شما تنها به عنوان سالم به عنوان حداقل بیمه فرد در جامعه

“برای همه اما به طور مستقل ثروتمند در امریکا, بهترین سناریو برای گرفتن بیمار است که یک فرد با خوب بیمه سلامت پرداخت می شود, زمان و مناسب رئیس که نمی خواهد مجازات شما برای مصرف چند روز بیمار و یا کار از خانه. برای میلیون ها نفر از این کشور به کارگران چنین سناریویی است که تقریبا غیر قابل تصور است.” مشکل با گفتن بیمار کارگران به ماندن در خانه. رمان Coronavirus نیست بسیار کشنده است چرا که آن را خطرناک (اقیانوس اطلس) با 2 از 5 رایج ترین شغل در آمریکا را سرویس غذا یا دبستان مرتبط, صنعت, کارگران گرفته اند به توییتر برای توصیف چگونه خطرناک فعلی محل کار و بهداشت و درمان ituation است برای کارکنان و مشتریان است. در ضمن پزشکان تجویز مدیکر-for-All: تک پرداخت کننده اصلاحات تایید شده توسط امریکا بزرگترین تخصص پزشکی در جامعه – لانست: “… یک سیستم جهانی از جمله پیشنهاد شده است که در مدیکر برای همه, قانون دارای پتانسیل برای تبدیل در دسترس بودن و کارایی آمریکایی خدمات مراقبت های بهداشتی.” – مطالعات متعدد نشان می دهد مدیکر برای همه موجب صرفه جویی در پول (هفته) چرا ما باید Madder در مورد بیمه
ارسال شده توسط ناپدید (19 نظرات کل) 42 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
در کار قبلی یک همکار خواهد بود در اتاق بدون در نظر گرفتن شرایط: آیا او سرد و یا آسیب های ورزشی و یا پرداخت می شود, زمان تعطیلات به استفاده از. در یک نقطه او تا به حال یک بیماری مزمن است که در سمت چپ او را در درد ثابت است, اما او نمی خواهد رفتن به دکتر به خاطر آن به معنی از دست رفته است. من در نهایت خواسته رئیس خود را به او بگویید به دنبال توجه پزشکی.

این بود یک پسر پایین نگه داشتن به خوبی پرداخت یقه سفید با تکنولوژی کار با خوب پوشش مراقبت های بهداشتی, زندگی زیر به وسیله او با تشکر از قادر بودن به زندگی مجرد و بدون فرزند, اجاره – وام مسکن-رایگان. اما او کاملا ترس از اینکه به عنوان یک نه-خوب-به اندازه کافی کارگر و تبدیل شدن به اولین مهره های بازی دومینو به سقوط در امنیت مالی.
نوشته شده توسط در ساعت 10:46 AM در فوریه 28 [23 مورد علاقه]

نه ذکر شده در آن مقالات: چگونه شرکت ها “رفتن به خانه اگر شما بیمار هستید” سیاست های رهبری مردم را بر ضد meds که ماسک علائم. آنها تمایل به جلوگیری و یا کاهش سرفه بیش از حد آن کمک می کند. اما دانستن اینکه شما به خانه فرستاد بدون پرداخت اگر کسی متوجه شما بیمار به این معنی نیست که اقدامات مانند پوشیدن یک ماسک و یا اجتناب از جلسات گروه.
ارسال شده توسط ErisLordFreedom در 10:48 AM در فوریه 28 [10 علاقه]
فقط ایمیل ما تمیز کردن خدمات است که ما با خوشحالی پرداخت, پاک کننده معمول خود رای به ماندن در خانه به جای تمیز کردن خانه ما, در صورتی که بیمار هستید. در مورد ارسال توجه داشته باشید به مدرسه موسیقی که در استخدام ما بچه های پیانو ، لطفا اگر کسی یک محل کار که شامل خانه خود را و شما حتی می توانید نوع آن را ندارند. من نمی تواند نفوذ بیمار زمان سیاست در کشور به عنوان یک کل است, اما من قطعا می تواند بالا بردن دست من به پای این لایحه برای کسانی که زندگی من آسان تر هفته پس از هفته.
ارسال شده توسط potrzebie در 11:09 AM در فوریه 28 [37 علاقه]
من نمی تواند نفوذ بیمار زمان سیاست در کشور به عنوان یک کل است, اما من قطعا می تواند بالا بردن دست من به پای این لایحه برای کسانی که زندگی من آسان تر هفته پس از هفته.

کار خوب. و سپس به یاد داشته باشید شما می توانید رای و کمک به خارج کردن رای.
ارسال شده توسط mumimor در 11:13 AM در فوریه 28 [8 علاقه]

آن را فقط به عدم پرداخت. بسیاری از کارگران در خدمات مواد غذایی هستند محافظت از اخراج اگر آنها در بیمار است. شما ممکن است نه فقط از دست دادن خود را پرداخت – شما همچنین ممکن است از دست دادن کار خود را.

زمانی که من برای یک, کافی شاپ, من تا به حال به نگرانی در مورد آن. اگر من مریض شدم من تا به حال به تماس همکاران من و امید به پیدا کردن کسی که می تواند پوشش شیفت من برای من. آن را قطعا به نظر من مشکل و من مسئولیت را به مراقبت از آن. تنها چیزی که توقف رئیس من از من شلیک شد هزینه آموزش یک جایگزین.

رئیس من نیست آتش من وقتی که من می توانم پیدا کردن یک جایگزین. حداقل این بود که بد نیست. اما آن اتفاق می افتد به مقدار زیادی از کارگران دیگر.

شما قرار نیست برای رفتن به محل کار بیمار است. اما شما قرار نیست به ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید یا. من حدس می زنم شما فقط قرار است به … همیشه مریض است ؟ فرهنگ ما تا fucked تا ما کارگران برای داشتن بدن انسان.

سرگرم کننده بخشی از این داستان این است که محل سکونت من معمولا کار کرده بود داخل بیمارستان. من در خدمت ضعف سيستم ايمنی افراد خانواده و پزشکان خود را, و غیره.
ارسال شده توسط Kutsuwamushi در 11:14 AM در فوریه 28 [23 مورد علاقه]

من به تازگی یاد گرفتم که Oregon تضمین پرداخت می شود زمان برای مرخصی استعلاجی:

اورگان دولتی کیت براون روز جمعه امضا آنچه طرفداران در حال مکالمه ترین کشور مترقی پرداخت خانواده و پزشکی ترک, اندازه, گیری دولت برای اولین بار در کشور به ارائه 100 ٪ دستمزد جایگزینی برای حداقل دستمزد کارگران است.

(و یا شروع در سال 2023. هنوز هم دیر بهتر است نه در همه.)

من تا به حال هیچ ایده اورگان عبور پیشگام قوانین مانند آن. کالیفرنیا باید به دنبال کت و شلوار.
ارسال شده توسط کریستی در 11:15 AM در فوریه 28 [12 علاقه]

در حال حاضر, پیام رسمی از دولت ما است که coronavirus بد است اما آن چیزی است که ما می تواند اداره کند و هیچ کس نباید وحشت. اما آنچه آنها همچنین می گویند این است که ما در حال ورود به عصری که در آن وجود خواهد داشت به طور منظم بیماری های همه گیر به دلایل مختلف* بنابراین ما نیاز به استفاده می شود به قرنطينه و ممنوعیت سفر.
این باعث می شود من فکر می کنم که آن را نمی خواهد طولانی قبل از اینکه جامعه بین المللی آغاز می شود برای دیدن فقدان مراقبت های بهداشتی جهانی در آمریکا به عنوان یک تهدید برای بهداشت جهانی. و به عنوان یک نتیجه از ما جدا خواهد شد که کسانی که بیماری های همه گیر بوجود می آیند.

* چیزهایی که من به یاد داشته باشید که ذکر شده مواد مخدر از باکتری های مقاوم به تغییر آب و هوا شهرنشینی و عدم کنترل با تولید دام و پردازش. تمام چیزهایی که در آن ما باید استانداردهای مختلف از قوانین و مقررات از اروپا است.
ارسال شده توسط mumimor در 11:25 AM در فوریه 28 [11 مورد علاقه]

این باعث می شود من فکر می کنم که آن را نمی خواهد طولانی قبل از اینکه جامعه بین المللی آغاز می شود برای دیدن فقدان مراقبت های بهداشتی جهانی در آمریکا به عنوان یک تهدید برای بهداشت جهانی. و به عنوان یک نتیجه از ما جدا خواهد شد که کسانی که بیماری های همه گیر بوجود می آیند.

* چیزهایی که من به یاد داشته باشید که ذکر شده مواد مخدر از باکتری های مقاوم به تغییر آب و هوا شهرنشینی و عدم کنترل با تولید دام و پردازش. تمام چیزهایی که در آن ما باید استانداردهای مختلف از قوانین و مقررات از اروپا است.

من فکر می کنم یکی از بزرگترین تنظیم های فرهنگی ما می بینیم در طول عمر من-و آن را حتی واقعا گرفته شده نگه دارید در جریان اصلی فرهنگ ایالات متحده است این ایده که ایالات متحده نهدر واقع رهبر جهان در چیزهایی که بهبود جهانی تندرستی و ما هم باید به تنظیم به عنوان عضو وابسته اقتصاد جهانی با تمام است که نشان میدهد یا ما عواقب رنج می برند.

برای افرادی که هنوز coasting در جنگ جهانی دوم روایت از آمریکا-استثنایی-ما-شماره یک!, آن را برای رفتن به یک mindfuck زمانی که آنها دیگر نمی تواند تظاهر به فرهنگ پاپ آشپزی روند و پول همه جریان در راه قرار داده است که ایالات متحده برای اولین بار.
ارسال شده توسط sobell در 12:34 PM در فوریه 28 [29 علاقه]

برای افرادی که هنوز coasting در جنگ جهانی دوم روایت ایالات متحده آمریکا-استثنایی-ما-شماره یک!, آن را برای رفتن به یک mindfuck زمانی که آنها دیگر نمی تواند تظاهر به فرهنگ پاپ آشپزی روند و پول همه جریان در راه قرار داده است که ایالات متحده برای اولین بار.

به انجمن خوش آمدید پست-امپراتوری زندگی است. این احتمالا شما بیش از 75 سال برای تنظیم.

امضا انگلستان است.
ارسال شده توسط plonkee در 1:04 PM در فوریه 28 [31 علاقه]

یکی از چیزهایی که ما نشستن و گرفتن اخطار است پایدار کمپین به گردشگران خارجی را به اجتناب از ما حساب coronavirus و آنچه در آن انجام خواهد شد در ایالات متحده است. اتحادیه اروپا مشورتی که اثر صادر لحظه coronavirus موارد شروع به کوه در ایالات متحده, و اجازه دهید رسانه ها انجام بقیه.
ارسال شده توسط ocschwar در 2:05 PM در فوریه 28 [4 علاقه]
خوب حداقل “ما به عنوان یک امپراتوری” فاز تنها حدود 70 سال به طول انجامید. ما احتمالا بیش از آن بسیار سریعتر از شما بچه ها در انگلستان.
ارسال شده توسط استقلالی در 2:15 PM در فوریه 28 [2 علاقه]
دو چیز در رفتن:

مردم در حال حاضر منتشر شده از Coronavirus انزوا و گرفتن صورتحساب های پزشکی برای آن و راه اندازی GoFundMes در مورد آن … که در حال رفتن به نگه داشتن مردم از رفتن به مشاهده و یا بیمارستان.

این موضوع در مورد تازه های رادیویی شبکه اورژانس (ARES/مسابقه) و وجود دارد یک بحث داغ در رفتن با 2/3 اعضا و گفت Coronavirus است که هیچ چیز به خاطر تهمت و گفت: این خوب است. هیچ کس در این گروه به زیر 55 آنها نخست در استخر خطر برای Coronavirus و آنها حتی نمی خواهد آماده شدن برای آن را فقط در مورد علت آماده شدن برای آن است که بی وفا به مغلوب ساختن پیشی جستن. این افراد باید مهندسی درجه و بخشی از سیستم طراحی شده برای مقابله با مسائل مانند بیماری های همه گیر و آنها را به یک مذهبی ارادت به رئيس جمهور در راه است. “این بیشتر اضطراری/katey روند مردم قابل تصور و اکثریت آنها فقط کورکورانه در عشق با مغلوب ساختن پیشی جستن و این را به عنوان یک هماهنگ حمله به او را.”
ارسال شده توسط ناپدید در 3:49 PM در فوریه 28 [19 علاقه]

من می خواهم برای حمایت از کسب و کارهای کوچک محلی اما من نمی دانم اگر آنها را به کارگران آمده در بیمار است. این یک عامل بازدارنده.
ارسال شده توسط Baeria در 4:08 PM در فوریه 28
ناپدید که در آن مردم با راه اندازی crowdfunding برای قرنطینه مربوط به هزینه های پزشکی?
ارسال شده توسط grumpybear69 در 4:28 PM در فوریه 28
“ما شروع به دریافت صورتحساب از زمان ما در انزوا”
ارسال شده توسط ناپدید در 4:41 PM در فوریه 28 [4 علاقه]
من نمی دانم اگر آن را همان فرد است یا نه اما من امروز خواندم که کسی صورتحساب 2200 دلار برای یکی از مهاجر پرواز. بچه ها من شروع به دریافت این تصور که دولت فعلی است که فقط به یک غول grift?
ارسال شده توسط Automocar در 5:25 PM در فوریه 28
من هرگز درک کنند که چرا اصولگرایان نمی کنید به این معنی که چرا مردم استفاده می شود به قناری به معادن زغال سنگ. چه طول می کشد ضعیف می آید به زودی به اندازه کافی برای شما.
ارسال شده توسط Redhush در 5:32 ب. ظ در فوریه 28 [2 علاقه]
بجا katey مسائل یک یادآوری است که اگر شما آمادگی برای این بیماری همه گیر شما نیز به طور بالقوه prepping برای یک اعتصاب عمومی.
ارسال شده توسط ocschwar در 5:37 PM در فوریه 28 [3 علاقه]
هیچ کس در این گروه به زیر 55

درست نیست که در آن گروه و او را تنها 38. /s

اما آره او قطعا یک outlier در سن و جنس. اگر چه دیدن او آویزان است را با آنها بیشتر به “دولت است که همیشه به طور کلی اجرا شده توسط کودن ها” در مقابل “همه درود خداوند امپراتور مغلوب ساختن پیشی جستن” به طوری که آنها به طور کلی فکر می کنم چیزهایی که همیشه انجام بدتر از هر آنچه رئیس جمهور می گوید مهم نیست که در آن است.
ارسال شده توسط استقلالی در 8:50 PM در فوریه 28

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter instagram takipçi satın alucuz takipçi satın algüvenilir takipçi satın alkusadasi escort