با اجاره گذشته به دلیل تجاری مستاجران نگاه به جلوگیری از اخراج

جان گوردون صاحب دو کسب و کار به طور کامل در صنایع مختلف واقع در دو ساختمان مختلف است.

و او را به مبارزه با دو صاحبخانه.

کار تبخیر شده در دایره کامل انرژی های تجدید پذیر در Briarcliff جاده که جمع آوری رستوران’ استفاده می شود روغن پخت و پز و آن را تبدیل به سوخت زیستی است. گوردون خواسته خود را مالک او کاهش یافته است به شناسایی اگر او می تواند جست و خیز مارس پرداخت. صاحبخانه گفت: او می تواند پرداخت نیم در حال حاضر و بقیه در ماه های آینده.

“ما کمی تعجب کرد اما آن را بهتر از هیچ چیز” گوردون گفت.

بیشتر ناامید کننده بود و او دیگر صاحبخانه پاسخ. گوردون سند محصولات در سمیرنا اجاره و خدمات دستگاه های کپی. کسب و کار را با مردم در حال کار از خانه هر چند برخی هنوز هم می آیند به یک دفتر به چاپ اسناد.

گوردون دوباره پرسید: برای تعویق کامل اما او که نامش ذکر نشده صاحبخانه نمی خواهد تکان دادن.

“ما خواسته اگر او ممکن است مایل به کمک به ما و گفت: “البته که نه” گوردون گفت.

بسیاری از مترو آتلانتا صاحبان کسب و کار در همان ترشی. Coronavirus خاموش است ناودان اقتصاد و شدت مختل تجاری مستاجران توانایی پرداخت اجاره.

آن را خیلی زود به می گویند که چگونه بسیاری از مستاجران در اواخر اجاره با توجه به املاک و مستغلات کارشناسان صنعت. آن را نیز زمان را برای وام مسکن تجاری تخلفات به نشان می دهد تا در بانک ها گزارش های مالی.

بانک ها انتظار دارند مشکلات ، از دست دادن نرخ تجاری وام های املاک و مستغلات انتظار می رود به سنبله سال جاری و سال آینده با توجه به صنعت نشر آمریکا بانکدار.

این مشکل هنوز به نقطه از توده مشفق گفت: Ryan ریورا یک وکیل در هارتمن Simons & چوب که تحریم های تجاری صاحبخانه و مستاجر. صاحبخانه درک و چرا از مستاجران را پرداخت نمی کند و در حال تلاش برای سازش. آنها می خواهند برای جلوگیری از اخراج مستاجران که قابل اعتماد پرداخت اجاره قبل از coronavirus رسید.

“این یک خیابان دو طرفه” ریورا گفت. “صاحبخانه نمی خواهید به گیر با جای خالی و کمتر مستاجران بالقوه به جای آنها.”

برخی از صاحبخانه ها همکاری می کنند. Tanger Factory Outlet مراکز Greensboro, N. C.-بر اساس اپراتور از 39 خروجی مراکز ارائه کرده است اجاره تاخیر در آوریل و مه با توجه به نامه ای که ریورا دریافت آخرین ماه از طرف مشتری.

“ما همیشه ما مستأجر رابطه به عنوان یک مشارکت” Tanger گفت: در این نامه است.

بسیاری از صاحبان کسب و کار باید دوخته امید خود را به دولت فدرال $349 میلیارد نجات برنامه وام یک عنصر از 2.2 تریلیون دلار طرح محرک اقتصادی فدرال. وام گیرندگان می توانید استفاده کنید تا به یک چهارم از درآمد حاصل از وام برای اجاره.

Gordon نرم افزار برای شش رقم امداد وام از Iberiabank تصویب شد در روز پنج شنبه. او قصد دارد به استفاده از برخی از وام به پرداخت اجاره.

فدرال امداد برنامه وام, اما, ممکن است اجرا از پول در ماه ژوئن اگر نه پیش از آن. متقاضیان بسیاری تلاش کرده اند به ارائه اسناد و مدارک به دلیل مشکلات فنی با اداره کسب و کار کوچک وب سایت گفت: Nathan هامفری, دولت, رئیس فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

برخی از مستاجران ممکن است استدلال می کنند coronavirus خاموش کردن یک “قانون خدا” است که اجازه می دهد تا آنها را به جست و خیز پرداخت اجاره بها گفت: استفانی Friese یک صاحبخانه وکیل در چمبرلین Hrdlicka. اما صاحبخانه در گرجستان تمایل به داشتن دست بالا در اختلافات حقوقی و غالب در این وضعیت است.

“اگر اجاره نامه است که به خوبی تدوین و سپس بسیار کمی وجود دارد دفاع در دسترس را به یک مستاجر برای عدم پرداخت اجاره” Friese گفت.

اما بسیاری از شرکت های بزرگ که فقط انجام داده اند. Coworking شرکت WeWork, رستوران های زنجیره ای کیک پنیر کارخانه و ملافه خرده فروش تشک شرکت باید تمام متوقف از پرداخت اجاره بها در صدها مکان با توجه به گزارش های رسانه ها.

صاحبان کسب و کار کوچک باید به جای آن سعی کنید به مذاکره امتیازات برای اجاره ممکن است حتی اگر آن را سقوط کوتاه از خود را نیاز مالی ریورا گفت. چرا که آنها ممکن است در سیستم مالی شکل این تابستان و نیاز به کمک بیشتر ،

“شما نمی ممکن است قادر به پرداخت هر چیزی را در ماه ژوئن یا جولای” ریورا گفت.

گوردون گفت: او نقشه کشی در یک صندوق اضطراری برای پوشش خود را اجاره شکاف در حال حاضر, اما اشاره کرد که این صندوق نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. او همچنین گفت که او می داند که بسیاری از صاحبان کسب و کار که هیچ نقدی کوسن.

“ما در حال نوازش خودمان را که ما تا به حال نظم و انضباط را ساخت که ذخیره نقدی,” او گفت:. “اما ما هنوز از ارسال تعداد زیادی از دوستانه یادآوری و جمع آوری نامه ها به مشتریان خود در تلاش برای حفظ جریان نقدی آینده است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im