زن متهم به حمله به دوست پسر سابق با قیچی در جنوب آتلانتا

آتلانتا زن دستگیر شد دو بار در عرض یک هفته پس از درگیر شدن در دو حوادث داخلی با آخرین شامل یک جفت قیچی, پلیس گفت:.

آلیشیا جونز-Mills, 26, چهره باتری (خشونت) به اتهام هر دو حوادث با توجه به آتلانتا ،

جاناتان ویلیامز که چهره یک تعداد از باتری (خشونت) رنج می برد چندین کاهش به گردن و قفسه سینه و بازوها و دست در طول دو دعوا.

این حادثه برای اولین بار صورت گرفت حدود 10 p. m. 7 آوریل هنگامی که ماموران فرستاده شد به 2900 بلوک از سایت بارسلونا جاده در جنوب غربی آتلانتا پس از دریافت یک اختلاف داخلی, تماس, با توجه به حادثه پلیس گزارش.

ویلیامز به نام پلیس پس از جونز-آسیاب بیت و حمله او را زمانی که او “دوست دختر جدید” به آپارتمان خود را در این گزارش گفت:. او گفت که پلیس از او پرسید: اگر زن می تواند با استفاده از حمام خود را و جونز-میلز گفت: هیچ.

زن دیگر در سمت چپ قبل از بحث تشدید این گزارش گفت:. جونز-میلز گفت که گفته ویلیامز برای “مربع” در یک نقطه منجر به نزاع و جدال.

جونز-میلز اعتراف به مبارزه اما گفت که ویلیامز تحت فشار قرار دادند و او را به زمین برای اولین بار قرار داده و او را در یک ضربه این گزارش گفت:.

افسر نمی تواند تعیین کند چه کسی اولیه متجاوز بنابراین هر دو متهم شدند با باتری ساده (خشونت). آنها هر دو از زندان آزاد شده بر روی 2000 دلار اوراق قرضه Fulton County jail سوابق نشان می دهد.

حدود 12:35 صبح چهارشنبه افسران نامیده می شدند به همان آپارتمان یافت ویلیامز با کاهش در یکی از دستان خود را به پلیس گفت:.

او را متهم جونز-میلز از حمله به او را با یک قیچی در یک “اختلاف بر سر اموال داخل صفحه اصلی” پلیس گفت:. او گرفته شد به Grady بیمارستان یادبود با غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

جونز-آسیاب باقی مانده در صحنه و دستگیر شد و در روز دوم تعداد باتری (خشونت), پلیس گفت:. هر دو اتهام جنحه.

او دوباره رزرو به Fulton County زندان جایی که او باقی مانده بعد از ظهر چهارشنبه بدون پیوند زندان سوابق نشان می دهد.

دو دعوا شد آخرین حوادث را در 2900 بلوک از سایت بارسلونا جاده است که تا به حال خشونت آمیز دو هفته گذشته.

در مارس 31, ان شرلی فولر بود که متهم به تیراندازی و کشته شدن کریستوفر مارتین در طول یک مربوط به مواد مخدر استدلال AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط با: بازداشت به اتهام تیراندازی مرگبار در جنوب آتلانتا

بعد Darrien Dupree گفته ضرب گلوله کشته شد Felicia مورگان منجر به او را دستگیر شنبه در اتهام قتل. یک انگیزه برای آن عکسبرداری شده است ارائه شده توسط پلیس.

بیشتر: بازداشت مرد به اتهام ضرب تیراندازی در جنوب آتلانتا

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de