زن بالا بردن پول پس از آتش سوزی پدر تسهیلات زندگی کمک

آن را دقیقا 75 جشن تولد ژان Jamar در حال برنامه ریزی برای پدرش.

به جای هدیه و کیک و وقت با کیفیت با عزیزان وینتون کوپر یکی از نه نفر از ساکنان آواره آتش سوزی که پاره خود را از طریق تسهیلات زندگی کمک بعد از ظهر یکشنبه در Loganville.

هیچ کس مجروح شد در فروغ اما در دراز مدت مراقبت از تاسیسات نابود شد و کسانی که در زندگی وجود دارد و از دست همه چیز Jamar گفت.

در استوک بریج زن گفت که او حتی متوجه نشدم که پدرش اقامت سوخته را تا زمانی که او در سراسر یک مقاله در مورد آن در Facebook.

مرتبط با: آتش سوزی به مرکز مراقبت های مسکونی در Loganville

“من بر روی آن کلیک کرده و آن را خانه خود را,” او گفت:.

آتش نشانان مشخص فروغ سرچشمه در یک پاسیو و پشت تسهیلات هر چند که مشخص نیست دقیقا چه چیزی باعث آن است. مراقبت شخصی در خانه من هنوز هم سوزش هنگام خدمه در صحنه وارد شدند و از آن زمان حدود دو دوجین آتش نشانان نزدیک به 40 دقیقه به خاموش کردن شعله های آتش کانال 2 اخبار گزارش.

کوپر پدر شش که تا به حال زندگی می کردند در مرکز چهار سال گذشته بوده است نقل مکان به یکی دیگر از خانه در مونرو او گفت:. اما همه اموال خود را نابود شدند از جمله لباس و لوازم آرایشی و برخی از تجهیزات پزشکی.

“او انجام خوب” Jamar گفت: “کمی متزلزل و نیاز به یک حمام اما او در ارواح خوب است.”

برای کمک به جمع آوری پول برای جایگزینی برخی از موارد Jamar تصمیم به ایجاد یک Facebook جمع آوری کمک برای پدر او. او مجموعه ای از هدف جمع آوری اعانه در $200. در عرض چند ساعت به کمک ریخت و از جمله برخی از مردم Jamar تا به حال گفته شده در سال.

“توسط صبح روز بعد, من در حال حاضر ملاقات کرد هدف من به همراه برخی,” او گفت:. “مردم فقط خیلی سخاوتمندانه و بسیاری از آنها حتی نمی دانند که پدر من است.”

از بعد از ظهر چهارشنبه در این صفحه مطرح شده بیش از $400.

Jamar گفت که او قصد دارد با استفاده از پول اضافی برای خرید چیزهایی برای برخی از ساکنان دیگر آواره از آتش بسیاری از آنها ندارد و اعضای خانواده در اطراف برای کمک به.

“اگر شما فکر می کنم در مورد آن, آنها حتی نمی باید اصول,” او گفت: “… یک مسواک یک ماهوت, جوراب. آنها همچنین نیاز جدید صندلی چرخدار و واکر و آن نوع از همه چیز.”

متاسفانه در این آتش سوزی نابود برخی از موارد نمی توان جایگزین.

برای وینتون که شامل یک عکس از جوانترین دختر خود را که بیش از یک دهه پیش.

“او نگه داشته که در اتاق کوچک 8-توسط-10,” Jamar گفت. “من باید سعی کنید برای پیدا کردن یک چاپ به نوعی و شاید ما می توانیم آن را دوباره برای او.”

علت آتش سوزی همچنان تحت بررسی است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de