سال پس از ضربه بودن دکالب K-9 می یابد کشنده hit-and-run مشکوک پنهان در ناودان پلاستیکی

یک مظنون در یک ضربه کشنده و اجرا گرفته شده بود را بازداشت و پس از یک معروف سگ پلیس او را در بر داشت با مخفی شدن در یک ناودان پلاستیکی, دکالب پلیس شهرستان گفت.

Kenzie Flagg, 34 متهم شد با فضایی قتل پس از دکالب سگ افسر ایندی ردیابی او را به پنهان کردن نقطه با توجه به دکالب سخنگوی پلیس Michaela وینسنت.

ایندی در زمان اصابت گلوله به سر در یک تیراندازی که در آن کنترل خود را افسر ادگار Flores, کشته شد, Dec. 13, 2018. ایندی بازگشت به وظیفه سه ماه پس از حادثه, AJC.com گزارش شده است.

مرتبط با: قهرمان pup: دکالب K-9 ایندی بازگشت به کار 3 ماه پس از ضربه

روز یکشنبه hit-and-run اتفاق افتاد حدود ساعت 11 شب در منطقه Moreland خیابان و Eastland جاده وینسنت گفت.

محققان گفت: Flagg شد سمت شمال در Moreland هنگامی که او به آمار قربانی خودرو به عنوان او تلاش برای ایجاد یک چپ به نوبه خود بر روی Eastland.

قربانی یک مرد در 70 سالگی درگذشت در بیمارستان.

Flagg که فرار از حادثه و تسلیم به پلیس حدود 4 صبح پس از ایندی دنبال عطر و بوی خود را به لوله در نزدیکی یک جامعه است. او را بازداشت گرفته شده و پس از انتقال به بیمارستان وینسنت گفت.

یک مسافر در Flagg خودرو شناسایی شده تنها به عنوان یک انسان خود را در اوایل دهه 40 سالگی نیز به بیمارستان منتقل و پس از خراب است.

محققان بر این باورند الکل یک عامل در سقوط. یک تحقیق در حال انجام است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de