محتوای مقاله

الکساندر زویو به اولین فینال گرند اسلم خود می رود و او این کار را به سختی انجام داد.

پنجمین آلمانی دانه دار دو ست اول را به پابلو کارنو بوستا اسپانیایی بیستم دانه دار کاهش داد، سپس برای یک بازی ۳-۶، ۲-۶، ۶-۳، ۶-۴، ۶-۳ در روز جمعه در نیمه نهایی مسابقات آزاد آمریکا در نیویورک تجمع کرد.

Zverev، 23 ساله، در فینال در برابر دومینیک تیم دانه دوم اتریش و یا دانه سوم دانیل مودودف از روسیه روبرو خواهد شد. دو نفر اخیر در اواخر نیمه نهایی در روز جمعه با هم روبه رو شدند.

Zverev جوان ترین بازیکن مرد خواهد بود که در مسابقه عنوان گرند اسلم به رقابت می پردازند از زمانی که نواک کیانگ نیز ۲۳ ساله بود که در سال ۲۰۱۰ فینال اوپن آمریکا را به دست آورد.

و او با فرار از کسری دو مجموعه ای به آنجا رسید، شاهکار که در یک مسابقه نیمه نهایی آزاد ایالات متحده از زمانی که تیم ملی فوتبال آمریکا نه سال پیش بر راجر فدرر پیشی گرفت، انجام نشده بود.

در دوران باز تنیس (از سال ۱۹۶۸)، تنها بازیکنان دیگری که بازگشت از کسری های دو ست در آمریکا را کنار کشیدند. نیمه های باز اندی رودیک (۲۰۰۳ در برابر دیوید نالبندیان)، بیورن بورگ (۱۹۸۰ در مقابل یوهان کریک)، ویتاس گرولایتیس (۱۹۷۹ در مقابل روسکو تانر) و مانوئل اورنته (۱۹۷۵ در مقابل گیلرمو ویلاس) بودند.

زویرف امیدوار است از زمانی که بوریس بکر آخرین قهرمانی از شش قهرمانی گرند اسلم خود را در مسابقات آزاد استرالیا در سال ۱۹۹۶ به دست آورد، به اولین مرد آلمانی تبدیل شود که یک رویداد بزرگ را به دست آورد.

از طریق دو ست اول مقابل کارنو بوستا، زویرف ۳۶ خطای نااجباری به ۱۲ حریفش داشت. بقیه راه، کارنو بوستا ۳۲ خطای نااجباری به ۲۱ Zverev مرتکب شد.

زویو پس از مسابقه گفت: «من به اولین فینال گرند اسلم خود راه پیدا می کنم و این تنها چیزی است که اهمیت دارد.» “می دانستم که باید بهتر بازی کنم. من هيچوقت از دو تا ست برنميگردم تا دوستش داشته باشم این اولین بار در حرفه من بود. اما خوشحالم که در این مرحله، در نیمه نهایی یک گرند اسلم این کار را انجام می دهم. نمی توانستم شادتر باشم، اما هنوز یک قدم دیگر برای رفتن برایم وجود دارد.»

–رسانه سطح زمینه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im