وایومینگ نه حفظ سر مربی ادواردز پس از 4 فصل

وایومینگ روز دوشنبه اعلام کرد که آن را حفظ نمی کند مربی آلن ادواردز پس از چهار فصل.

ادواردز به یک کمک مربی با این برنامه برای پنج فصل و قبل از اینکه به نام سر مربی در سال 2016 زمانی که او جایگزین لری Shyatt.

او وارد یک چهار سال مربیگری رکورد 60-76 با کابوی ها از جمله 24-48 در غرب کوه کنفرانس.

وایومینگ گذشته دو فصل ناامید کننده بودند پس از ادواردز led کابوی به 23-15 و 20-13 علائم در دو سال اول به عنوان سر مربی. وایومینگ به پایان رسید 9-24 در 2019-20 پس از رفتن 8-24 فصل قبل. 11th-کشت کابوی دست دوم-کشت ایالتی یوتا 89-82 در نیمه نهایی از MWC مسابقه در روز جمعه.

“من از این سهم که مربی ادواردز ساخته شده است به وایومینگ بسکتبال به عنوان یک سر مربی و قبل از آن به عنوان دستیار مربی, اما پس از عدم موفقیت دو فصل گذشته من اعتقاد دارم که آن را در بهترین منافع از برنامه های ما برای ایجاد یک تغییر در این زمان” مدیر ورزشی تام برمن گفت: در یک مدرسه آزاد است.

“همه ما بسیار افتخار از عملکرد کابوی ها در هفته گذشته غرب کوه مسابقات, و من می خواستم به برخی از زمان در نظر گرفتن آینده از برنامه های ما پس از احساسات هفته گذشته است. پس با توجه به همه عوامل ما را دیده اند و نه نوع در دادگاه موفقیت ما انتظار داریم در وایومینگ. ما باید غنی بسکتبال سنت و ما نیاز به بازگشت کابوی بسکتبال به یک موقعیت برجسته در غرب کوه کنفرانس.”

ادواردز در کنتاکی از 1994-98 و عضو دو قهرمانی ملی تیم یک مربی ریک Pitino دیگر توسط فربه اسمیت. او به طور متوسط 9.2 امتیاز در هر بازی در فصل ارشد.

او پرداخت خواهد شد یک سال از حقوق و دستمزد پایه ($220,008) باقی مانده در خود قرارداد.

وایومینگ نشان داد که ملی مربیگری جستجو آغاز خواهد شد فورا.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im