بدون یک تیم فناوری جاش Pastner مربیگری خود بچه ها در جلوی خانه

حتی به عنوان او را نگه می دارد خود را نزدیک به خانه و منتظر بیرون ACC را لغو ورزشی-فعالیت های مربوط به جاش Pastner متوقف نشده مربیگری. گرجستان فناوری مربی جدید تیم دختران Payten (9), Kamryn (7) و هارپر (4).

“در واقع من فکر می کنم آنها باید برخی از توانایی” Pastner گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “آنها از گرفتن من است. من بود که بیش از حد سخت در آنها از آنجا که من در تلاش بود به آنها بگویید در مورد جستن عبور قفسه سینه عبور شما باید برای گرفتن آن را با دو دست.”

اگر نه برای شبح coronavirus Pastner خواهد بود در جاده استخدام و آماده شدن برای offseason تمرینات. او در واقع برنامه ریزی برای حضور ACC tournament in Greensboro, N. C., تماشای signee تریستان ماکسول بازی در کارولینای شمالی دولتی دبیرستان قهرمانی در شنبه بیرون رفتن در جاده ها برای جذب بازیکنان در نقل و انتقال پورتال و پس از آن احتمالا بازگشت به Greensboro به تماشای برخی از اولین آخر هفته از مسابقات NCAA وجود دارد.

به جای او bunkered در خانه با خانواده اش خوش شانس برای یک شغل خوب پرداخت که اجازه داده او را به ماندن در خانه. او سرمایه گذاری در خارج برای اجرا به فروشگاه مواد غذایی و یا انتخاب کنید تا takeout.

با ممنوعیت عمل و حضوری استخدام Pastner کار متشکل از تماس و ارزیابی جذب و نگه داشتن زبانه ها در بازیکنان خود را.

“من ظهور در دفتر بسیار در مدت کوتاهی روز دیگر اما دیگر از آن, من اینجا بوده ام تقریبا” او گفت: صحبت از خانه خود را.

Pastner گفت که دختران خود را به نفع رقص, اما شروع به گرفتن بیشتر از علاقه به بسکتبال پس از Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت نفر دیگر کشته در سقوط یک هلیکوپتر Jan. 26. یادگیری بیشتر در مورد برایانت و Gianna رهبری آنها را به علاقه بیشتری را در این ورزش است که پشتیبانی از خود و خانواده خود Pastner گفت.

با Pastner داشتن هیچ جای دیگری به جز او و دختران خود را (که او نیز یک زن 21 ساله بچه اتان) صرف زمان با هم در جلوی خانه خود تیراندازی در خود هشت پا هدف. به عنوان با دیگر تیم دفاع می آید برای اولین بار.

“من می توانم بگویم که راه آنها حرکت پای خود را, آنها قطعا مانند پدر خود که خوب نبود” Pastner گفت. “من یک تیم خوب مدافع نه یک توپ مدافع.”

Pastner ارزشمند است زمان خود را در خانه افراطی نادر برای یک حرفه است که در آن ساعت های طولانی و مداوم سفر برای استخدام و جاده های هنجار هستند.

در پی سقوط هلیکوپتر “شما فراموش نکنید که این معنا است که شما خانواده خود را – عشق در ’em آغوش بر روی ’em دلیل این که شما به عقب نگاه یک ماه و نیم است که حادثه غم انگیز خانواده های آنها در هم شکسته شد در یک دوم تقسیم” Pastner گفت. “هنگامی که شما یک فرصت را به در خانه خود را با خانواده شما لازم نیست که برای اعطا شده است.”

با کت زرد بازیکنان, او نگه داشته است تمرکز خود را بر روی بازیکنان خود را سلامت. او گفت: ارتباطات خود را با بازیکنان خود شده اند مورد زیر CDC دستورالعمل و ایمن ماندن.

“من حتی فکر یک دوم در مورد آنها کار کردن” Pastner گفت. “من نگران است که در همه. وجود خواهد داشت یک بار که بعد پایین جاده. در حال حاضر تمرکز من تنها برای آنها است و هر کس دیگری به عنوان امن به عنوان می تواند.”

Pastner ابراز قدردانی خود را برای کسانی که با توقف گسترش COVID-19.

“این آسان نیست برای هر کسی اما خدا برکت این پزشکان و دانشمندان و سلامت این کارگران,” او گفت:. “آنها قهرمانان.”

هنوز Pastner است honed در استخدام هر دو بازیکن در انتقال پورتال و دبیرستان چشم انداز. با سه تحصیلی موجود پس از خروج از نقل و انتقالات اوان کول Asanti قیمت و Kristian Sjolund تکنولوژی فعال خواهد بود در جذب بازیکنان به خصوص در frontcourt. با مرکز جیمز بانک ها پس از اتمام خود را واجد شرایط و کول انتقال که برگ موسی رایت به عنوان تنها می توان یافت در میان پست بازیکنان. فناوری امضا دو دبیرستان مردان مرکز صبا Gigiberia و قدرت رو به جلو اردن Meka اما آنها را به مقدار زیادی از توسعه و تنظیم به انجام قبل از آنها می تواند انتظار می رود برای کمک به طور منظم.

تا کنون استخر از بازیکنان در انتقال پورتال است تا به حال بسیار در راه پست بازیکنان که به وضوح می تواند کمک. یک نام به دیده بان کلمبیا کلمبیا به جلو کوین Marfo که رهبری بخش من در rebounding در 13.3 در هر بازی. Pastner رسیده به Marfo با توجه به 247Sports گزارش.

“ما می خواهیم که ما قرار است به” Pastner گفت.

Pastner گفت که تعداد انتقال-پورتال بازیکنان که او و کارکنان خود شده اند در تماس با جایی بین 10 و 50. جستجو نمی خواهد تمرکز صرفا بر بزرگ مردان است.

“همه (در پورتال) زنده است در حال حاضر” Pastner گفت.

Pastner پیش بینی کرد که در نهایت وجود خواهد داشت از 1200 بازیکنان در پورتال. وجود دارد حدود 4,500 بخش من بورس تحصیلی بازیکنان که شامل سالمندان که خسته شده اید واجد شرایط بودن خود را. وجود دارد حدود 1100 سال گذشته از جمله پیاده روی فایرفاکس. آن را نمی خواهد تعجب اگر این تعداد افزایش می یابد با توجه به تغییر پیش بینی شده در NCAA قانون اجازه هر بخش من ورزشکار از این فرصت برای انتقال بار و رقابت بلافاصله.

وجود دارد و دیگر بازیکنان بسکتبال به ذهن است. آنهایی که در زیر سقف خود را, برای مثال, تیراندازی در یک هشت پا در سبد است. جمله بعدی خرید وی گفت: ممکن است یک تنظیم هدف است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>