یمن نظام سلامت ‘است در اثر سقوط’ به عنوان COVID گسترش می یابد – U. N.

ژنو — Coronavirus اعتقاد بر این است به گسترش در سراسر یمن که در آن سیستم مراقبت های بهداشتی “در اثر سقوط” سازمان ملل متحد روز جمعه گفت جذاب به صورت فوری کمک های مالی.

با اشاره به کمک های سازمان های Jens Laerke سخنگوی سازمان ملل برای هماهنگی امور انسان دوستانه (OCHA) گفت: ژنو جلسه: “ما از بسیاری از آنها که به یمن این است که واقعا در آستانه در حال حاضر. وضعیت بسیار نگران کننده آنها در حال صحبت کردن در مورد که سلامت سیستم در اثر فرو ریخت.”

“آنها در حال صحبت کردن در مورد نیاز به نوبه خود مردم را چرا که آنها به اندازه کافی نیست (پزشکی) اکسیژن را به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی” او گفت:.

یمن مقامات گزارش کرده اند 184 موارد از جمله 30 مرگ و میر به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در آخرین آمار و ارقام نشان می دهد. “بروز واقعی است که تقریبا قطعا بسیار بالاتر” Laerke گفت.

ایالات Naitons تخمین می زند که آن را به دنبال 2 میلیارد دلار برای یمن برای حفظ برنامه های کمک از طریق پایان سال او اضافه شده است.

(گزارش شده توسط استفانی Nebehay; ویرایش توسط کاترین ایوانز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>