بانک جهانی می گوید G20: Pandemic تهدید امنیت غذایی ضعیف سازمان ملل

واشنگتن — فقیرترین کشورهای جهان صورت ناامنی غذایی و سوء تغذیه ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس یک کاهش در درآمد ارز خارجی صادرات محدودیت ها و شکست زنجیره تامین ارشد بانک جهانی گفت: در روز سه شنبه.

Mari pangestu را بانک جهانی است مدیر عامل برای توسعه سیاست بر نیاز به همکاری جهانی برای جلوگیری از بحران مواد غذایی در آسیب پذیر ترین کشور در سخنان به صورت آنلاین نشست وزرای کشاورزی از گروه 20 اقتصادهای بزرگ.

“خودداری از اعمال محدودیت های صادرات و جلوگیری از واردات غیر ضروری موانع و ساخت و فروش سهام,” او گفت:, و اضافه کرد که جهانی تولید دانه و سهام شد و در نزدیکی تمام زمان اوج ایجاد محدودیت های غیر ضروری.

Pangestu را گفت: وزیران که هماهنگ ملی اقدامات همکاری های بین المللی و بودجه اضافی برای تقویت تولید محصولات کشاورزی می تواند محدود کردن خطرات ناشی از ناامنی غذایی و سوء تغذیه.

“G20 حساب برای سهم زیادی از تجارت مواد غذایی و از این رو اقدامات خود را خواهد داشت تاثیر جهانی,” او گفت: اصرار کشورهای G20 به اطمینان حاصل شود که عرضه زنجیره ای برای مواد غذایی در ادامه به جریان و اولویت بندی غذا و مواد غذایی-تامین تدارکات به عنوان ضروری است.

امنیت غذایی به عنوان یک نگرانی رو به رشد در طول هفته گذشته جلسات مجازی از بانک جهانی و صندوق بین المللی پول با وزرای امور مالی از سراسر جهان است.

در علاوه بر این به همه گیر است که باعث عمیق ترین رکود اقتصادی از دهه 1930 بدترین ملخ طاعون در دهه decimating میلیون هکتار از محصولات کشاورزی به عنوان آن را در سراسر آفریقا و خاور میانه و شمال آفریقا و جنوب آسیا است.

ملخ swarms آلوده 23 کشور با توجه به داده های بانک جهانی. آنها را پاره کرده اند از طریق بزرگ swathes از محصولات غذایی در شاخ آفریقا که در آن بیش از 24 میلیون نفر در حال حاضر “مواد غذایی نا امن” و 12 میلیون نفر آواره داخلی در این بانک گفت: اخیرا در یک وبلاگ نوشتن.

سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد تخمین می زند که 821 میلیون نفر یا حدود 11 درصد از جمعيت جهان دچار سوء تغذیه هستند که بالاترین نرخ از سال 2011 است.

Pangestu را گفت: این بانک که در حال ساخت 160 میلیارد دلار در دسترس برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر بیش از 15 سال است که با همکاری نزدیک با کشورها و شرکای بین المللی برای نظارت بر تامین مواد غذایی و چگونه به از دست دادن درآمد است تأثیر توانایی مردم برای خرید مواد غذایی.

او گفت: آن را حیاتی بود به اهرم جامعه مبتنی بر گروه برای توزیع مواد غذایی و اجرای برنامه های حمایت اجتماعی برای جهان فقیرترین. فن آوری های دیجیتال نیز می تواند کمک به نظارت بر برداشت شرایط و لینک تولید کنندگان با مصرف کنندگان است.

تا 80 درصد از نیروی کار در برخی از فقیرترین کشورها هستند و هر دو تولید کنندگان و خالص مصرف کنندگان در کشاورزی و مواد غذایی در بخش های, او گفت: تأکید بر نیاز به تامین مواد غذایی یک اولویت است.

“بیایید نه تکرار آنچه در سال 2008 زمانی که محدودیت های تجاری تقویت جهانی قیمت مواد غذایی خوشه و باعث 130-155 میلیون نفر بیشتر سقوط به زیر خط فقر به خصوص در آسیب پذیر ترین کشورهای” pangestu را گفت.

G20 کشاورزی و مواد غذایی وزیران مورد توافق در یک جلسه مجازی در روز سه شنبه که اقدامات اضطراری برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر نیست باید ایجاد “موانع غیر ضروری به تجارت و یا اختلال جهانی مواد غذایی زنجیره تامین.” (گزارش شده توسط Andrea Shalal ویرایش توسط فرانکلین پل و پل Simao)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>