.

تکنولوژی به پایان رسید در بالا نه تنها یک بار در گذشته نه فصل و که در سال 2013 زمانی که ACC شد 12 تیم نه 15. Pastner آن را می بیند به عنوان بخشی از خود اظهار داشت: چشم انداز کت به مسابقات NCAA آینده فصل پنجم خود را در فن آوری.

“این یک گام بزرگ برای ما” Pastner گفت.

رفتن به شنبه بازی Tech در سه راه برای بستن هفتم. کت نیز می تواند در پایان .500 در لیگ بازی 2-1 به پایان برسد در سه بازی گذشته برابر میامی پیت و در کلمسون. Tech آخرین .500 فصل ACC به طور منظم فصل بازی بود فصل 2006-07. این خرس ذکر است که این کت در حال ساخت این اتهام در یک فصل که لیگ را از آن استانداردهای معمول و این فن آوری تیم مسلما Pastner را قوی ترین.

“وجود دارد مقدار زیادی برای بازی و تاپیک های زیادی برای بازی با میامی” Pastner گفت.

تکنولوژی در واقع ممنوع است از postseason به عنوان یک تحریم برای NCAA استخدام نقض کرده است اما دادگاه تجدید نظر مجازات. توسط NCAA قوانین مجازات در دادگاه تجدید نظر نمی تواند اجرا شود تا فرایند تجدید نظر است و این انتظار می رود که درخواست تجدید نظر خواهد شد به پایان رسید تا پس از این فصل است. برخی از فن آوری طرفداران باید حمایت از خروج درخواست تجدید نظر برای ban (که مجاز است با قوانین NCAA) و نشستن این postseason برای اطمینان از یک تخته سنگ پاک برای فصل آینده به جای خطر از دست دادن درخواست تجدید نظر و مواجهه با بان فصل آینده است. اما نشانه این است که تکنولوژی را به ادامه بازی در postseason در این سال از جمله ACC tournament in Greensboro, N. C.

“من شنیده ام چیزی به غیر از من دستور داده شده است به مربی تیم و دولت دست زدن به همه چیز با گپ” Pastner گفت: AJC.

Pastner مانند بانک ها آماده نیست برای سرگرم کردن فکر بازی در ابتلای. تکنولوژی در تسلی مسابقات در سال 2017, در پایان Pastner اول فصل و به فینال.

“ما در حال بازی برای مسابقات NCAA,” Pastner گفت. “منظورم این است که آنچه ما می خواهیم انجام دهیم. بدیهی است که بازی در postseason هدف این است که برای بازی در مسابقات NCAA. اگر شما در حال رفتن به بازی در مسابقات NCAA شما می خواهید به بازی در ابتلای بدیهی است. اما ما اول فکر کردم که برای بازی در مسابقات NCAA.”

این که آیا آن را در رادار یک ابتلای اسکله هنوز هم برخی انجام می دهند. کت بود مسلما باید به پایان برساند در .500 یا بهتر و با تکنولوژی حداقل در مسابقات NCAA کمیته انتخاب در واقع 13-14 نه 14-14 آن را به عنوان تنها نظر بازی در برابر لشکر من تیم است. Tech بازی – ضرب و شتم – بخش دوم Morehouse در ماه ژانویه است.

باید شب را همان دیدگاه اگر کت از دست یکی از آن باقی مانده به طور منظم از فصل بازی ها را به پایان برساند 15-15 آنها را به نفع خود حداقل یک ACC tournament بازی برای ماندن در .500. اما یک 16-16 ضبط خواهد تضمین تکنولوژی هیچ چیز نیست.

در فصل گذشته ابتلای گرفت نه تیم از ACC بزرگ ده بزرگ 12 Pac-12 SEC. آنها اتفاق افتاده بود و نه قدرت-کنفرانس تیم با بالاترین رتبه بندی خالص که نیست انتخاب شده به مسابقات NCAA بود و سوابق .500 و یا بهتر است. محدوده بود 33-66.

پس از پنج بازی ها, تکنولوژی خالص (جایگزینی برای NCAA را دیرینه ارزیابی متریک RPI) بود شماره 78. کت به احتمال زیاد خواهد بود در موقعیت خوبی برای ابتلای اگر آنها می تواند به پیروزی در سه بازی بعدی برای رسیدن به 16-14 و برنده یکی از مسابقات بازی را به پایان برساند در 17-15 اما حتی است که نمی خواهد به نظر می رسد قفل توسط هر کشش.

در رتبه بندی خالص پس از روز پنج شنبه در این بازی وجود دارد کمتر از قدرت 14-کنفرانس تیم جلوتر از تکنولوژی در شبکه با سوابق .500 یا بهتر که نیست در ESPN پیش بینی مسابقات NCAA bracket که از بعد از ظهر جمعه.

راه حل ساده برای تکنولوژی است که برای حفظ پیروزی است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im