روز پس از تیراندازی مرگبار در جنوب غربی آتلانتا پلیس بازداشت یک زن در اتهام قتل.

ان شرلی فولر 43 دستگیر شد شنبه بعد از شارژ بودن در مرگ 45 سال Christopher Martin آتلانتا پلیس گفت: در انتشار اخبار. محققان بر این باورند که انگیزه برای تیراندازی بود مرتبط با مواد مخدر.

تیراندازی صورت گرفت دوشنبه حدود 6:15 بعد از ظهر در 2900 بلوک از سایت بارسلونا جاده آزادی گفت. ماموران وارد برای پیدا کردن مارتین با زخم گلوله و او در صحنه مرده.

قتل محققان در مصاحبه با شاهدان و قادر به گرفتن یک شرح مشکوک و خودرو, پلیس گفت:. روز بعد ماموران دریافتند که خودرو بازداشت هر دو نفر در داخل.

فولر بود به اتهام قتل جنایت در حالی که ماروین اسکات Chaney 65 ساله بود به اتهام در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جنایت کار محکوم, پلیس گفت:.

Chaney به اتمام رسانده 15 نانامی به بازی در گرجستان زندانها از سال 1977 با توجه به گرجستان وزارت اصلاحات سوابق. او همچنین یک مجرم جنسی ثبت شده پس از اینکه به جرم کودک آزاری در سال 2006 با توجه به GBI سوابق.

بسیاری از جرائم در شهرستان Fulton و جنایات دیگر شامل فقره سرقت در اختیار داشتن کوکائین و سرقت GDC سوابق نشان می دهد.

هر دو مظنون باقی می ماند در Fulton County زندان بدون پیوند با توجه به آنلاین زندان سوابق. AJC.com رسیده به دفتر کلانتر به درخواست فولر شات لیوان.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de