زوم کردن

اخراج بیش از زوم. وجود دارد هیچ راه خوب برای اخراج می شود اما این راه جدید را بمکد.
ارسال شده توسط w0mbat (19 نظرات کل) 4 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
یک روز یک جعبه می رسد از Purolator با دستورالعمل به “بسته خود را, لپ تاپ, گوشی و Amex با دقت به طوری که آنها آسیب دیده در حمل و نقل.” با این که هیچ دست دادن و به خوبی خواسته های شما انجام می شود.

lol شما شرکت آمده به خانه من حلقه من مفت و انتخاب کنید تا گوشی و لپ تاپ خود را. من همین را برای شما کار نمی کنه.
ارسال شده توسط windbox در 7:10 AM در تاریخ 30 ژوئن [14 مورد علاقه]

من اجازه رفتن از دو شغل. پس از اخراج هنگامی که “ما نیاز به کاهش کارکنان و شما یکی از اولین تماس تا خداحافظ” – واقعا وجود دارد هیچ راه خوب برای گذاشته شدن و یا از کار اخراج شدند. TBH من احتمالا می خواهم ترجیح می دهند به قطع بیش از زوم جایی که من لازم نیست که در یک اتاق با مردم و به زدن بیرون از ساختمان گذشته همکاران سابق من.
ارسال شده توسط jzb در 7:13 AM در تاریخ 30 ژوئن [3 علاقه]
I dunno من ترجیح می دهم یک زوم شلیک یا جهنم حتی از طریق یک تماس تلفنی به داشتن بدون اخطار اخراج و 10 دقیقه برای روشن شدن میز کار خود را قبل از منجر کردن با امنیت در مقابل همه (که به همان اندازه اشتباه است اما همچنین نگه داشتن سر خود را پایین).
ارسال شده توسط جوان Kullervo در 7:19 AM در تاریخ 30 ژوئن [2 علاقه]
جایگزین چیست ؟ هیچ تماس و در همه حال فقط یک ایمیل ؟

من فکر می کنم این امر می تواند بدتر به اخراج از طریق یک تماس تلفنی اما شاید که سن و سال من.

من بیزینس و من جان سالم به دور از اخراج با ما کارفرمایان و آن را نه یک احساس خوب برای هر کسی است.
ارسال شده توسط Braeburn در 7:22 AM در تاریخ 30 ژوئن [1 علاقه]

من تا به حال یک کار که در آن کار می کردم از راه دور و دفتر بود یک ساعت از خانه من. نبود رفتن و آنها را به نام و از من خواست به دفتر آمده. من پاسخ داد که اگر شما در حال رفتن به آتش من فقط لطفا آن را در حال حاضر بیش از تلفن و صرفه جویی در من درایو. آنها به من اطمینان داد هیچ هیچ, ما فقط نیاز به صحبت کردن با شما. من سوار به دفتر. آنها اخراج من. من سوار دو ساعت فقط به اخراج کنید. بنابراین آن را برای هر کس در هر موقعیتی اما آن را به زمان و مکان است.
ارسال شده توسط gnutron در 7:27 AM در تاریخ 30 ژوئن [15 علاقه]
I dunno من ترجیح می دهم یک زوم شلیک یا جهنم حتی از طریق یک تماس تلفنی

در این مقاله 92 مردم شد و توده اخراج در 50 ثانیه از زوم. نیمه دوم هر فرد در هیچ یک از ذکر نام و 10 دقیقه قبل از شرکت صادر لپ تاپ خاموش خود را به طور دائم. من می خواهم به شدت ترجیح می دهند به اخراج می شود به عنوان یک فرد این پیام فرستاده شده است.
ارسال شده توسط justsomebodythatyouusedtoknow در 7:28 AM در تاریخ 30 ژوئن [8 علاقه]

“اگر شما در حال رفتن به اخراج از طریق زوم حداقل آنها می توانید انجام دهید این است که نگاه در چهره خود را در حالی که آنها آن را انجام دهد.”

این ویدئو ساکت کردن نیست به طوری که آنها نمی HR ندارد برای دیدن شما به طوری که شما در امان بودن دیده می شود توسط هر کس دیگری.
ارسال شده توسط mhoye در 7:30 صبح در ژوئن 30

جورج: زوم جری! آنها من اخراج بیش از زوم!

کرامر: زوم بد.

جری: من هرگز نمی توانم بفهمم که چگونه بی صدا کار می کند در زوم.

ایلین: Snapple?
ارسال شده توسط bondcliff در 7:42 AM در تاریخ 30 ژوئن [1 علاقه]

من فکر می کنم این نقطه که در هوا فیلم که در آن جورج کلونی پرواز در اطراف به مردم آتش در فرد و سپس کسی نشان می دهد با استفاده از چت تصویری به جای و مردم از دست دادن آن را به صورت آنلاین و آن را به نوعی یک شکست به طوری کلونی رو به پرواز در اطراف.
ارسال شده توسط JanetLand در 7:44 AM در تاریخ 30 ژوئن [1 علاقه]
در این مقاله 92 مردم شد و توده اخراج در 50 ثانیه از زوم.

نمایشگاه یک تفاوت وجود دارد beteen اخراج در تماس فردی wirh منابع انسانی و یکهو.
ارسال شده توسط Braeburn در 7:45 AM در تاریخ 30 ژوئن [1 علاقه]

کسی که ساخته شده یک انتخاب در مورد چه کسی می ماند و چه کسی می رود. کسی قرار می گیرد ارزش در ویژگی های, مهارت, تجربه, شخصیت ارشد — کسی قرار داده شده یک مقدار بر شما. و تصمیم شما با ارزش نیست به اندازه کافی.

در تجربه من (5 بار من فکر می کنم?), وجود دارد به ندرت تا این حد فکر قرار داده و به که باقی می ماند و می رود. به خصوص در مکان های. صفحه گسترده اخراج بسیار شایع تر است: که باعث می شود بیشتر و است که در یک protected کلاس باعث می شود که آنها به احتمال زیاد به سو?
ارسال شده توسط cowcowgrasstree در 7:49 AM در تاریخ 30 ژوئن

گذاشته بودم با قطع و آنها هنوز هم به نام من به ساعت بود و امنیت راه رفتن من به ماشین من و نشان من از بسیاری. آه خوب! 13 سال رفته در یک IM: “شما می توانید به منابع انسانی برای یک لحظه لطفا؟”
ارسال شده توسط: Unicorn در بلال در 7:51 AM در تاریخ 30 ژوئن [1 علاقه]
من تا به حال به آتش تعدادی از کارکنان بیش از زوم در دو ماه گذشته (خودم و منابع انسانی فرد با هر فرد به صورت جداگانه برای 30 دقیقه – هر چند من می خواهم به رها کردن در برخی از نقطه اجازه می دهد تا فرد به درخواست محرمانه سوال در مورد مزایای پزشکی و غیره و دریافت های فردی خود را بسته قطع ارتباط با آنها). آن زمان حتی بیشتر از آن و سپس شلیک کسی در فرد است. ما تا به حال یک شرکت جهت آن نیاز به انجام بیش از زوم برای (قرار دادن دلایل مبهم) ولی ما آن را کاملا روشن است که فرد نمی نیاز به عضویت تصویری – و اگر آنها من را روشن ساخته است به آنها در صف مقابل آن قرار بود به یک مشکل تماس بگیرید و اگر آنها نمی خواهند به روی ویدیو یا نیاز به حرکت به یک فضای خصوصی آنها می تواند چند دقیقه برای انجام این کار. جالب است که تنها در حدود یک سوم یا پیوستن نیست تصویری و یا کاهش یافته است که با توجه به زمان برای انجام این کار است. به نظر می رسید مانند بیشتر مردم ترجیح داده می شود ،

بدترین بیت برای من (به عنوان فرد ارائه اخبار – به وضوح بدتر برای فرد گرفتن نیوز) شد مطمئن شوید که به دنبال به طور مستقیم در دوربین در هنگام صحبت کردن به فرد – که من واقعا احساس مطلق بود حداقل من می تواند انجام دهد به احترام شخص اخراج – اما پس از آن به عنوان یک نتیجه نه واقعا قادر به دیدن چهره خود را به عنوان من صحبت داده کمی افست از روی صفحه نمایش و دوربین که به معنای من آگاهانه زدن چشم من بالا و پایین را امتحان کنید و سنج فرد واکنش – ساخته شده است که آن را حتی بیشتر احساس غیر شخصی. که اگر چه ما سعی کردیم به مردم تا آنجا پیش اخطار در مورد آنچه که در تماس بود – برخی از مردم آن را دریافت پیام. یک فرد پیوست با زوم مجازی پس زمینه تنظیم whacky کمدی و تصویری به وضوح نمی دانم چه تماس خواهد بود. به عنوان به زودی به عنوان من گفت این بود که به یک مشکل مکالمه با آنها رفت و به حالت وحشت و شروع به تلاش برای متوقف کردن پس زمینه خود را به پایان رسید تا های دسکتاپ خود را به اشتباه برای یک دقیقه و به طور کلی دست پاچه. تا به حال به آنها بگویید که فقط به نوبه خود دوربین خود را خاموش و آنها را چند دقیقه به یک نفس و یک لیوان آب قبل از ما می توانید شروع به.

اما oh my god داستان من شنیده ام در اطراف تماس انداختن چندین بار گاهی اوقات قبل از “شما را اخراج” پیام داده شده بود توده زوم اخراج (دوم 50 توده زوم اخراج – چه تماشا) مردم متوجه نیست چه تماس بود و مصرف آنها را در حالی که کودکان خود را به بازی در پس زمینه و سرشار به اشک در مقابل خانواده خود و غیره. فقط آه.
ارسال شده توسط inflatablekiwi در 7:58 AM در تاریخ 30 ژوئن [6 علاقه]

من اخراج بیش از تلفن در حالی که من در تعطیلات یک بار. این شرکت تا به حال به یک سرمایه گذار تماس با 12 تا صبح را صرف تلاش برای پیدا کردن همه ما از آنها بسته شدن. رو قطع اما درک نمی تهدید به اقدام قانونی زمانی که تلفن من می خواهم دست به آنها رفت و گم شده خود را از دفتر. همچنین درک نمی دور از کوره در رفته tech تماس از مردمی که هنوز با شرکت: هی آتش خود را SME در $500 پروژه شما در حال ساخت میدوی را از طریق ساخت و ساز انتظار نیست پشتیبانی فنی رایگان.

سایبان رشد مثل همه از کانادا تجاری گلدان تولید کنندگان همیشه محکوم است. من ملاقات کردم خود بنیانگذار و امیدوارم که هرگز به انجام این کار دوباره.
ارسال شده توسط scruss در 8:10 AM در تاریخ 30 ژوئن [1 علاقه]

بازگشت در اوایل دهه 80 در اپل رو به کار می رفت به داخل ساختمان. وجود دارد در لابی بود رئیس جمهور با کلیپ بورد. نام ؟ رفتن به چنین و چنین اتاق کنفرانس در 10:00. رفتن به ساختمان و این واقعا عجیب و غریب است. چند گریه. مردم در گروه های کوچک در اینجا وجود دارد. آیا می شنوید ؟ چنین و چنان کردم از کار اخراج شدند ؟ هیچ! من مطمئن هستم که آنها در حال رفتن به آتش من. من از آنها خواست اگر آنها برای رفتن به یک اتاق کنفرانس. بله… پیدا کردن اگر هر کس دیگری در جریان است وجود دارد. چرا ؟ آنها نمی مردم آتش در گروه. من درست بود ، در حال حاضر ؟ بله مردمی, زمان تغییر کرده است.
ارسال شده توسط njohnson23 در 8:23 AM در تاریخ 30 ژوئن
چند سال پیش من یک مدیر در یک شرکت دیگر بود که از راه دور برای اولین بار و تا به حال بد و استخدام. این فرایند است که ما تا به حال در جایی تا به حال چند سوراخ و این باعث شد ما به دست چند پرچم بودند که بسیار آشکار هنگامی که ما تا به حال به استخدام این فرد است. ظرف یک ماه متوجه شدیم که ما نباید استخدام این فرد و نیاز به اجازه دهید آنها را بروید. منابع انسانی راه می رفت و من از طریق این فرایند است که اساسا من به طور منظم هفتگی 1:1 با آنها اما پس از دعوت از منابع انسانی به آن است. من می توانم ارتباط برقرار کوتاه و مستقیم پیام است که امروز می تواند خود را روز گذشته در این شرکت پس از آن من می تواند در حالی که منابع انسانی به آنها راه می رفت از طریق تدارکات برای بسته بندی خود را استخدام. کوتاه و مستقیم به نقطه است. در پس زمینه این فرد دسترسی امتیازات می تواند برداشته شود در حالی که آنها صحبت شد.

این احساس من فقط حاوی یک تفنگ آن را به دست HR و راه می رفت دور.

من اخراج مردم در فرد قبل بود و به افراد دیگر اجازه دهید بروید و از راه دور پس از. من گذاشته شده است و فرد با گفتن این تیم که با اخراج شد اتفاق می افتد (و حداقل خوشبختانه در آن زمان من تیم های امن بودند) و همه آن را بمکد اما این برای اولین بار از راه دور شلیک با “من دعوت (HR فرد) به این تماس از آنجا که امروز آخرین روز خود را در اوج, Inc.” بود و مجزا افتضاح است.
ارسال شده توسط bl1nk در 8:27 AM در تاریخ 30 ژوئن

صفحه گسترده اخراج بسیار شایع تر است: که باعث می شود بیشتر و است که در یک protected کلاس باعث می شود که آنها به احتمال زیاد به سو?

امیدوارم روشن به جای تناقض این بیانیه دومی توجه کمتر به انجام با اینکه به احتمال زیاد به شکایت های مختلفی از با اینکه به احتمال زیاد به علت شکایت: صفحه گسترده شلیک خواهد شد و تقریبا در همه کسب و کار باید یک تناسب اثر در کسانی که در حال حاضر موضوع به حاشیه راندن و تبعیض است.
ارسال شده توسط howfar در 8:29 AM در تاریخ 30 ژوئن

در حدود سال 1997 من مشغول به کار در یک ISP در 24/7, مرکز, مرکز است. نام تجاری جدید ساختمان بسیار سنگین و سیستم های امنیتی در ورودی (چون مردم عصبانی که dial-up کار نمی کند بلکه به دلیل وجود مردم وجود دارد در سراسر ساعت در یک دفتر جدید پارک با هیچ کس دیگری در اطراف در شب). من دوم shift 3-نیمه شب هنوز هم بهترین چت روم من و ام تا به حال و ما یک گروه کوچک اما بعد تغییر به وضوح راه پف کرده.

یکی از هم اتاقی های من کار می کرد قبرستان به طوری که او در آنجا بود صبح 7 صبح شیفت نشان داد و یک دسته از مدالها کار نمی کند به دلیل آن گفته شده بود به قطع دسترسی آنها به عنوان (تاریخ) به طوری که آنها مجموعه ای از سیستم های امنیتی به پایان می رسد دسترسی در (تاریخ) که آن را درست در نیمه شب. یک زن و شوهر از افرادی که راه می رفت و با کسی که با یک کار نشان رو به میز خود و نمی تواند به سیستم وارد شوید.

روز مدیران را نشان نمی دهد تا 8 و یا بعد. آنها می شده است برنامه ریزی یک جلسه در 10در برای رسیدگی به این همه شما می دانید نوع: هر کسی که به ماندن دعوت می شود در این جلسه هر کس در پشت سمت چپ خواهد رفت و قبل از جلسه به پایان می رسد. کل صبح هرج و مرج کامل بود; مردم نمیفهمد چه می گذرد و ناجور شد. هم اتاقی من در آنجا ماند و کار می کرد تا ظهر برای هر دو شایعات و اضافه کاری.

به طوری که به همین دلیل من لحظه ای وحشت هر زمان من نشان کار نمی کند و یا من نمی توانم در ورود به کار با کامپیوتر و یا ایمیل. و سپس من هم وحشت هر زمان من 1:1 و یا مشکوک دیدار غیر منتظره از هر نوع و یا آن را به نظر می رسد مانند بسیاری از همکاران من در حال دعوت به یک جلسه من نیست یا من IM پرسیدن اگر من “یک دقیقه” از هر کسی که ممکن است به احتمال زیاد آتش من. من پیدا کرده اند که بسیاری از افراد دیگر نیز مانند این که باعث می شود من احساس بهتر است.

حداقل با تلفن شخصی من فقط فرض کنیم من فوت کرده اند اگر آن را نمی کند, ثبت نام من لمس روی صفحه نمایش.
ارسال شده توسط Lyn هرگز در 8:46 AM در تاریخ 30 ژوئن [1 علاقه]

در حال حاضر برای من توضیح دهد که چرا شرکت ها هنوز هم سزاوار دو هفته متوجه خواهید شد هنگامی که شما به طور داوطلبانه ترک.
ارسال شده توسط JoeZydeco در 8:51 AM در تاریخ 30 ژوئن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net