جهان از وحشت

جهان ترسناک رویه تولید roleplaying بازی مجموعه ای در جهان از وحشت کیهانی, طراحی با الهام از کلاسیک ژاپنی PC, بازی ماجراجویی از 80s و 90s. با یک تضاد زیبایی را انتخاب کنید-شما-خود ماجراجویی کتاب داستان, گیم پلی و همیشه در حال تغییر روایت آن را تداعی هر دو ترس از وحشت کیهانی ادبیات و گرافیکی در سبک ترسناک هنرمند مانگا مشخصات Ito. این بازی به تازگی منتشر شده در اوایل دسترسی در اکثر دیجیتال عرض (بخار مرتبط در اینجا) اما نسخه ی نمایشی در دسترس از طریق خارش است.io. شما می توانید این تریلر را در اینجا همراه با برخی از نظرات و افکار و playthroughs زیر پرش. محتوای warning: چراغ چشمک زن در برخی از فیلم ها. برخی از صحنه های متحرک از گور و نگران کننده تصاویر در پیش نمایش محتوا. سیستم در دسترس: پیروزی و MacOS به صورت بخار در حال حاضر آمدن به سوئیچ و PS4 بعد از آن در سال 2020 است.

آستانه بررسی نظر راه منحصر به فرد که “roguelite’ قالب بازی (رویه محتوای مخلوط با مرگ دائمی و خواستار دشواری) مخلوط با طبیعت ترسناک در ساخت شخصیت ناتوان “آن را منحصر به فرد روایت متمرکز roguelite طراحی است که شما را تشویق می کند به حفر کردن به سمت داستان و کشف موارد جدید و برخورد حتی اگر این به معنی از دست دادن کلی playthrough. و بر خلاف بسیاری از ورزش های جهان از وحشت بر چقدر شانس تصادفی درگیر است. برخی از دستاوردهای بازی نیاز به بازی و بیش از بیش به امید حق خوش شانس ترکیبی از موارد به نوبه خود — اگر چه خود جایزه است که احتمالا فقط کشف نوع جدیدی از عذاب است.” در حالی که چند ضلعی بررسی بر تداوم بین WOH گیم پلی و کلاسیک را انتخاب کنید-شما-خود-ماجراجویی کتاب.

در این Gamasutra mini-نقد و بررسی, نویسنده, امتیاز نسبت به این بازی به عنوان پتانسیل های توسعه همچنان ادامه دارد و بیشتر هواداران پشتیبانی اضافه شده است “همانطور که ما در مورد صحبت های ترسناک است که یک نوع بازی است که می تواند تنها یک بار لذت می برد چشم نهان. اما با جهان از وحشت ما اولین بازی ترسناک برای انجام کاری که هیچ کس دیگری قادر به انجام: دریافت مطالب بیشتر. این بازی با استفاده از رویدادها/کارت و هنوز هم تصاویر درب باز می شود به صورت محتوای بیشتر در دسترسی سریع و فراتر از آن … از یک جهان چشم انداز وجود دارد به طوری که می تواند انجام شود با داستان و بازی مورد ساختار یک طرح modders می توانید استفاده کنید برای ایجاد خود را مورد. صحبت از جهان وحشت کامل مورد (هیچ جناس در نظر گرفته) برای داشتن مکمل محتوا. هر جنبه ای از بازی را می توان با مکمل محتوا و به همین دلیل من همچنان به فکر می کنم در آینده از ژانر وحشت است که با roguelike طراحی شده است.

برای دقیق تر گیم پلی یوتیوب کاربر ManlyBadassHero تا آپلود کامل موفق playthrough از یک جلسه در اینجا (YT, 1:08:51). وجود دارد برخی از اخلال گران اما تنوع زیادی در هر playthrough بدان معنی است که هیچ یک از آنها بیش از حد مهم است و این می دهد طعم از آنچه که یک جلسه از گیم پلی به نظر می رسد.

ارسال شده توسط codacorolla (0 دیدگاه کل)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de