زوم در معرض خطر خود شما

به عنوان ویدئو کنفرانس پلت فرم به محبوبیت رسید زوم اتحاد درهم به آدرس یک سری از داده ها و حریم خصوصی و مشکلات امنیتی: دادستان نیویورک به طور کلی به نظر می رسد به زوم را به شیوه های حفظ حریم خصوصی (نیویورک تایمز). اف بی آی هشدار از راه دور و آنلاین کلاس درس ربایی در طول COVID-19 Pandemic (FBI). زوم نشت مردم آدرس ایمیل و عکس ها به غریبه ها (معاون). زوم جلسات نیست پایان به پایان رمزگذاری با وجود گمراه کننده بازاریابی (رهگیری)

زوم حذف کد است که می فرستد داده ها به Facebook (معاون): تغییر پس از مادربرد یافت زوم iOS برنامه ارسال تجزیه و تحلیل اطلاعات به Facebook هنگامی که کاربران باز کردن برنامه.

زوم می توانید پیگیری که عدم توجه در ویدئو های خود را تماس بگیرید. در اینجا چگونه است. (ایسنا): در این کنفرانس از راه دور خدمات است که بسیاری از کاربران جدید در حالی که افراد منزوی در طول coronavirus همه گیر است “شرکت کنندگان توجه ردیابی” از ویژگی های.

اپل تحت فشار قرار دادند تا سکوت مک به روز رسانی برای رفع مخفی شدن زوم وب سرور (TechCrunch) (2019): اپل منتشر کرده است خاموش به روز رسانی برای کاربران مک از بین بردن یک جزء آسیب پذیر در زوم محبوب ویدئو کنفرانس برنامه اجازه داده است که وب سایت به طور خودکار اضافه کردن یک کاربر به یک تماس تصویری بدون اجازه آنها.

در مورد زوم (Daring Fireball):

این Facebook data مسئله به هیچ وجه نزدیک به عنوان بد به عنوان وب سرور موضوع است. اما آن را خیانت زوم را institutionally cavalier نگرش به حفظ حریم خصوصی. سیاست حفظ حریم خصوصی خود بیشتر یا کمتر کمک های مالی به آنها اختیار تام به انجام هر کاری که جهنم آنها را می خواهید.

اشتباهات اتفاق می افتد. اشکالات اتفاق می افتد. من نه تنها اشتباهات را ببخش, من لذت بردن از بخشش اشتباهات. اما زوم را سنگدلانه بی توجهی به حفظ حریم خصوصی به نظر نمی رسد به یک اشتباه است. به عنوان زوم خود گفت: در مورد وب سرور آنها مخفیانه نصب شده بر روی مکینتاش آن را یکی از ویژگی های اشکال نیست.

افسوس زوم ویدئو کنفرانس فناوری است که بهترین نژاد و چون زوم آسان برای استفاده و با کیفیت بسیار بالا آن است که انفجار در محبوبیت در حال حاضر که تمام جهان در حال کار و معاشرت از راه دور. همه موارد زیر را می توان — و به اعتقاد من در حال درست: زوم محبوب است, مفید و پذیرش خود را قابل اعتماد نیست.

اگر شما باید با استفاده از زوم و یا به سادگی می خواهید به استفاده از آن, من به شدت توصیه با استفاده از آن بر روی iPad خود را و آی فون تنها. نسخه های iOS sandbox دارید و بررسی فروشگاه App. نسخه مک از زوم در دسترس نیست از طریق فروشگاه App که باعث می شود من اعتماد است نه کمی. […] زوم نیز دارای یک نسخه وب با امکانات کمتر از دسکتاپ نرم افزار. اگر شما نیاز به استفاده از زوم از مک خود را سعی کنید که با استفاده از یک مرورگر خصوصی پنجره — قبل از اینکه شما دانلود و نصب نرم افزار خود را.

شاید ما نباید با استفاده از زوم پس از همه (TechCrunch)

ارسال شده توسط not_the_water (42 دیدگاه کل) 22 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من تا به حال به نوعی خالی کردن ol’ “زوم قرار دادن یک وب سرور بر روی کامپیوتر شما است که همیشه برای گوش دادن دستورات ویژه” ترفند. من هیچ ایده چگونه—بود که فوق العاده بد است.

که می شود گفت, زوم چیزهایی است که بزرگتر ارائه شده فاقد. توانایی پس هر کس در این تیم و فقط یک زیر مجموعه از آنها بسیار حیاتی است در جلسات بزرگتر از 4-5 نفر است. از سوی دیگر کل هر کسی می تواند بیش از ارائه در هر زمان و فقط پخش هر چیزی “ویژگی” شکسته است به طور پیش فرض و هرگز نباید آنها را کدگذاری شده است.
ارسال شده توسط پانزده schnitzengruben من است حد در 3:48 PM در مارس 31 [2 علاقه]

هشدار اف بی آی در زوم بمباران آموزشی موارد.
ارسال شده توسط doctornemo در 3:50 PM در مارس 31
آن است که مفید به یک دسته از املاک شکایات و پس از آن یکی بیشتر برای اضافه کردن به شمع زیرا این تماس به سوال بقیه.

را نابود اطراف چگونه زوم نیست “پایان به پایان رمزگذاری شده” است که بسیار گنگ و عمدا این تعبیر در راه است که باعث می شود کاربران فکر می کنم بسیار بدتر از آنچه است که در واقع در جریان است. آن را فقط می تواند به عنوان دقیق بود اظهار داشت: “زوم فقط به عنوان امن به عنوان اتصال خود را به حساب بانکی خود را.”

آیا تفاوت ویژگی های ماده برای برخی از مردم است ؟ بله. این است که صادقانه راه را برای تیتر آن ؟ نه از راه دور.
ارسال شده توسط tocts در 3:50 PM در مارس 31 [6 علاقه]

“زوم فقط به عنوان امن به عنوان اتصال خود را به حساب بانکی خود را.”

من گمان می کنم این مسائل از مسائل مانند رعایت HIPAA که در آن در واقع اهمیت زیادی است. خبر خوب برای زوم قوانین برای پزشکی از راه دور را به طور موقت به حالت تعلیق درآمده است.
ارسال شده توسط GuyZero در 3:56 PM در مارس 31 [10 علاقه]

آیا تفاوت ویژگی های ماده برای برخی از مردم است ؟ بله. این است که صادقانه راه را برای تیتر آن ؟ نه از راه دور.

آن را صادقانه راه را به عنوان اگر شما در واقع پیوستن به اصطلاح “end-to-end” رمزگذاری. متاسفم که مصرف کنندگان هستند بنابراین بیمار اطلاع داده است که آنها نمی دانند تفاوت. شاید به همین دلیل است که ما نیاز به قوانین, مقابل, من نمی دانم, تبلیغات گمراه کننده که conflates دو نوع مختلف از رمزگذاری نه از آن عموم مردم می داند و در تلاش برای به دست آوردن سهم بازار در حالی که تبلیغات تقلب و تبلیغات کاذب.

اما مطمئن دروغ آشکار و با استفاده نادرست از نظر با آن خوب به دلیل مصرف بیش از حد احمقانه به دانستن تفاوت. که از نیازهای مصرف کننده محافظت کنید ؟

من مسائل را به برخی از افراد به دلیل آن را به معنای واقعی کلمه لعنتی تبلیغات کاذب استفاده می شود در طول یک بحران برای به دست آوردن سهم بازار.
ارسال شده توسط deadaluspark در 3:57 PM در مارس 31 [15 علاقه]

> این نابود اطراف چگونه زوم نیست “پایان به پایان رمزگذاری شده” است که بسیار گنگ و عمدا این تعبیر در راه است که باعث می شود کاربران فکر می کنم بسیار بدتر از آنچه است که در واقع در جریان است.

من فکر نمی کنم این امر می تواند به ارمغان آورد تا مگر هر FPP زوم ادعا می کند به استفاده از end-to-end encryption حتی اگر آنها نیست. که مستقیم تقلب.
ارسال شده توسط ardgedee در 3:58 PM در مارس 31 [16 مورد علاقه]

آره من واقعا اذیت در رهگیری سرمقاله تصمیم گیری به تازگی. دانه های نمک با بورسی و NYT بیش از حد گمان می کنم اما من می دانم که در آن برنامه های خود را هستند.

با تشکر از ارسال این امکانات. تا آنجا که من دوست ندارم سیسکو آنها بوده است در اطراف به اندازه کافی بلند به واقع سعی کنید به آدرس برخی از این WebEx است در برخی از راه یک محصول بهتر از زوم – من به فرض تا حدی به خاطر خود تیم حقوقی در واقع برخی از جدی میراث تجربه.

من کنجکاو برای دیدن چگونه نگرانی های حریم خصوصی شکستن در سراسر legacy برنامه هایی مانند WebEx گره خورده است و AdobeConnect در مقابل تازه بدوران رسیده زوم.
ارسال شده توسط aspersioncast در 3:59 PM در مارس 31 [1 علاقه]

زوم داخلی ادعا می کند که توانایی HIPAA سازگار FWIW – که یکی از چیزهایی که من فرض آنها را در واقع با تصویب قانونی است.
ارسال شده توسط aspersioncast در 4:00 بعد از ظهر در مارس 31
من فقط فرض زوم ضبط شد که همه چیز را به من گفت و با هم بر روی یک سرور خارجی پس از آن انبوه گران بودن خدمات ارائه شده رایگان به تمام جهان. من اصلا استفاده از آن را برای هر چیزی جدی است و مردم مطمئن شوید که به عنوان دندان نباید استفاده از آن را در یک HIPAA تنظیم.
ارسال شده توسط fshgrl در 4:10 PM در مارس 31 [6 علاقه]
شرکت من روشن از WebEx گره خورده است به زوم چند ماه پیش و از همان ابتدا من آرزو ما می تواند تبدیل به. من تحت تاثیر قرار با زوم قبل از و در حال حاضر من حتی کمتر تحت تاثیر قرار.
ارسال شده توسط Greg_Ace در 4:21 PM در مارس 31
بنابراین: آیا گزینه های دیگر? هر کس با استفاده از زوم در حال حاضر. این یک مورد از “می دانم آنچه شما در حال گرفتن به” و یا دیگر وجود دارد مناسب انتخاب, در, رایگان-به-کم هزینه قرنطینه مصرف کننده فضا ؟
ارسال شده توسط کنجکاو, nu در 4:27 PM در مارس 31
“زوم [است] انبوه گران بودن خدمات ارائه شده رایگان به تمام جهان است.”

نه دقیقا. مردم به پرداخت هزینه برای مجوز که ارزان نیست.
ارسال شده توسط doctornemo در 4:29 PM در مارس 31 [1 علاقه]

“چه هستند گزینه های دیگر? هر کس با استفاده از زوم در حال حاضر.”

من در کار آموزش و پرورش است. زوم محبوب اما دیگران در بازی هستند:
-Blackboard Collaborate
-Adobe Connect
-بزم
-Google Hangout
-دکمه بزرگ آبی
-Bluejeans
ارسال شده توسط doctornemo در 4:30 بعد از ظهر در مارس 31 [3 علاقه]

اسکایپ برای کسب و کار شده است creaking سخت برای چند هفته گذشته. تیم قرار است به اسکایپ جانشین به هر حال. آخرین باری که من چک تیم/چشم انداز نشست ادغام شد janky اما شاید ملاقات با مشتری بهتر است.

همه من می خواهم انجام دهید این است که زوم زوم زوم زوم و یک بوم بوم…
ارسال شده توسط ترشرو پف در 4:36 PM در مارس 31 [2 علاقه]

گزینه های دیگر: Jitsi دیدار که منبع باز رایگان است و شما حتی می توانید خود میزبان.
ارسال شده توسط namewithoutwords در 4:37 PM در مارس 31 [5 علاقه]
من گمان می کنم این مسائل از مسائل مانند رعایت HIPAA که در آن در واقع اهمیت زیادی است.

یا FERPA برای کسانی که در میان ما هستند که با استفاده از آن به تدریس است. (مسلما من تنها با استفاده از آن به صورت اختیاری ساعات اداری،)

من فقط دیده زوم در استفاده از, اما من یک پردیس گسترده ای مجوز است و به شدت ما را تشویق به آن را انتخاب کنید تا پس از آن زوم ظاهرا است.
ارسال شده توسط sciatrix در 4:38 PM در مارس 31

ما شده ایم با استفاده از زوم در ما به طور کامل توزیع شرکت حدود سه سال در حال حاضر و آن را واقعا کار می کند برای ما. ما استفاده از آن برای مصاحبه برای standups برای بارگیری در این هفته همه دست در دست ~100 مردمی و همه چیز را در میان. آن اساسا هرگز موفق ما, شما با کلیک بر روی لینک این جلسه اتفاق می افتد. ضروری است زیرساخت است که من مطمئن هستم که چگونه به جای.

در اینجا چگونه من احساس می کنم در مورد همه این است:

* The end-to-end چیزی است که کاهش یافته و امروز باعث می شود من واقعا دیوانه است. هر تماس یک قفل کوچک است که می گوید: “پایان به پایان رمزگذاری شده” است و نه آنچه که بدان معنی است. آنها به راحتی می تواند فقط گفت: “رمز” یا هر چیز دیگری که مرورگر شما می گوید زمانی که شما در حال اتصال به بانک خود را, اما به جای آنها به ما گفت که آن رمزگذاری شده به طوری که آنها نمی تواند آن را بخوانید. خواندن در مورد آن امروز به اعتقاد من تنها کنفرانس ویدئویی گزینه این است که e2e رمزگذاری شده است FaceTime و ظاهرا Webex گره خورده است می تواند پیکربندی شده به e2e اما به طور پیش فرض.

* بسیاری از چیزهای دیگر را حس می کند به من به عنوان نوع کمی-skeevy رشد نرم’ چیزهای که من کاملا unsurprised نیست بازمانده نظارت عمومی در حال حاضر است که آنها را شکسته به جریان اصلی. و آنها انجام یک کار خوب از پاره آن را به عنوان تبدیل شدن آنها به داستان است که در مورد آنچه که من انتظار می رود از ما روزنامه نگاری-داری سیستم وقتی که می آید به شرکت های بزرگ. کل “شما فقط می توانید به طور ناگهانی خود را به دوربین توسط کلیک کردن بر روی یک لینک” و راز مرورگر متوقف لینک چیزی (که شرکت های دیگر انجام شد بیش از حد) همه جا به آن مدل برای من.

مردم به نظر می رسد مانند Jitsi دیدار, شاید ما می توانید سعی کنید که اما مرد آن را سخت به در نظر گرفتن زمانی که زوم شده است تا قابل اعتماد برای ما برای مدت طولانی. Jitsi ارائه می دهد توانایی خود میزبان اما در واقع پس از زوم می کند اگر شما به اندازه کافی صندلی. بنابراین شاید من نگاه به این گزینه و سپس زوم نمی قادر خواهد بود برای دیدن ما تماس دیگر.
ارسال شده توسط macrael در 4:44 PM در مارس 31 [1 علاقه]

شرکت من با استفاده از اسکایپ اما در مورد حرکت به تیم. نمی دانم اگر آن را بهتر است. تا کنون تنها با استفاده از زوم برای کسب و کار غیر مسائل (بچه مدرسه کلیسا).
ارسال شده توسط emjaybee در 4:45 ب. ظ در تاریخ 31 مارس
ما عمدتا با استفاده از زوم در محوطه دانشگاه. سهولت استفاده در زمان سناریو trumps هر گونه نگرانی های دیگر, اما آن را نیز مقیاس های بسیار خوبی برای صدها نفر از کاربران. من کار با این فرض که هر زوم جلسه خصوصی به عنوان به عنوان هر کلاس دیگر است که نه در همه. برای مسائل شخصی ما با استفاده از FaceTime و یا اسکایپ بیشتر اما زوم بسیار خوب برای شنبه شب میخانه شب.
ارسال شده توسط sfred در 4:50 PM در مارس 31
من گمان می کنم این مسائل از مسائل مانند رعایت HIPAA که در آن در واقع اهمیت زیادی است.

من مشغول به کار در نرم افزار بهداشت و درمان توسعه HIPAA سازگار با سیستم های 15+ سال است. چه متوسط layperson فرض آن نیاز است در مورد به عنوان دقیق که چه متوسط layperson فرض “استفاده عادلانه” به معنی دفاع است که می گویند به طور کلی از راه دور دقیق است. نا امن و unecrypted فکس بیش از استاندارد خطوط تلفن است HIPPA سازگار است. پایان به پایان رمزگذاری است نه یک نیاز HIPPA (هر چند من نه وکیل خود را در اینجا) شما احتمالا نیاز به یک بع با کسی درگیر است که دست زدن به فی/PII در یک فرم است که می تواند قابل دسترسی است).

اما مطمئن دروغ آشکار و با استفاده نادرست از نظر با آن خوب

عیسی مسیح این گه. نگاه می توان آن را هر دو درست است که زوم تبلیغات جعلی است و همچنین است که رهگیری یک لعنتی clickbait کارخانه تلاش برای چیزهایی که بسیار بدتر از آنها در واقع هستند.
ارسال شده توسط tocts در 4:53 PM در مارس 31 [7 علاقه]

ما یک نمونه جداگانه از زوم ما باید برای ورود به برای رعایت HIPAA. دانشگاه صفحه در مورد تفاوت این است که در اینجا اگر شما می خواهید برای دیدن آنچه که آنها می گویند در مورد آن.
ارسال شده توسط هادس در 4:56 PM در مارس 31
زوم و Infinite باید کاملا ادغام.
ارسال شده توسط Burhanistan در 4:59 PM در مارس 31 [1 علاقه]
زمانی که من برای یک آژانس طراحی ما با استفاده از تعداد زیادی از مشتری نرم افزار کنفرانس. اسکایپ بود که تا کنون بدترین GoToMeeting بود… meh و زوم “برنده” از آنجا که آن را یکی از ما نیست به طور فعال نفرت.

من زمان شرکت با استفاده از Google Hangouts و آن را عمدتا خوب به جز “شما فقط می توانید یک تعداد انگشت شماری از مردم در تماس در یک زمان” از ویژگی های. اما آن را نیز دارای سخت افزار در کنفرانس اتاق باعث می شود که ارائه بسیار آسان است.

شل همچنین دارای توانایی برای انجام ویدئو کنفرانس, اما من آن را استفاده نکرده در یک گروه بزرگتر.
ارسال شده توسط پانزده schnitzengruben من است حد در 4:59 PM در مارس 31 [1 علاقه]

آه صبر کنید بیشتر وجود دارد!

@c1truz_ : تا کنون فکر چگونه زوم macOS نصب می کند و این کار بدون شما تا کلیک نصب میشه ؟

تبدیل کردن آنها (ab)با استفاده از preinstallation اسکریپت به صورت دستی باز کردن برنامه با استفاده از یک همراه 7zip و نصب آن به /برنامه اگر کاربر فعلی است که در مدیریت گروه (بدون ریشه مورد نیاز)…این است که به شدت مخرب است اما بسیار مشکوک و قطعا برگ طعم غذا در دهان تلخ. نرم افزار نصب شده است بدون دادن کاربر نهایی خود را رضایت و بسیار گمراه کننده سریع استفاده می شود برای به دست آوردن دسترسی ریشه. جواب همان است که در حال استفاده توسط macOS نرم افزارهای مخرب.
ارسال شده توسط JoeZydeco در 5:04 PM در مارس 31 [13 مورد علاقه]

عیسی مسیح این گه. نگاه می توان آن را هر دو درست است که زوم تبلیغات جعلی است و همچنین است که رهگیری یک لعنتی clickbait کارخانه تلاش برای چیزهایی که بسیار بدتر از آنها در واقع هستند.

من به طور جدی درک نمی کنند چشم انداز خود را. رهگیری مقاله بسیار سنجیده و به وضوح توضیح تمایز بین end-to-end encryption و چه زوم در واقع فراهم می کند.
ارسال شده توسط ارزش اطلاعات در 5:08 PM در مارس 31 [6 علاقه]

من فکر نمی کنم هر کسی که رد رهگیری qua دوره اگر چه من قطعا سوال خود را در سرمقاله تصمیم گیری های به تازگی, به عنوان اعلام کرد. ما (من حداقل) سوال این مقاله به طور خاص به عنوان غیر مسئولانه روزنامه نگاری. این مقاله به طور کلی مخدوش چون تکه های بزرگ از آن تفکری داغ طول می کشد. آن را پر از الفاظ و کلمات و فصاحت و بلاغت و whataboutism و نیم assed نکات.

وجود دارد کاملا واقعی و معتبر انتقادات زوم تن از آنها وجود دارد هیچ دلیلی برای اعتماد به این شرکت است. ما نباید. اما که رهگیری مقاله رک و پوست کنده ارائه می دهد بسیار ضعیف توضیح که چرا. من بسیار قدردانی بهتر توضیح چون من واقعا می خواهم چیزی برای ارسال به مردم من فکر می کنم باید در مورد این.
ارسال شده توسط aspersioncast در 5:30 PM on مارس 31 [1 علاقه]

ما (من حداقل) سوال این مقاله به طور خاص به عنوان غیر مسئولانه روزنامه نگاری. این مقاله به طور کلی مخدوش چون تکه های بزرگ از آن تفکری داغ طول می کشد. آن را پر از الفاظ و کلمات و فصاحت و بلاغت و whataboutism و نیم assed نکات.

اما که رهگیری مقاله رک و پوست کنده ارائه می دهد بسیار ضعیف توضیح که چرا. من بسیار قدردانی بهتر توضیح چون من واقعا می خواهم چیزی برای ارسال به مردم من فکر می کنم باید در مورد این.

آنچه مهم است بخش هایی از توضیح شما فکر می کنید از دست رفته و یا نظری? من فکر کردم آن را انجام یک کار خوب در برقراری ارتباط نکات زیر:

– زوم بازارهای خود تماس تصویری رمزگذاری به پایان به پایان رمزگذاری. آنها اعتراف کند که آن را نیست پایان به پایان رمزگذاری هنگامی که پرسیده شد.
– معنای این است که اپراتورها از زوم سرور دسترسی به ویدئویی و صوتی خود را اگر چه هیچ کس دیگری در میان باید دسترسی داشته باشند.
– این امر می تواند از لحاظ فنی ممکن است برای ساخت یک سیستم ویدئو کنفرانس بدون این ویژگی اما سخت تر است که احتمالا به همین دلیل آنها آن را انجام نمی.
– زوم متن چت از سوی دیگر معتبر ممکن است در پایان به پایان رمزگذاری شده است.
– اولیه نتیجه این است که حتی اگر شما اعتماد زوم ویدئویی و صوتی خود را منوط به رهگیری توسط دولت مجبور به زوم به دست این و زوم بسیار در مورد آینده روند خود را مرتبط با این. در طول تاریخ دولت ها این کار را انجام دهید بسیاری دیگر خدمات است.
– زوم به سهم خود می گوید آن علاقه مند نیست و در فروش خود را داده است و برخی نامشخص راه به سعی کنید برای جلوگیری از کارکنان خود را از دسترسی به آن بدون علت.

کسانی که به نظر می رسد بیشتر یا کمتر از آنچه که من می خواهم برای برقراری ارتباط به کسی که فکر چگونه خود را امن زوم تماس بودند.
ارسال شده توسط ارزش اطلاعات در 5:42 ب. ظ در مارس 31 [10 علاقه]

اوه مطمئنا زوم باید بینهایت امن! پس از همه, دولت انگلستان است که با داشتن جلسات کابینه در آن است. مقدس است و نه یک شوخی
ارسال شده توسط phooky در 6:01 PM در مارس 31 [7 علاقه]
مرد Houseparty است که تن به تن سخت در رسانه ها از جمله نگهبان اما اتمام این:

اطلاعات فرستاده شده از طریق خدمات. شما توافق می کنید که زندگی در هوا آزاد است به استفاده از محتوا از هر گونه ارتباطات ارائه شده توسط شما را از طریق خدمات از جمله هر گونه ایده ها و اختراعات, مفاهیم, تکنیک های, یا می دانید-چگونه افشا در آن برای هر منظوری از جمله توسعه تولید و/یا بازاریابی کالا و یا خدمات است. ما نمی خواهد به انتشار نام خود و یا در غیر این صورت انتشار این واقعیت است که شما ارسال مواد و یا اطلاعات دیگر به ما مگر اینکه: (a) شما ما اعطای مجوز برای انجام این کار; (ب) ما اول ارسال به شما متوجه است که مواد و یا اطلاعات دیگر شما را به یک بخش خاص از یک سرویس منتشر خواهد شد و یا در غیر این صورت با استفاده از نام خود را در آن; و یا (ج) ما نیاز به انجام این کار توسط قانون است.

حریم خصوصی جدید طلا. من تعجب می کنم اگر شرکت های بدانم در مورد کنفرانس تلفنی که مسافرین و یا استخراج توسط فروشنده برای خود تجارت خودی.
ارسال شده توسط jadepearl در 6:10 PM در مارس 31 [4 علاقه]

من تعجب می کنم اگر شرکت های بدانم در مورد کنفرانس تلفنی که مسافرین و یا استخراج توسط فروشنده برای خود تجارت خودی.

در محل کسب و کار با استفاده از زوم برای هر چیزی مربوط به کار خواهد بود آنچه ما تماس بگیرید “حرفه ای و محدود کردن رویداد”. نیز ممکن است جیغ, در مورد راز گه ما در حال کار بر روی گرفتن در حالی که قهوه در استارباکس محلی. خوب زمانی که ما می تواند به محلی استارباکس, خر خر کردن

اما نه جدی من انتظار می رود برای از کار اخراج شدند.
ارسال شده توسط استقلالی در 7:13 PM در مارس 31 [3 علاقه]

من در تلاش برای راه اندازی یک وبینار سبک نشست گروه (مجریان انجام دهید صحبت کردن اما شرکت کنندگان می توانند چت سوال) برای چند ده تا چند صد شرکت کنندگان است. آیا من باید هر گزینه علاوه بر زوم?
ارسال شده توسط latkes در 7:15 PM در مارس 31
من زمان شرکت با استفاده از Google Hangouts و آن را عمدتا خوب به جز “شما فقط می توانید یک تعداد انگشت شماری از مردم در تماس در یک زمان” از ویژگی های. اما آن را نیز دارای سخت افزار در کنفرانس اتاق باعث می شود که ارائه بسیار آسان است.

امروز شرکت من تیم امنیتی اعلام کرد که آنها می خواهم تایید گوگل ملاقات شبکه نمایش افزونه مرورگر است که فوق العاده مفید برای گرفتن که زوم-مانند مشاهده از کل گروه.

من تعجب می کنم اگر شرکت های بدانم در مورد کنفرانس تلفنی که مسافرین و یا استخراج توسط فروشنده برای خود تجارت خودی.

آه کاملا بله حداقل آنهایی که هوشمند. این باعث می شود من خوشحال نیستم بخشی از فوق امنیتی تیم برای کارفرما.
ارسال شده توسط traveler_ در 7:17 PM در مارس 31


من در تلاش برای راه اندازی یک وبینار سبک نشست گروه (مجریان انجام دهید صحبت کردن اما شرکت کنندگان می توانند چت سوال) برای چند ده تا چند صد شرکت کنندگان است. آیا من باید هر گزینه علاوه بر زوم?

این ویدئو بخشی مهم است ؟ اگر نه اختلاف ممکن است به خوبی کار می کنند — IIRC آن دسته صدها نفر از مردم در چت صوتی بدون هیچ گونه مشکل خاص و آن متن چت خوب است. اگر شما دوست نداشتن در حال اجرا تلخه تصادفی ارائه شده توسط شرکت با مرموز مدل کسب و کار زیر لب سخن گفتن است بهترین نرم افزار چت صوتی است که شما می توانید میزبان خود را. آن را کاملا ممکن است که آن را در حال اجرا خود را در AWS مثال برای چند صد نفر خواهد بود امکان پذیر بدون شکستن بانک.

اگر ویدیو قسمت است, مهم است, من مطمئن هستم که چه چیزی را توصیه می کنند. (اختلاف می تواند یک نوع از صفحه نمایش های به طوری که ممکن است کار می کنند.)
ارسال شده توسط ارزش اطلاعات در 7:22 PM در مارس 31

وزارت اد در اینجا فقط ایمیل مدرسه Prins به گفتن نیست که برای استفاده از زوم.
ارسال شده توسط freethefeet در 7:23 PM در مارس 31
(من می دانم این است که جزئی از خط خارج اما احتمالا از علاقه به دیگران که در حال شاشیدن در زوم در حال حاضر…) خواهد شرکت کنندگان مجبور به دانلود یک برنامه برای استفاده از اختلاف? (گوگل در حال حاضر….)
ارسال شده توسط latkes در 7:23 PM در مارس 31
خواهد شرکت کنندگان مجبور به دانلود یک برنامه برای استفاده از اختلاف?

آنها را مجبور به ایجاد یک اختلاف حساب اما وب سایت و برنامه کار نشد.
ارسال شده توسط ارزش اطلاعات در 7:24 PM در مارس 31

Latkes, WebEx است که تقریبا استاندارد برای اجرا آموزشی است. آن را به عنوان صاف به عنوان زوم اما از آن است که سنگ جامد است و همه از قدرت سیسکو در پشت آن.

FWIW در زندگی حرفه ای من اگر فروشنده و یا سازمان های دیگر می خواستم به استفاده از اختلاف به راه اندازی ویدئو کنفرانس و یا جلسه آموزش من را در نظر بگیرید که یک اعتصاب در برابر آنها. آن است که مناسب و معقول به اندازه کافی ابزار برای آنچه در آن است, اما از آن است که غرق در بازی های ویدئویی فرهنگ و فاقد بسیاری از ویژگی های است که یک مربی حرفه ای و یا مجری در حال رفتن به می خواهید. آن را قطعا نیست بخشی از تصویر من می خواهم برای پروژه. Maaayyyybbbe برای چیزی غیر رسمی اما حتی پس از آن من می خواهم به استفاده از آن برای ارائه پس از آن فقط واقعا باید هر چیزی را در آن مجموعه ای از ویژگی های فراتر از قابلیت استریم ویدیو از مجری و صدا/متن چت. فقط یک مثال: هیچ راهی وجود دارد برای مدیریت یک invitee لیست و نه رسیدگی rsvps و جلسه یادآوری.
ارسال شده توسط forbiddencabinet در 7:51 PM در مارس 31 [1 علاقه]

شورش.IM دارای ویژگی های مشابه به اختلاف اجازه می دهد تا برای خود, میزبانی وب منبع باز است و ارائه می دهد E2E رمزنگاری در برنامه خود (تصویری/صوتی پشتیبانی از آغاز به عنوان یک ویجت کدگذاری توسط مردم پشت Jitsi ملاقات). فقط توجه داشته باشید, من فکر می کنم آن را پشتیبانی E2E به صورت تصویری/صوتی, چت گروهی, اما آن را ممکن است محدود به یک صوتی/تصویری مانند Jitsi دیدار برای E2E. (به عبارت دیگر بله E2E به صورت صوتی/تصویری واقعا سخت است و اغلب نتایج در کیفیت وحشتناک.)

فقط پرتاب آن وجود دارد پس از اختلاف نیست دقیقا هر گونه بهتر است زمانی که می آید به E2E. اساسا هر گونه خدمات است که ارائه نمی دهد کامل پایان به پایان رمزگذاری می تواند خواندن خود را چت. آیا معنی آنها خواهد شد ؟ اما آنها باید این گزینه اگر آنها تصمیم به scummy.

من نمی بینم که چگونه این چنین جدید تعجب آور ایده. من تا به حال یک دوست کار در محيط GIS شد و در یک شرکت که در تلاش بود تا نقشه کف اقیانوس از 10 سال پیش و آنها به صراحت بودند مجاز به استفاده از محصولات Google چون گوگل بود که شاه از نظر نقشه و مدیر عامل شرکت نمی خواهید گوگل به دیدن آنچه که آنها مشغول به کار بودند و پس از آن شروع به کار بر روی چیزی مشابه. این بار 10 سال پیش.

“ممکن است به عنوان به خوبی می شود, جیغ, در مورد راز گه ما در حال کار بر روی گرفتن در حالی که قهوه در استارباکس محلی.”

این یک میلیون بار. اگر شما با استفاده از end-to-end شما در حال قرار دادن ایمان خود را به طور کامل در امانت از شخص ثالث است که شما با استفاده از. این امر به ویژه در مورد اگر شما در حال کار در یک رقابت صنعت و با استفاده از خود را “رقیب” به حتی شروع کنید چرا که برای شما باز کرده و خودتان را به جاسوسی شرکت های بزرگ.

مورد نیاز (IMHO):

منبع باز (کلاینت و سرور)
حسابرسی E2E
کراس پلت فرم (مانند واقعا cross-platform Windows, Linux, macOS, iOS, Android, web)
هیچ سرمایه و بودجه

این گزینه استفاده می شود به شورش.IM و سیم اما پس از آن سیم رو خریداری شده توسط برخی گمان می کنند شرکت های, و در حال حاضر یا نه مالکان جدید خواهد بود به دنبال پیدا کردن راه هایی برای به دست اوردن اطلاعات افراد به نظر می رسد در هوا.

اگر این باعث می شود مردم احساس بهتر اخیرا دولت فرانسه را انتخاب کرد شورش.IM/ماتریکس.org به عنوان کد به پایگاه خود را برای امن کردن سرویس پیام.
ارسال شده توسط deadaluspark در 7:54 PM در مارس 31 [2 علاقه]

کل اینترنت را دوست دارد زوم یک برنامه دوست داشتنی است که تسهیل ویدئو کنفرانس! *5 ثانیه بعد* ما تاسف به اطلاع شما زوم نرم افزارهای مخرب است.
ارسال شده توسط tonycpsu در 8:39 PM در مارس 31 [2 علاقه]
ما با استفاده از بپیوندید.من که بیشتر تمرکز بر روی به اشتراک گذاری صفحه نمایش از ویدئو کنفرانس.

برخی از همکاران اصرار بر webex گره خورده است و من برای پیدا کردن آن بسیار clunky. من یک پیش فرض کامپیوتر, میکروفون, بنابراین من می خواهم به استفاده از تلفن من تماس بگیرید و به نحوی ساکت کردن کامپیوتر من میکروفون هم صدای قطع تلفن من. در حالی که دیگران پیدا کردن که آنها می توانید صحبت کنید هر دو از طریق کامپیوتر و تلفن خود را که باعث می شود مجنون بازخورد. صرف 15 دقیقه از یک ساعت تماس امروز کار را از طریق این چیزها….

به هر حال ما ندارد و این مسائل در پیوستن به.من و من نمی خواهم به videocon به هر حال….
ارسال شده توسط پشت سر هم میل در 9:18 PM در مارس 31

> این فقط می تواند به عنوان دقیق بود اظهار داشت: “زوم فقط به عنوان امن به عنوان اتصال خود را به حساب بانکی خود را.”

بدون آن نمی باشد. هنگامی که شما برای اتصال به بانک از طریق TLS ارتباط است و پایان به پایان رمزگذاری شده است. دو به پایان می رسد از اتصال شما و بانک. اطلاعات خود را از طریق های مختلف اشخاص ثالث (ISP خود بانک ISP های مختلف ستون فقرات ارائه دهندگان خدمات) اما این غیر ممکن است برای آن دسته از اشخاص ثالث به استراق سمع داده ها حتی اگر آنها مخرب و یا suborned توسط دولت و یا نفوذ توسط سازمان یافته جرم و جنایت است. پایان به پایان رمزگذاری چیزی است که باعث می شود آن را غیر ممکن است.

هنگامی که شما تماس با من در زوم دو به پایان می رسد از اتصال به کامپیوتر شما و کامپیوتر من. داده ها از طریق های مختلف اشخاص ثالث از جمله زوم. اگر اتصال رمزگذاری شده بودند end-to-end و سپس آن را غیر ممکن خواهد بود برای زوم به استراق سمع در مکالمه ما. اما از آن است که نیستو زوم می توانید گوش دادن به مکالمات خود را. آنها وعده می تواند به اما هیچ رمزگذاری متوقف کردن آنها را. آن را می تواند انجام شود توسط یک کارمند سرکش و یا در پاسخ به یک دولت احضاریه و یا فقط به جمع آوری اطلاعات برای فروش به ad-tech شرکت.

این نکته اساسی از پایان به پایان رمزگذاری. آن را برخی از جزئی nit-چیدن.
ارسال شده توسط mbrubeck در 9:19 PM در مارس 31 [8 علاقه]

من موسسه – و بسیاری از آنهایی که مشابه در سراسر استرالیا – استفاده از زوم. این تنها پلت فرم توصیه شده و پشتیبانی می شود. این مجتمع در ایمیل ما (ارز/چشم انداز) ما LMS (بوم) و زیرساخت ارائه شده و پشتیبانی شده توسط AARNET. در حال حاضر من می تواند صرف یک shedload از زمان پیکربندی شورش.im یا اختلاف یا هر چه بر من سخت افزاری خود و سعی کنید به مربی دانش آموزان به استفاده از آن به طور موثر در علاوه بر این به pivoting تمام مطالب که قبلا تحویل حضوری از طریق عملی کارگاه های آموزشی به صورت آنلاین از راه دور آموزش و پس از آن من می توانید او را برای دور زدن سیستم های دانشگاه.

خود را یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل است نه مال من و بسیاری از ما نیست تصمیم گیرندگان در سازمان. ما در حال تلاش برای کار در اطراف این محدودیت ها به عنوان بهترین ما می توانیم.
ارسال شده توسط prismatic7 در 9:52 PM در مارس 31

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im