ZOMBIELAND “چه می شود اگر” Cameos

چه Zombieland cameo بود اگر آن را به حال شده است برای Patrick Swayze (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7), Sly Stallone, Mark Hamill, Joe Pesci یا کوین بیکن ؟ این Zombieland نویسندگان انتشار اسکریپت خود را برای cameos.

“آلبوکرک” است تالاهاسی (وودی هارلسون). “پرچم” است کلمبوس (جسی آیزنبرگ). “Stillwater” است لیتل راک (ابیگیل برسلین). در آینده ممکن است اسکریپت منتشر شده: The Rock, ژان کلود ون دم و Matthew McConaughey.

ارسال شده توسط WCityMike (2 نظر تعداد) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

ما را نمی توان انکار کرد. به جز ما نگه داشته شدن لعنتی را تکذیب کرد. این بار توسط @kevinbacon. نه به طور مستقیم. او رسیده به ما پس از این فیلم منتشر شد, اعتراف یک گنجه زامبی مرد که او دوست داشت این فیلم گفت: او تا به حال هرگز حتی فرستاده شده است که صفحات ما را برای او نوشت:

که برای تلفن های موبایل زیادی مانند آنچه که اتفاق افتاده با کلید و Peele را کیانو. حتی اگر وجود دارد alts جالب هستند من نمی توانم فکر می کنم از هر چیزی که بوده ام خنده دار تر از بیل موری, دنباله, بنابراین من حدس می زنم این کار را برای بهترین.
ارسال شده توسط grandiloquiet در 8:25 PM در 26 مارس

الیزابت تیلور هرگز متوجه او شد و پرسید: پس برای Krusty می شود Kancelled پر از ستاره قسمت سیمپسون ها باعث می شود که او نماینده آنها را رد کرد و گفت: هرگز او ساخته شده است که آن را به یک شوخی نشان می دهد. “من باید به آتش که agent.”
ارسال شده توسط ناپدید در 11:42 ب. ظ در 26 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>