جهان در مورد تحت تأثیر بیماری همه گیر کوروناویروس استرالیا موریسون می گوید

سیدنی — وجود هر نشانه ای جهان است گریبانگیر توسط یک بیماری همه گیر از coronavirus نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون هشدار داد در روز پنج شنبه به عنوان کانبرا لگد کردن اقدامات اضطراری برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

Coronavius آلوده مورد 80,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 2,700 اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

در حالی که گسترش اقتصادی در چین موریسون گفت: تشدید در سراسر اروپا و آسیا و آمریکا باعث می شود شانس یک بیماری همه گیر به احتمال زیاد.

“توصیه های ما را دریافت کرده اند امروز…وجود دارد که هر نشانه ای که جهان به زودی وارد یک بیماری همه گیر در فاز coronavirus” موریسون گفت: در یک کنفرانس خبری در پایتخت کانبرا.

“و به عنوان یک نتیجه ما توافق کرده اند که امروز و در آغاز…coronavirus emergency response plan,” او اضافه شده است.

موریسون یکی از اولین رهبران به اذعان تهدید این ویروس گسترش فراتر از جهانی مهار کردند.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل روز پنج شنبه گفت: خطر بود “بسیار پایین” را به عنوان او قرار داده و معاون رئیس جمهور مایک پنس در اتهام واشنگتن پاسخ.

استرالیا دارای 23 مورد از coronavirus اگر چه شده است وجود دارد هیچ جامعه انتقال ویروس است.

وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: فعال سازی از استرالیا طرح اضطراری را دولت فدرال کار با محلی متحده برای اطمینان از بیمارستان در حال آماده شدن برای افزایش بیماران.

موریسون گفت: امنیتی کشور در کمیته توافق تمدید ممنوعیت سفر اتباع خارجی در ورود از سرزمین اصلی چین حداقل یک هفته دیگر.

موریسون گفت: با این حال وجود دارد که هنوز بدون نیاز به جلوگیری از تجمع جرم مانند بازی های فوتبال. (گزارش شده توسط کالین i am mantra و Swati Pandey; ویرایش توسط لینکلن جشن.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im