زن متهم در جاده-خشم تصادف که منجر به کشته شدن 25 ساله و مادر

Cherokee County نمایندگان بازداشت شده اند که 60 سال در ارتباط با جاده خشم تصادف که منجر به کشته شدن یک جوان 25 ساله با مادر و مجروح او 6-year-old daughter هفته گذشته است.

بازیگری در یک نکته و معاونان شناسایی کارولین Rampley کانتون به عنوان راننده درگیر در یک درگیری با اشلی Faucett در بعد از ظهر جمعه فقط قبل از Faucett را SUV چپ من-575 و سقوط در جنگل چروکی شهرستان کلانتر دفتر سخنگوی سروان. جی بیکر گفت.

مرتبط با: زن کشته 6-year-old daughter مجروح در تصادف رول اور در Cherokee County

Rampley شد متهم درجه اول وابسته به وسايط نقلیه قتل بی پروا رانندگی, رانندگی تهاجمی و hit-and-run, مقامات گفت. او همچنان برگزار می شود و بدون پیوند در Cherokee County بالغ بازداشتگاه.

محققان باور نمی Rampley ماشین تا کنون ساخته شده است در تماس با Faucett را SUV قبل از سقوط مرگبار.

“ما اعتقاد داریم Rampley به طور مستقیم باعث Faucett به اجرا کردن جاده” بیکر گفت.

تصادف رخ داده است حدود 2:30 بعد از ظهر خاموش من-575 نزدیکی فرودگاه رانندگی در شمال Cherokee County است. محققان گفت: Faucett شد, سفر به شمال قبل از خروج از بزرگراه میان ایالتی نورد چندین بار و قابل توجه یک درخت.

مقامات قرار دادن یک شرح تیره-رنگی شورولت سدان پس از خراب نیست باید یک برچسب عددی برای Rampley خودرو.

در پرونده این هفته هنگامی که راننده دیگری که آگاه بود از روز جمعه سقوط به نام مقامات پس از دیدن Rampley رانندگی به شدت دوباره در همان منطقه از I-575 بیکر گفت.

پس از مصاحبه با او و اعضای خانواده اش بودند که در ماشین در طول هفته گذشته سقوط محققان جمع آوری شواهد کافی برای اتهام او, او گفت:.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im