‘Wrong place wrong time’: پدر امید ex-یوگا بازیکن قادر به ترک قرنطینه ایتالیا در مارس

کریس دورهام تنها برنامه ریزی شده بود و در ایتالیا برای چند هفته برای کمک به ورزش او را دوست دارد.

اما شیوع کروناویروس است ravaging که کشور اتحاد چپ سابق دانشگاه گرجستان و NFL گیرنده گسترده در قرنطینه. در حالی که او هیچ علائم و تشخیص داده شده است با COVID-19 او گیر در شهر ارواح بود که پارما با خیابان خالیتر شدن روز به روز.

حدود 4500 مایل دورتر پدر و مادرش صبر در Whitfield شهرستان در شمال غربی گرجستان برای روز او را پاک به پرواز بازگشت به ایالات متحده است.

“من درک می کنم که چرا ایتالیا تعطیل مرز. من آن را دریافت” پدر مایک دورهام گفت: AJC.com در یک مصاحبه تلفنی. “اما من فکر پسر من است بیش از وجود دارد و من آرزو می کنم او در اینجا بود.”

کریس دورهام یک Calhoun فارغ التحصیل دبیرستان که بازی برای سه تیم در چهار فصل NFL, اخیرا بازی برای پارما Panthers در ایتالیا برتر به سبک آمریکایی, فوتبال لیگ. او در بازدید از این کشور برای چند هفته برای کمک به تیم با مربیگری در این فصل است.

دوست دختر خود را از نزدیک به سه سال نیز در آنجا مشغول به کار در میلان — ایتالیا شناخته شده به عنوان مالی توپی و به عنوان یکی از فاصله از COVID-19. اولین مورد تایید شده در گرجستان آمد از اخیر مسافر به میلان.

مرتبط با: تایید مقامات گرجستان برای اولین بار 2 مورد از coronavirus

پارما در حدود 80 کیلومتر از میلان اما coronavirus نگرانی در حال حاضر در همه جا در سراسر کشور است. ایتالیا اخیرا متوقف شد و همه سفر که نبود ضروری است و ارائه مشاوره به شهروندان و مهمانان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

“هنگامی که او برگ آپارتمان او تنها باقی می ماند به دور از مردم” مایک دورهام گفت. “او را به هر جایی که او را ندارد.”

خارج از دید دوستان و خانواده و تعداد کمی از مردم می دانستند او گیر کرده بود در اروپا اما یک ویدئو از نزدیک خالی ایتالیایی خیابان اجازه یوگا طرفداران و رسانه های خبری می دانم که وضعیت خود را. سابق NFL توپ زن-تبدیل-پخش پت مک آفی ارسال شده و سپس خنک کننده تصویری است که نزدیک به یک میلیون بازدید. تنها مردم دیده می شود در حال راه رفتن نقاب کارگران شهرستان.

مایک دورهام گفت: چیزی وجود دارد کمی جالب در مورد فیلم: پسر خود را نمی فيلم آن.

او گفت: کریس فرستاده شد این ویدئو توسط یکی از دوستان که همچنین قرنطینه در ایتالیا بود و او فقط های عجیب و غریب دید.

مربوط به: ویروس, قفل کردن ایتالیا در میان جهانی فشار برای مهار شیوع

“هر کسی که شده است به ایتالیا و شما می دانید که همه در خارج وجود دارد راه رفتن … خیابان ها همیشه پر هستند” مایک گفت. “هنگامی که او به این ویدئو نشان می دهد که هیچ کس را غیر معمول است که در یک محل است که می خواهم.”

پوشش رسانه ای ناشی از این ویدئو به رهبری مایک و همسر خود را به بمباران نگران دوستان و خانواده درخواست در مورد کریس. مایک می خواستم به تاکید است که پسرش خوب است و نه بیمار.

“او می گوید: او خوب است و همه چیز به خوبی می گذرد” مایک گفت. “اما به عنوان یک پدر شما هنوز رفتن به نگرانی در مورد او. تا زمانی که من زنده هستم رفتن به نگرانی در مورد او.”

کریس دورهام که متصلب 1,109 متری دریافت و چهار touchdowns در یوگا, شده کاهش, در مصاحبه های رسانه ای از اخبار محل سکونت خود را شکست. اما او قرار دادن در مطبوعات آزاد دیترویت که تحت پوشش او در طول دو فصل با شیرها دیترویت یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در مورد وضعیت خود را.

“قرنطینه بود و نیاز به اندازه گیری های اجرا شده توسط دولت ایتالیا برای کل کشور است. من فقط دنبال پروتکل های ایمنی آنها مجموعه ای را برای جلوگیری از گسترش ویروس. من واقعا معتقدم که دولت در اینجا انجام شده است یک کار بزرگ است. حرفه ای بهداشت و درمان در ایتالیا در حال انجام یک کار فوق العاده به خصوص با توجه به آنها مشغول به کار در سراسر ساعت به دلیل بهداشت و درمان در این کشور رایگان است و هر کس قادر به دریافت تست و گزینه ها.”

در ابتدا مایک فکر پسرش خواهد بود قادر به بازگشت به خانه, مارس 23 اما از آن تاریخ شده است تحت فشار قرار دادند به 3 آوریل در soonest, او گفت:. حتی اگر او را نگران او اعتماد کریس انجام شده است همه از او می تواند.

گذشته از شيوع موارد مایک گفت: تنها خطر اضافی او فکر می کند پسر او پایدار در ایتالیا است که خرید مواد غذایی.

“یکی از بزرگترین تفاوت بین وجود دارد و در اینجا است که ما رفتن به فروشگاه مواد غذایی و ما در حال رفتن به خرید مواد غذایی برای یک هفته یا دو … اما بسیاری از آنها نمی ذخایر مثل ما,” او گفت:. “بنابراین من می توانید ببینید کریس نیاز به رفتن به سوپر مارکت هر چند روز به دریافت مواد غذایی است.”

گذشته از فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها تمام مغازه ها دستور داده شده است به در ایتالیا است.

او همچنین می بیند چگونه coronavirus است گسترش از طریق ایالات متحده با موارد جدید که تایید هر روز. که به او کمک می کند نگه داشتن برخی از چشم انداز.

“کریس به من گفت:” شما می توانید آن را گرفتن وجود دارد در ایالات متحده بیش از حد پدر,'” مایک گفت. “تمام آن طول می کشد اشتباه است محل اشتباه در زمان.”

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im