صدها نفر از رشته مسافران منتظر در خارج از مارتا در ایستگاه گاز سرد شب جمعه بعد از شمال خیابان ایستگاه بسته شد به دلیل به کسی ضربه و کشته شدن توسط قطار.

این حادثه باعث نزدیکی جاده ها به اتوبوس و پل را بین Peachtree مرکز و مرکز هنرهای ایستگاه های موثر بر هر دو طلا و خطوط قرمز برای حدود پنج ساعت است.

 

بسیاری از مسافران گیر شد بعد از یک هفته طولانی در محل کار یا مدرسه. دیگران بودند تکاپوی رسیدن به شب شغل و یا پس از کار برنامه.

“کسی استخدام, چون من نیاز به رفتن به یک کار بعد از این” یک مرد فریاد زد به جمعیت خارج از Peachtree ایستگاه مرکز.

چندین اتوبوس بودند که بخشی از مارتا اتوبوس پل بین ایستگاه وارد شده کامل و با Peachtree ایستگاه مرکز.

آتلانتا و نجات آتش نشانی و مارتا پلیس مسدود کردن خیابان شمالی ایستگاه پس از یک زن “شروع به پریدن کرد در مقابل یک قطار در حال حرکت,” مارتا پلیس سرجوخه اد گالو) برایان Lauda گفت. هیچ اطلاعات دیگری ارائه شد اما Lauda گفت: آژانس در حال بررسی مرگ است.

در شمال خیابان ایستگاه بسته شدن قطار ادامه داد: برای اجرا از فرودگاه به ایستگاه Peachtree ایستگاه مرکز و از مرکز هنرهای ایستگاه به شمال چشمه و دراویل ایستگاه. تعدادی از مسافران به سرعت غرق اتوبوس پل.

کیمبرلی کلارک از لاورنسویل وارد Hartsfield جکسون در فرودگاه بین المللی بعد از ظهر روز جمعه پس از تعطیلات در خوشبو باهاما. کلارک پوشیدن فلیپ فلاپ و نازک ژاکت بود غافلگیر شده توسط سرد است. او سفر را در یک خط طلا قطار هنگامی که او و دیگر مسافران گفته شد توسط MARTA مقامات به خروج در Peachtree مرکز.

“من فقط از باهاما و من نه لباس مناسب,” او گفت:. “من خیلی سرد است.”

برخی از رشته مارتا سواران تغذیه در انتظار اتوبوس تصمیم به دو مایل پیاده روی به مرکز هنرهای ایستگاه که قطار عازم شمال خدمات از سر گرفته شد. دیگران جستجو برای سواری از کابین و یا با بارگذاری اما گله و شکایت از افزایش قیمت.

“این دومین بار است که این اتفاق افتاده است به من گفت:” Kayla تیلور, که با این نسخهها کار به عنوان یک مسئول پذیرش در دانشگاه بود و در راه خانه خود را به سندی سپرینگس. او گفت: حادثه در شمال و جنوب آهنگ های چپ اش رشته برای ساعت چند ماه پیش.

“من فکر می کنم مارتا است برای قرار دادن در یک برنامه ریزی بهتر برای رسیدگی به شرایط اضطراری” تیلور گفت. “ما در حال مشتریان پرداخت.”

 

حدود 9 p. m., کامل, راه آهن خدمات ترمیم شد در همه تحت تاثیر ایستگاه.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de