زن متهم به سرقت ون با حامله خبرنگار در داخل رد پیوند

باردار Lithonia زن باقی خواهد ماند پشت میله های زندان پس از اینکه متهم به سرقت یک CBS news van — ربودن یک خبرنگار در روند — به سعی کنید به دور از صحنه یک تصادف.

Seniqua H, 38, تکذیب شد پیوند او پس از صبح روز سه شنبه از دستگیری در Ansley پارک با توجه به Fulton County jail سوابق. او چهره نه اتهامات از جمله شش جنایات.

او را به اتهام جنایت شامل تشدید حمله, آدم ربایی, ربودن یک خودرو درجه دوم کیفری صدمه به اموال در اختیار داشتن آمفتامین به قصد توزیع و انسداد زندان سوابق نشان می دهد.

آن را تمام شده حدود 5:30 صبح که CBS 46 اخبار خدمه تنظیم شد به گزارش یک سقوط در نزدیکی اقیانوس اطلس ایستگاه AJC.com قبلا گزارش شده است. تویوتا هایلندر غرق به دروازه اقیانوس اطلس آپارتمانهای خیابان 17 آتلانتا, پلیس گفت:.

مرتبط با: پلیس: زن دزد اخبار ون ربوده خبرنگار به فرار از صحنه تصادف

یک CBS 46 عکاس ایستاده بود در خارج از ون در حالی که خبرنگار Iyani هیوز ویرایش فیلم از پشت وانت, پلیس گفت:. در حالی که ماموران در صحنه Lunsford متهم است که از لغزش به صندلی راننده و مصرف کردن است.

“در حالی که افسران پلیس رو به بررسی غرق خودرو راننده وسیله نقلیه که از وسیله نقلیه — نادانسته به افسران — رفت به ون که متعلق به ایستگاه خبری رو در آن و سوار دور” آتلانتا سخنگوی پلیس افسر استیو اوری گفت.

هیوز تلاش برای به دست آوردن Lunsford به توقف و جلو و بیش از, اما او نمی خواهد گوش دادن, پلیس گفت:. اوری گفت: خبرنگار “آیا چیزی هوشمند” کردم و به یک صندلی قرار داده و بر روی کمربند.

حدود یک مایل از جایی که آن را به حال شده است به سرقت رفته ون غرق در طول پرادو در نزدیکی هتل هفت افراز, دایره, پلیس گفت:. هیوز در نظر گرفته شد و به بیمارستان منتقل شد اما نه مجروح در حالی که Lunsford گرفته شد به Grady بیمارستان یادبود با توجه به یک بازوی آسیب رنج می برد در طول خراب در ون.

ماموران همچنین گفت آنها 95 قرص آمفتامین در اختیار او طی کردند.

او از بیمارستان مرخص و رزرو به زندان پنج شنبه, جایی که او باقی مانده است روز شنبه با توجه به زندان سوابق.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im