زن به اتهام ضرب و شتم یک زن دیگر تا زمانی که او غیر قابل تشخیص

یک زن دستگیر شد شنبه بعد از آتن به پلیس گفت: او ضرب و شتم یک زن دیگر آنقدر که چهره او بود دیگر قابل تشخیص است.

Kentasia Trimier شارژ با باتری و جنایت terroristic تهدیدات در ارتباط با این حادثه که اتفاق افتاده روز شنبه در یک استخر در 1000 بلوک Lakeside درایو.

خدمات پزشکی اورژانس در حال حاضر درمان شدند زن مجروح که آتن افسر پلیس در صحنه وارد شده با توجه به حادثه گزارش.

افسر در مقایسه با زن ظاهر به او گواهینامه رانندگی, عکس و گفت جراحات او تا به حال ساخته شده او را غیر قابل تشخیص است.

“مشاهده کردم او چشم راست شد و به شدت متورم است. آن را سیاه و سفید و آبی و چشم او کاملا متورم و بسته آمده اما تقریبا برای تمام طول بینی” این گزارش گفت:. “او چشم چپ متورم شد و فقط تا حدی قادر به باز کردن.”

قربانی گفت: افسر او و زن دیگری تا به حال یک “گاو” بین آنها با توجه به حادثه گزارش. قربانی گفت: این گمان که او به نام Kenta حال او صدمه دیده است قبلا اما او تا به حال انتخاب شده به اتهامات مطبوعاتی.

اما قربانی گفت: این زن بعد از شناسایی به عنوان Trimier تصمیم به مبارزه با او را در استخر.

شاهدان گفته محققان استدلال شکست بین قربانی و Trimier و درگیری را تشدید کرد به یک مبارزه فیزیکی. چند تن از شاهدان نشان داد پلیس ویدئوها از مبارزه است که آنها تا به حال ثبت شده در تلفن های همراه خود.

این ویدئو نشان داد Trimier چادری در یک لباس شنا, گرفتن قربانی توسط او و “وحشیانه او قابل توجه در این صورت با یک بسته مشت راست” این گزارش گفت:. “(Trimier) همچنان به اعتصاب (قربانی) چندین بار در سر و صورت در حالی که کشیدن او در سراسر بتن.”

مبارزه به طول انجامید بین 20 و 30 ثانیه در این گزارش گفت:. یک شاهد عینی نیز گفت که پلیس او شنیده Trimier فریاد “من کشتن که (expletive)” در طول درگیری.

Trimier سمت چپ استخر قبل از مقامات وارد شد اما بعد از آن به زندان گرفته شده و رزرو به Clarke County Jail.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>