کارگران کسب و کار واکنش نشان می دهند به گرجستان کاهش coronavirus محدودیت

این بیماری همه گیر تبدیل شده Wendy Hamilton از یک آرایشگاه به وقت homeschool معلم — و او قصد دارد به نگه داشتن آن است که راه را برای آینده قابل پیش بینی.

با وجود رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ های اخیر حرکت اجازه می دهد تا سالن و برخی دیگر از کسب و کار برای شروع بازگشایی, او نمی تواند بازگشت به کار به طور منظم هر زمان به زودی.

“این نه تنها یک خطر است که من مایل به گرفتن” همیلتون, 45, گفت این آخرین هفته است.

همیلتون است که فقط یکی از میلیون ها نفر از کارگران و ساکنان در گرجستان وزن خطرات ناشی از بازگشت به کار و یا تشویق یکی از بخش محدود از کسب و کار است که کمپ مجاز به بازگشایی در روز جمعه.

سالن باربر مغازه ها, ناخن سالن تاتو سرو و بولینگ alleys بودند مجاز به بازگشایی پس از به طور موقت توقیف برای کمک به سعی و بنیادی coronavirus’ گسترش یافته است.

این حرکت که درو تیز مخالفت حتی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شد کمپ اوایل هفته گذشته است. فرماندار گفت: اقدامات خود را با هدف کمک به راه اندازی مجدد گرجستان آور, اقتصاد, حتی به عنوان تایید COVID-19 موارد و مرگ و میر در ادامه به کوه.

برخی از مقامات منتخب را حمایت کمپ تصمیم اما بسیاری از دیگران را علنا panned آن از جمله شهرداران و شهرستان در سطح رهبران از آلبانی به آتلانتا به آگوستا.

اما فرماندار است که با فشار دادن و گرجستان را بزرگتر گام در دوشنبه هنگامی که سینما را مجاز به باز و رستوران ها می توانند رزومه ناهار خوردن در سرویس اگر آنها را برخی از اقدامات احتیاطی سلامت گذاشته شده توسط دولت است. که برگ ساکنان و صاحبان کسب و کار به صورت دور دیگری از آنچه که برخی می گویند به طور بالقوه مرگ و زندگی تصمیم گیری.

The Atlanta Journal-Constitution صحبت با گرجستان صاحبان کسب و کار کارگران و می تواند کاربران را به درک عوامل آنها با توجه به عنوان دولت خود را مضطرب اولین گام از مستند.

قابل پیش بینی واکنش ها و برنامه های مخلوط شد.

برخی از کسب و کار واجد شرایط تصمیم به بازگشایی درهای خود را جمعه; بسیاری از بیشتر نیست. برخی از رستوران ها مشتاقانه در انتظار فرصتی برای از سرگیری بیشتر به طور منظم عملیات در روز دوشنبه; بسیاری از باید گفت که آن را بیش از حد به زودی به فرماندار خود ارائه دهد.

و مانند همیلتون آرایشگاه و مادر یکی برخی از کارگران گفت: آنها احساس نمی امن است.

همیلتون است که پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و هنوز پرداخت اجاره برای فضای خود را در یک بوتیک کوچک سالن در Avondale Estates, حتی اگر او کار نکرده از اواسط ماه مارس.

در حالی که شوهر او قادر به کار از خانه او نمی توانید چک, اگر او را ترک نمی کند خانه. و مانند بسیاری از وضعیت او در تلاش برای جمع آوری بیکاری مشکل است و تا کنون بیهوده.

اما او گفت: هیچ راهی وجود او و همکاران او می تواند حفظ کافی اجتماعی فاصله میان خود بسیار کمتر با مشتریان و اگر آنها رفت و برگشت به محل کار. او گفت: اجازه دادن به بالا لمسی صنایع مانند او به بازگشایی “دیوانه است.”

و حتی اگر او می خواست برای رفتن به عقب او می تواند در یکی دیگر از نقطه سخت. او نمی مراقبت از کودک به صورت ابتدایی او در سن مدرسه ،

“آخرین چیزی که من می خواهم به انجام در حال حاضر است را کسی به خانه من,” او گفت:.

تابستان ساقی است که در یک موقعیت مشابه.

مالک از Deka شلاق مژه فرمت استودیو در نزدیکی کامبرلند بازار در شهرستان کاب او در میان بسیاری از گرجستان صاحبان کسب و کار نیاز به تعادل اقتصادی و نگرانی های بهداشتی برای خود و کارکنان.

باتلر گفت: او یک مالی, ضرب و شتم, اما نمی خواهد بازگشایی هر زمان به زودی.

او گفت که او نمی تواند نگه داشتن کارگران — که یک کار است که آنها را قرار می دهد اینچ از یک مشتری رو از راه آسیب است. او گفت که اضافی دنده محافظ و تمیز کردن وسایل توصیه می شود نمی توان به راحتی یافت می شود حتی اگر او می خواست برای بازگشایی شده است.

چهار نفر از کارکنان در حال جمع آوری بیکاری و حمایت از تصمیم او برای باقی می ماند بسته شده است.

یک کارمند که بعد فورا رفت واز بیکاری حاضر به بازگشت به کار به پرداخت صورتحساب ساقی گفت.

ساقی مادر چهار تا خودش برداشت شغل های عجیب و غریب مانند کار برای مواد غذایی خدمات Instacart به برخی از درآمد از دست رفته. اما واقعیت این است که شوهرش صاحب یک باشگاه ورزشی کوچک در یکی دیگر از کسب و کار کند به طور چشمگیری توسط pandemic تنها باعث می شود همه چیز سخت تر است. او در حال حاضر تخلیه کسب و کار حساب بانکی.

هنوز هم هر چند: “من فقط رفتن به باید به آنچه که اجازه می دهد تا من به خواب در شب.”

کریگ پترسون احساس می کند متفاوت است. او را در میان جمعیت است که در تقبیح سیاست های مانند اقامت در خانه سفارشات و محدودیت های کسب و کار به عنوان دولت های غیر ضروری نفس بیش از حد باعث صدمه به افراد در تلاش برای ایجاد یک زندگی در این کشور است.

پترسون گفت: تعطیلی کمپ دستور داد در اوایل ماه آوریل ام را به معنای dire straits برای اسب درمانی مزرعه به او کمک می کند تا اجرا در اسنلویل به حال آن نشده است برای کمک های مالی از حامیان. مردمی که ترس از آلوده شدن با COVID-19 نیست که مجبور به ادامه زندگی به صورت عادی به عنوان نوع جدیدی از کسب و کار بازگشایی, او گفت:.

“همه ما مسئول بزرگسالان و می دانم که چگونه به فاصله اجتماعی و نگه داشتن دست ما پاک همه ما خود را در حالی که هنوز قادر به کار و زندگی را” پترسون گفت. “همه ما در خود بدون نیاز به یک مستند.”

مشابه احساسات بیان شده در این هفته در روستایی شهرستان مونرو که در آن رهبران محلی شد برای اولین بار به طور رسمی اصرار کمپ شروع به کاهش محدودیت.

“در ابتدا خاموش کردن لازم بود اما برای چه مدت می تواند به ما در رسیدگی به آن گفت:” کریستی لمبرت. او و شوهرش, برنامه ریزی برای بازگشایی خود یخ مغازه کرم در بخشداری فورسیت حدود یک ساعت رانندگی در جنوب آتلانتا در روز دوشنبه.

“کمپ نیست هر کسی مجبور به باز” لامبرت گفت. “او را به مردم گزینه — و باید آن را یک تصمیم شخصی است.”

امیلی کوچولو, در ضمن در میان هزاران نفر از گرجستان کارگران است که احساس می کنند که هیچ چاره ای جز بازگشت به کار. 31 ساله و مادر سه سر گرفته خواهد شد رسیدگی نوار در یک محبوب Cobb County, رستوران های زنجیره ای در روز دوشنبه.

او در مورد آن خوشحال نیست اما او نیاز به پول و نگران است امتناع گزارش كار خود را به خطر اندازد او بیکاری ادعا می کنند که پوشش چند هفته گذشته. او شک و تردید در مورد امکان از رستوران ها در واقع با در نظر گرفتن گام های لازم برای اطمینان از همه ایمنی.

“خطر سلامت من و خانواده ام بنابراین کسی می تواند لذت بردن از محیط یک غرفه به جای خود کوچ در حالی که آنها خوردن مرغ مناقصات و [نوشیدنی] جوانه نور به سختی به نظر می رسد ضروری است” ،

— تحریریه گرگ Bluestein کمک به این مقاله است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de