“شما می تواند صرف £750 متر در یک توده ای از horseshit و این می تواند قابل توجه”

بود هزاره گنبد واقعا خیلی بد است ؟ داخل داستان (نه چندان) کل فاجعه (نگهبان, مارس 2020) — برگزارکنندگان بیش از وعده داده شده و بسیار بیش از برآورد که چگونه بسیاری از مهمانان آن را جذب و مطبوعات از آن متنفر بودم اما نظرسنجی ها نشان می دهد کسانی که مراجعه به شدت عاشق هزاره گنبد. با وجود این حافظه جمعی است که یکی از شکست حتی به عنوان گنبد را جایگزینی, O2 Arena شده است یک موفقیت بزرگ.

سازندگان گنبد مجموعه ای برای ارائه یک تجربه است که متحد کردن کشور است. در راه آنها موفق شد. چیزی است که وجود دارد وحدت و به طور معمول انگلیسی در جمعی ما شور و شوق برای حفظ حافظه از گنبد به عنوان یک بیت گه بود که حافظه دقیق است یا نه.

شخصی خود من خاطرات آهنگ با آنهایی که شرح داده شده در مقاله است. من به یاد داشته باشید بازدید از منطقه بدن به عنوان یک بچه (و اساسا هیچ چیز دیگری) و آن را با محبت اما اگر شما تا به حال از من پرسید من به طور کلی در این پروژه آن شده اند که منفی است. در Brexit بریتانیا وجود دارد اتاق را برای نوستالژی در مورد زمانی که ارتفاع غرور ملی ما بود و فقط یک چادر بزرگ.
ارسال شده توسط usr2047 (7 نظر تعداد) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من نمی دانم کسی که رفت به آن است.
آن را فقط به نظر می رسید مانند لندن چیزی. ارزان كلاسيك-فوتوریسم سمی, زمین بایر, شرکت تبلیغات – ناب لندن است.
ارسال شده توسط thatwhichfalls در 6:54 PM در مارس 14 [1 علاقه]
این است که به من PTSD به پرت برج ناقوس و اخیرا الیزابت اسکله. برگشت به صفحه اصلی به نظر می رسد مانند هر زمان ما به ما محافظه کاران قدرت آنها تصمیم به ساخت یک بی فایده بنای تاریخی به “علامت خود را”.
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 7:42 ب. ظ در مارس 14 [1 علاقه]
آره مثل thatwhichfalls من نمی دانم کسی از اسکاتلند رفت. شاید آنها بود اما هیچوقت به آن اعتراف. ‘کمی گه‘ کتمان حقیقت است. من تو را دیدم سال جدید توسط یک خندق در یک نسبتا خشن بخشی از گلاسکو به جای منفجر کردن چرخ اجاره سیتروئن Saxo در زمین تاریک است. من تا به حال ممکن است یک زمان بهتر از آن است.
ارسال شده توسط scruss در 7:56 PM در مارس 14 [3 علاقه]
من مجبور به رفتن و دیدن آن زمانی که من در بازدید از لندن توسط یک مادر است که به اشتباه به اعتقاد من ممکن است بخواهید برای انجام توریستی چیز به جای gurning در یک afterhours با دخترش. این یک چادر بزرگ! یک احمق چادر! وای چقدر ما خندید.

بعد ما می رویم به رفتن آن بسیار زیاد چرخ, چیزی, اما آن را مانند £50 به دام افتاده و برای 45 دقیقه در یک حرکت آهسته جعبه با 50 نفر دیگر و من می توانید انجام دهید که در G قطار برای $2.
ارسال شده توسط poffin boffin در 8:50 PM در مارس 14 [2 علاقه]

چشم لندن است که در واقع بسیار خوب فقط دیوانه در آسیا. چادر کمی naff و گه اما با برخی از عناصر مانند بریتانیا ،

(من نه از لندن و نه حتی یک فن از لندن با وجود من نوعی که محوری به موقعیت دفاع در این تاپیک!!)
ارسال شده توسط usr2047 در 9:08 PM در مارس 14 [1 علاقه]

همسر من (در آن زمان) و بازدید از آن و آن را hilariously بسیار ناراحت کننده است. وجود دارد یک مناسب و معقول بیت انجام شده توسط جرالد Scarfe که بود زیبا, وحشیانه, بی ادب و خنده دار.

بقیه افتضاح بود هر چند.

آن را در حال حاضر یک OK محل در یک محل عجیب و غریب.
ارسال شده توسط winjer در 12:31 AM در مارس 15 [1 علاقه]

با وجود این حافظه جمعی است که یکی از شکست حتی به عنوان گنبد را جایگزینی, O2 Arena شده است یک موفقیت بزرگ.

این جمله باعث می شود هیچ حس در همه. O2 آرنا است نه هزاره گنبد. چرا باید O2 آرنا موفق بودن تاثیر یا واقعیت و یا برداشت ما این است که چگونه می گه هزاره گنبد بود ؟ آن را مانند استدلال می کند که مردم هنوز هم به نظر می رسد فکر می کنم که جنگ جهانی دوم بد بود حتی اگر صلح است که جایگزین آن شده است یک موفقیت بزرگ است.
ارسال شده توسط Dysk در 12:34 AM در 15 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im