زن حکم اخراجی در سرقت مسلحانه در نزدیکی KSU پردیس; 6 نفر دیگر هنوز شارژ

اولین مظنون در خشونت سرقت مسلحانه در نزدیکی کنساو دانشگاه به دانشگاه دیگر اتهامات عنوان شده علیه در این مورد.

Madalyn نیکول فاحشه عالی,,,, 17, از Woodstock, حال همه 12 اتهامات او رو اخراج در هفته گذشته با توجه به کاب زندان شهرستان سوابق. نوجوان که پیش از این برگزار شد و در زندان بدون پیوند متعاقبا منتشر شده از بازداشت کرده است.

او دستگیر شد و مدت کوتاهی پس از یک گروه بزرگ را شکست و به یک آپارتمان در U باشگاه در فری در مورد نیمه شب Jan. 26 سرقت و حمله به دو مرد در حالی که نزدیک به ضرب و شتم یک زن به مرگ است.

هوکر در میان سه مظنون بازداشت شده در این پرونده که رشد کرده بود به هفت بازداشت او قبل از اخراج. دو مظنون دیگر هنوز به دنبال کنساو پلیس گفت: Channel 2 News.

مرتبط با: دستگیری 7 ساخته شده در سرقت مسلحانه, حمله, نزدیکی KSU پردیس; 2 بیشتر می خواستم

در این حادثه سه قربانی شدند و مورد ضرب و شتم در زور اسلحه, در حالی که یک مرد دزدیدند از آی فون خود را 11 Pro Max با توجه به مظنون’ حکم بازداشت. یک زن “می توانست منطقی” کشته به دلیل مظنون مشت و لگد و سر و گردن در طول حادثه” این حکم کمک.

هفت نفر دیگر در اتاق بودند و شاهد حمله به, اما آنها صدمه نمی شد, پلیس گفت:. اما حضور خود را به رهبری به هر یک مظنون متهم به هفت فقره ساده باتری.

مجتمع آپارتمانی است که خاموش فری جاده است که در عرض نیم مایل از KSU اصلی دانشگاه. U باشگاه در فری صورتحساب خود را بر روی وب سایت خود را به عنوان یک جامعه “آپارتمان دانشجویی است.” دانشگاه گفته است که هیچ یک از متهمان در حال KSU دانش آموزان, اما آنها نمی تواند تایید کند که آیا هر یک از قربانیان در حال ثبت نام.

فاحشه عالی, برایس Dowell, 17, از مشعر و Dameyon هک 18, Woodstock دستگیر شدند حدود سه هفته پس از حمله بازداشت شد و دو هفته بعد با توجه به زندان سوابق. موج دوم بازداشت ها شامل Qwantavis جفری Lamar Evans, 21, Qwantrell Jarell Evans, 19 و Zavian Jermaine استیونسون, 17, تمام دالاس.

مطلب: 3 بیشتر بازداشت شده در سرقت مسلحانه, حمله که نزدیک به کشته شدن زن در نزدیکی KSU پردیس

هفتم دستگیری جوزف مایکل رودریگز, 18, دالاس ساخته شده بود Feb. 28. مظنون همه چهره جنایت فقره از تشدید حمله و سرقت مسلحانه در علاوه بر این به باتری ساده اتهامات عنوان شده علیه. آنها همچنان در زندان بدون پیوند.

قبل از سکس با حکم اخراج شد و این ادعا که او بستری پلیس که او سوار این گروه به آپارتمان مجتمع شاهد سرقت و سپس سوار این گروه دور از صحنه است.

وقتی پرسیده شد که چرا او اتهامات را رد کرد و Kennesaw سخنگوی پلیس افسر اسکات لوتر با اشاره به این سوال به این شهرستان کاب دفتر دادستان منطقه. AJC.com رسیده است به خارج از دا را برای اطلاعات بیشتر.

هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه و یا دو برجسته مظنون به خواسته تماس کنساو پلیس در 770-422-2505.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de