جنگل احساس آماده برای دفاع کارشناسی ارشد, عنوان, اما افسوس باید صبر کنید

او بد خلق.

به جای پرواز به آگوستا ملی برای کارشناسی ارشد در این هفته او در فلوریدا که در آن تنها رقابت برای یک کت سبز بود و قرار دادن مسابقه با 11 سال پسر چارلی.

“من احساس پر انرژی, احساس کردم واقعا زنده و سیمی و نوع تحریک پذیر و من نمی دانم چه می گذرد در” جنگل گفت: در مصاحبه با GolfTV در دسترس ساخته شده پنج شنبه. “و من متوجه شدم آن بود صبح روز یکشنبه. … و بدن من ناخودآگاه من می دانستم که من قرار بود آماده ترک و شروع به بازی کارشناسی ارشد.

باشگاه گلف آگوستا ملی روز دوشنبه اعلام کرد که تاریخ در نظر گرفته شده برای سال 2020 کارشناسی ارشد خواهد بود Nov. 9-15.

“بدن من آماده بود و من نمی دانم که چرا من بازیگری است که راه” او گفت:. “این دیوانه است.”

مصاحبه های ثبت شده روز شنبه با Henni Zuel از GolfTV — جنگل دارای تایید مقابله با این کشف متعلق به کانال — او را از آنجا دور نهایی پیدایش دعوتی در ماه فوریه است. جنگل را انتخاب و به بازی بعدی مسابقات چهار دلیل پشت او آماده نیست. و سپس گلف بود تعطیل همراه با ورزش های دیگر توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

او شده است در خانه با دو فرزند و دختر اریکا هرمان, دوچرخه سواری برای ورزش گاهی اوقات بازی گلف در مدال باشگاه و قرار دادن مسابقات با چارلی با کت سبز رفتن به برنده.

که یکی دیگر از یادآوری این بار. این خواهد بود که طولانی ترین اساتید قهرمان شده است قادر به نگه داشتن گلف معروف ترین قطعه از لباس در خانه. جنگل مورد نیاز است به ترک آن را در قفل خود را در آگوستا ملی تا زمانی که او را برمی گرداند به دفاع از. و که نمی خواهد تا ماه نوامبر در اولین.

“استیو هامر: بالا 5 کارشناسی ارشد قهرمانان

“این راهی است که من می خواستم به نگه داشتن ژاکت برای یک دوره طولانی تر از زمان” جنگل گفت. “من می خواستم به خارج وجود دارد و رقابت برای آن و کسب دوباره آن را مثل من در ’02. اما آن را در یک شرایط عادی نیست طبیعی جهان است. این یک مایع, محیط, و آن را بسیار متفاوت برای همه ما است. خوشبختانه ما به طور بالقوه می تواند یک کارشناسی ارشد در نوامبر و بازی پس از آن. من حدس می زنم من بود از پس و امیدوارم که همه می آید در مورد.”

در عین حال او شروع به بازی برای ژاکت با چارلی در آغاز سال که مایل به استفاده در حالی که ژاکت در خانه بود.

“من نمی دانم اگر من قادر خواهید بود به دفاع از, من نمی دانم اگر من قادر خواهید بود را به نفع خود دوباره, اما اجازه دهید فقط یک لحظه به کمی سرگرم کننده با آن را” جنگل گفت. “گاهی اوقات آن را به گنجه خود را. در درجه اول آن را ماند در معدن. اما این واقعیت که او قادر به کسب آن خاموش من — از آنجا که هیچ برنده ای که داده می شود در این خانواده — آن را سرگرم کننده برای دیدن او, اذیت کردن من مورد ضرب و شتم من و قادر بودن به پوشیدن کت و آن را در گنجه خود را که در آن او می گوید آن تعلق دارد.”

جنگل خواهد و نه اجازه 95 بازیکنان دیگر سعی کنید به آن را بیش از 72 سوراخ در آگوستا ملی.

که باید صبر کنید.

“فورمن BISHER: تایگر وودز اولین غرش در سال 1997

زمان خاموش شده است مفید در زمینه. جنگل که برنده ZoZo قهرمانی در ژاپن در اواخر سال گذشته برای رکورد خود را مقید 82 پیروزی در تور PGA بود به سرعت شروع این سال است. او هیچوقت به طور جدی ادعا در Torrey سنبه به پایان رسید و آخرین در Riviera. و سپس او آن را تعطیل کند پشت خود احساس کاملا حق او به عنوان رزومه حرفه ای خود را پس از چهار عمل جراحی یکی از آخرین به فیوز خود را پایین ستون فقرات.

“شب و روز” گفت: در مورد تفاوت در چگونه او احساس می کند از آخرین بار او با بازی در فوریه. 16 در لس آنجلس. “من احساس می کنم خیلی بهتر از من پس از آن. من قادر به نوبه خود منفی به مثبت و قادر به آموزش زیادی و بدن من به جایی که من فکر می کنم باید آن را در.”

او هنوز هم در تلاش برای فکر می کنم در مورد آنچه که او باید انجام دهند این هفته: یک پرواز به آگوستا در روز یکشنبه به تمرین و کمک دست از غنائم در درایو چیپ و زدن توپ های ملی نهایی; سر و صدا و شلوغی دور تمرین روز دوشنبه و سه شنبه استادان باشگاه شام سه شنبه شب تنها قهرمانی Par 3 مسابقات با بچه ها خود را به عنوان توپ جمع کن در روز چهارشنبه و پس از آن آرام آستانه کارشناسی ارشد به عنوان او تلاش می کند برای ساخت نسبت به دور نهایی مورد علاقه خود را در مسابقات.

او گیر کرده به یک سنت — قهرمانان شام.

جنگل توییتی یک عکس از او شام سه شنبه شب با پوشیدن کت سبز با دوست دختر خود و فرزندان و مواد غذایی که او می خواهد در منوی استیک و مرغ fajitas سوشی و ساشیمی, milkshakes. همچنین در این جدول شد کیک.

هر زمان که او می شود در اطراف به میزبانی رئال شام در آگوستا ملی آن را احتمالا نمی خواهد به پایان راه همان.

وجود دارد مبارزه با مواد غذایی در خانه.

“این یک کمی جالب در پایان کمی زشت که در آن شکر و تخم مرغ بود جریان در سراسر مردم مو و صورت, و بنابراین ما تا به حال کمی از سرگرم کننده در پایان” جنگل گفت. “من را به ژاکت ، این ژاکت می توانید هر نوعی کیک کوچک بر روی آن است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im