طالبان زمانی که تریلر آتش در میانه گرجستان

کابل فرمت می تواند به سرزنش برای موبایل صفحه اصلی آتش سوزی که منجر به کشته شدن 49 سال صبح روز شنبه در میانه گرجستان, مقامات گفت.

خدمه در پاسخ به این آتش خاموش P. L جورجیا راه در Sandersville مدت کوتاهی پس از 5:15 صبح هنگامی که آنها وارد این 30 ساله تریلر به طور کامل فرا گرفته و در شعله های آتش.

آتش نشانان خاموش شعله و کشف بدن الیزابت رینولدز در نزدیکی یک پنجره اتاق خواب, گرجستان, بیمه ایمنی و آتش کمیسر جان پادشاه گفت: در انتشار اخبار.

آتش رد شد اتفاقی اما هیچ آشکارسازهای دود شد به داخل خانه اش محققان گفت.

“چند کابل فرمت استفاده شد برای تامین برق به انتهای صفحه اصلی که در آن آتش آغاز شده است” پادشاه گفت:. “کسانی که کابل فرمت نمی تواند حذف به عنوان داشتن باعث آتش است.”

رینولدز’ مرگ بود 39 بار در این سال کسی کشته شده است در گرجستان, آتش, مقامات گفت.

پادشاه گفت: او را نیز بررسی چند دیگر blazes رخ داده است که در هفته گذشته از جمله دو شمال گرجستان آتش سوزی خانه شده اند که حکومت آتش سوزی.

در یک مورد Fannin County خدمه آتش در پاسخ به سوزاندن خانه در گالووی جاده در خط الراس آبی حدود 5 صبح آخرین پنج شنبه, مقامات گفت.

مقامات تعیین فروغ عمدا تنظیم در پشت خانه که خالی بود.

“خوشبختانه هیچ یک از زندگی در محل اقامت در زمان” شاه گفت.

محققان همچنین به دنبال یک آتش سوزی که تخریب خانه های تلفن همراه در Dawsonville در بعد از ظهر شنبه.

آتش نشانان در پاسخ به سوزاندن تریلر در 200 بلوک از همتون درایو حدود 3 بعد از ظهر هنگامی که آنها وارد 960 فوت مربع خانه های تلفن همراه به طور کامل نابود شد ، محققان تعیین فروغ تعیین شده بود داخل اتاق نشیمن.

هر دو آتش سوزی موارد هنوز در حال بررسی و پاداش تا $10,000 ارائه شده برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری و محکومیت از مردم درگیر است.

کسانی که مایل به ارائه اطلاعات در مورد هر دو مورد خواسته به تماس 1-800-282-5804. تماس های گرفته شده در 24 ساعت شبانه روز و tipsters ممکن است را انتخاب کنید به ناشناس باقی می ماند.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net