زن مرگ حکومت یک قتل پس از شمال شرقی گرجستان کابین آتش

یک زن که بدن پیدا شد پس از یک آتش سوزی در شمال شرقی گرجستان کابین بود bludgeoned به مرگ مقامات روز سه شنبه گفت.

این Habersham County پزشکی قانونی حکومت است که زن از مرگ یک قتل پس از GBI کالبد شکافی نشان داد که او به عنوان یک نتیجه از نیروی بلانت صدمات به سر او با توجه به Habersham کلانتر سخنگوی سرهنگ مت Wurtz. او شناخته شده به عنوان 43 ساله Alecia فضل کلش از آلتو.

کلش بدن کشف شد صبح روز شنبه در داخل سوخته کابین در Yonah پست جاده در آلتو یک شهر کوچک در جنوب بالدوین که مرزهای Chattahoochee ملی جنگل. عکس از شعله های به اشتراک گذاشته شده توسط کلانتر, نشان داد که ورود به ساختمان به طور کامل فرا گرفته و در شعله های آتش.

مرتبط با: زن مرده پس از شمال گرجستان کابین آتش

ساعت پس از کشف و معاونان در زمان Jeramy ری Chastain, بازداشت, پس از یک توقف ترافیک. Chastain و کلش بوده است در “در و خاموش رابطه” Wurtz گفت.

او دستگیر شد و به اتهام جنایی تجاوز و اظهارات نادرست در ارتباط با آتش سوزی بررسی شد اما او در مواجهه با اتهام زنان به مرگ است. هیچ به روز رسانی بیشتر در این قتل تحقیقات ارائه شد شنبه.

بیشتر: شمال شرقی گرجستان مرد دستگیر شده در ارتباط با کشنده کابین آتش, مقامات می گویند که

با توجه به کلانتر, آتش سوزی در حال بررسی به عنوان یک آتش سوزی. دولت آتش مارشال دفتر بود و انتظار می رود به یک تصمیم نهایی بر علت است.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im